To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ

Rozmowy poza cia?em - Cykl audycji radiowych o cialkach, jeje

ComfortablyNumb - 2013-05-13, 09:37

audycja ok ale nie chce wierzy? Sputnik ?e komu? chce sie czyta? te wypociny napisane z nudy przez lekko zeschizowanego cz?owieka z lekkimi problemami psychicznymi haha na oobe.pl gdzie? s?...
Sputnik - 2013-05-13, 14:10

O gustach si? nie dyskutuje, skoro nawet zespó? Tween Wave ma fanów, oto próbka ich muzyki https://www.youtube.com/watch?v=e1WDWQN3mDk

Ja tam ch?tnie bym poczyta? o OOBE na weso?o w wykonaniu Messangera. Comf i nie zapominaj, ?e ludzie dziel? si? na 2 grupy: Chorych psychicznie i tych jeszcze nie przebadanych.
Pozdrawiam

ComfortablyNumb - 2013-05-13, 14:37

Tylko ?e wi?koszosc nie jest ?wiadoma swoich ubytków. Ja, ca?e szcz?scie jestem.

dobra muzyka co ty chcesz hahah. A dzi? rano si? przebudzi?em, to znaczy ?e jestem ju? przebudzony ;)

Zbyszek - 2013-05-18, 18:47

Tym razem GRATKA!!!!!!!!!!!

W niedziele o 20:30 , na Radiu PAranormalium, prowadzimy dyskusje o larwach astralnych. Czym one s? i jak sobie z nimi radzi?, by nie psu?y one nam nastroju. W rozmowie bior? udzia?: Eli, Slavio, Noble, Aleksander, Leon, Telepatia i Zbyszek. Audycje przycina?a Eli, a by?o roboty, gdy? piramidy Slavia wlaz?y na magnesy Leona.
Zapraszam serdecznie.

ComfortablyNumb - 2013-05-18, 19:51

oOo to b?dzie co? ;)
Elli - 2013-05-18, 21:49

Cytat:
piramidy Slavia wlaz?y na magnesy Leona

Cudne - hahaha :D :niemoge

Zbyszek - 2013-06-29, 21:52

NOWE TEMATY AUDYCJI SA DOKLEJANE NA KONCU TEKSTU

W ta niedzielego?cimy na Radiu Paranormalnym malark? artystyczn? Marysie

Po spotkaniu w kosmosie z tajemniczym dyskiem z Fajstos zacz??a malowa? przedziwne postacie, staraj?c si? rozszyfrowa? niezwykle znaki pokrywaj?ce tajemniczy dysk. http://pl.wikipedia.org/wiki/Dysk_z_Fajstos

Opowiada o w?asnej pasji twórczej i spotkaniu z duchami.
Z wielka ?atwo?ci? przemierza przestrze? kosmiczna podgl?daj?c odlegle galaktyki i niezbadane przestrzenie ja?ni.
Przeurocza autorka wielu obrazów.

09.06.2013
W ta mniedziele na Radiu Paranormalium rozmawiamy z Dzejsonem o larwach astralnych. Czym one sa i jak sie przed nimi bronic. Sporo bedzie o percepcji poza cialem i czym sa dymensje niefizyczne.
Szukamy mozliwosci udowodnienia niesmiertelnosci:))

[ Dodano: 2013-06-15, 16:40 ]
W ta niedziele druga czesc rozmowy z Dzejsonem o larwach, no wlasciwie to jej pierwsza czesc, gdyz ta co teraz leciala miala byc druga Rozmowy o percepcji niefizycznej i co wyprawiaja nasze spiace ciala, gdy sie zagapimy.
Czym moze byc umysl i czy lepiej byc znienawidzonym , czy kochanym przez ludzi:) pozdro badacze

[ Dodano: 2013-06-22, 08:26 ]
W ta niedziele 23.06 borujemy temat niesmiertelnosci, szukajac dowodow na niefizyczne plany.. W audycji bierze udzial wiele osob a wiec wyszlo dynamicznie i na wesolo. Zapraszam.

Jezeli zywy wylezie poza cielsko, to mu sie skraca troche wyobrazanie. Znaczy iz w ciele fizycznym ma wiecej ?miejsca w umysle ? na to zajecie. W ciele przyczynowym myslenie o ruchu staje sie wrecz juz jego wykonaniem. Jednoczesnie sie to dzieje. Tak jakby zabraklo w duchu miejsca na planowanie czegokolwiek. Astral i mental jest jakos po srodku. Gdy ktos poszarpie biblie na koncercie (Nergal), to zrobi to raz i materialnie, ale gdy sobie przypomina to targanie i robi to zaangazowany na maksa, to przypominajac sobie wywolane wrazenie jakie zrobil na publicznosci , robi to wtedy najprawdopdobnie w niefizycznym planie, wlasnym sniacym cialem, podswiadomoscia, czy cialkami, jak kto woli nazwe. Ten co to oglada , no podglada go w tym czasie, w niefizyku, bo jest poza cialem , lub zmarly, bedzie widzial to targanie setki razy. Za kazdym razem gdy artysta plastycznie sobie przypomina, to bedzie ja targal w wyobrazni, lub wytworzy aspekt targajcy biblie, twaly myslksztalt szarpiacy sie z ksiega. Pamietajmy ze wlasnie temu sluza niefizyczne plany w ciele fizycznym. One sa nasza wyobraznia. A wiec na luzie ludziska, nie stresowac sie wizjami stworzonymi przez zywych, bo te ich gesty w spiacych cialach, to ich najczesciej nieuswiadamiane poboczne watki myslowe. Mozna nawet przypominac sobie film o zombi, czy 2 wojne swiatowa i zara latamy z lufa i walimy ludzi po gebie. No dla nas w wyobrazni a tych poza cialem naprawde.
Na tym opiera sie caly sens odzyskiwan moenowskich. (Brus Moen), z instytutem Monroe.
To jest wlasnie to nieszczescie jasnowidzacych cudotworcow. Mowie powaznie ludzie, normalnie masakra, co oni opowiadaja, biorac ludzka tworczosc za faktyczne zdarzenia, nadajac jej tej samej rangi, temu co wykonane fizyczne

[ Dodano: 2013-06-29, 21:51 ]
Tej niedzieli szykuj? niespodziank?. Na antenie go?ci Instytut Roberta Noble (http://instytutnoble.pl). Opowiadamy o jego celach i co sie szykuje w nast?pnych latach. Noble opowiada jak dosz?o do za?o?enia tej pr??nej placówki OBE. Oczywi?cie mowa o Opasce Szama?skiej i urz?dzeniu RedEye. Troch? technicznego wsparcia dla zainteresowanych ?wiadomym ?nieniem. Na ko?cu oczywi?cie troch? luzu i opowiadali?my o wnikaniu do czyich? snów. Troch? przygód z cz??ciami Darka, i jak reaguj? ludzie, gdy sie do nich dotrze w czasie zwyk?ego snu. Co nam sie uda?o ju? osi?gn?? i jakie zdobyli?my dowody, dowiecie sie w t? niedziele o 20;30 na Radiu Paranormalium.

[ Dodano: 2013-07-06, 01:52 ]
W zblizajaca sie niedziele o 20:30 goscimy w Radiu Paranormalium Herbine. Opowiada ona o swoich doswiadczeniach duchowych i grupowych eksperymentach zwiazanych ze snieniem. Czym sa osobowe aspekty czlowieka i jak z nimi wspolpracowac, bedzie tematem tej audycji. Herbina opowiada rowniez o rozbudzaniu zdolnosci paranormalnych i niezwyklym spotkaniu w Indii.
Archiwum starych audycji
http://radio.paranormaliu...ycjaInfo&aud=12

jarek81 - 2013-07-12, 13:35

Powoli przes?uchuj? archiwalne audycje i zastanawiam si? dlaczego nie by?o audycji z Krzysztofem Jarosem, autorem strony Planeta Ziemia. Nikt Go tu nie zna czy co?
Zbyszek - 2013-11-01, 21:49

AKTUALNE NA KONCU ARTYKULU:

Zna sie i wlasnie zaprosilem, bedziemy nagrywac babelki. Jak ktos ma kogos ciekawego, to prosze dac znac, jakis kontakt do tej osoby. Mozeby jakis teolog, albo ciekawy ksiadz, tez by sie przydal.

[ Dodano: 2013-07-18, 15:14 ]

W ta niedziele, goscimy Jarka z Woytasem, jego partnerem snow. Opisuja przeganianie duchow z malej dziewczynki, znaczy egzorcyzmy w czasie zwyklego snienia, w ktorym brala nawet przypadkowo zona Woytasa, siekajac w snie intruza. Dyskutujemy czym sa programowane sny i jaka jest percepcja niefizyczna. Znaczy bajki dla wtajemniczonych.

Tez sie zabieram powoli za spisywanie moich przygod. Wlasciwie to juz sa napisane, wspolnie z kilkudziestoma osobami, z ktorymi organizowalem snione spotkania w udekorowanych przez ze mnie dyskotekach. Bedzie sporo uciechy, gdyz nie zaluje w opisach kolorow:)))

[ Dodano: 2013-08-10, 10:18 ]
11.08.2013 W radio paranormalium o 20:30 odbedzie sie spotkanie z Almosem. Opowiada on o burzliwych przezyciach w dziecinstwie. Walczylem 2 lata ze zlym duchem, ktory pozbawil mnie sil witalnych. Bylem wrecz trupem, ale poradzilem sobie. Po wielu bolesnych przezyciach uporal sie z trudnosciami spowodowanymi spontaniczynymi obe.. Znajdowal sie w wielu miejscach, nie wiedzac jak sie tam dostal. Czym z Hary Pottera wychodzi diabel?
Dla milosnikow przejscia w 4 wymiar!!! Czym jest przejscie w to przedziwne miejsce? Na taaaaakie pytania odpowiada wlasnie Almos.

Demoniczne op?tanie

W zbli?aj?c? si? niedziele 18.08 nadajemy druga cz??? ALMOSA relacji z op?tania.

Radio Paranormalium. 20:30

Warto zwróci? uwag? na jedno niezwykle zjawisko, wynikaj?ce z funkcji cia?a astralnego. Cia?o to w przypadkach zaanga?owania emocjonalnego, czy p?ytkiej medytacji, potrafi nas opu?ci? i podró?owa? poza cia?em fizycznym. Pomimo i? ?wiadomo?ci? jeste?my nadal w ciele fizycznym, to cia?o dostarcza nam i tak dozna?. Jego szybowanie w przestrzeni, towarzyszenie mu uwaga, umo?liwia nam widzenie miejsc które ono odwiedza. Spontaniczne wyparcie tego cia?a w czasie rozmyslania mo?e nam czasami sprawi? troch? problemów. To chwilowe utracenie tego cia?a, jest w?a?nie powodem osi?gni?cia stanu lekkiej medytacji. Brak w nas tego cia?a w?a?nie je robi, znaczy dzi?ki jego wysuni?ciu osi?gamy inny stan ?wiadomo?ci, stan u?atwionego rozmy?lania.. Mo?e nam to dostarczy? czasami troch? problemów. Cos, co umo?liwia nam lepsze i szybsze rozmy?lanie, co? co czyni je wydajniejszym, mo?e sta? si? z powodu tre?ci my?li utrapieniem. To cia?o w czasie podro?y przykleja do siebie obce my?lokszta?ty, lub czyje? cia?a astralne. Gdy wraca do nas z powrotem, to ?ci?ga w nasze cia?o w rzadkich wypadkach równie? intruza. On si? po pro stu dokleja do jego powierzchni. Conchita wspomina?a kiedy?, iz zobaczy?a doklejonego faceta do nogi jak wysz?a z cia?a. Wisia? wida? ca?y czas, ale ona w normalnym stanie ?wiadomo?ci nie mog?a go postrzec. Seth równie? wspomina?, i? wisia?o mu co? d?ugo na plecach, powoduj?c przez par? miesi?cy dziwne os?abienie. W czasie hurtowego odzyskiwania moich przodków, jaka? starsza kobieta chwyci?a mnie za nog?, p?dzi?em wtedy w jakie? dziwnej przestrzeni. Zapomnia?em o tym zdarzeniu a potem ci??ko mi by?o spa? na plecach. Dopiero par? dni potem, na kursie Brusa w Poznaniu , siedz?ca przy stole z grupa osób Conchita zacz??a krzycze? , ze co? dziwnego chodzi mi po g?owie Cala grupa wr?cz odskoczy?a wtedy od sto?u wystraszona a ja grubym g?osem wypowiedzia?em strasznie powa?nie , ze mnie w?a?nie kto? op?ta?. Oczy wszyscy zrobili okr?g?e , w??cznie z prowadz?ca kursy Joasia. W?a?nie wtedy, po raz pierwszy, mia?em mo?liwo?? do?wiadczy? wnikniecie czyjej? cz??ci we mnie i to ze ?wiadkami. Obserwuj?c delikatne odczucia zauwa?y?em, iz skrobie mi si? ta niezwyk?a posta? po plecach, w stron? g?owy, zostawiaj?c wyra?ny ?lad uczuciowy. Dawa?o si? to odczu?, wr?cz rozpozna? jej ruchy, ale tylko wtedy gdy si? wie, iz w?a?nie takie odczucia s? spowodowane skrobaniem ducha po plecach. Wychyli?em si? z cia?a fizycznego i przypatrzy?em tej dziwnej postaci. O dziwo by?a to starsza kobieta , mocno zdeformowana na twarzy, jak podgrzewana figurka woskowa.

Ruszanie cia?em astralnym jest dosy? ?atwe do opanowania. Wymaga jedynie wiedzy , jakie ruchy w wyobra?ni wprawiaj? je w ruch. Dzi?ki takiej wiedzy pomin?? mo?na uci??liwe formu?ki magiczne, programuj?ce zachowanie si? cia?a astralnego. Dzi?ki temu mo?na wprawia? w ruch to cia?o, otrzepywa? si? nim i ?ci?ga? intruzów, bez zbytnich trudno?ci. Tak w?a?nie zrobi?em uwalniaj?c si? od tego astralnego kszta?tu tej starszej kobiety. Ci??ko mi powiedzie? czy by? to twór zamieszka?y przez czyja? ja??. Zrobi?em tradycyjne odzyskanie tego czyjego? aspektu i napi?cie na plecach si? szybko roz?adowa?y. Przyczyna os?abienia mo?e by? trwonienie energii, spowodowane uszkodzeniem systemu energetycznego, lub nie?wiadomymi podró?ami z udzia?em cia? niefizycznych, Zdarzaj? si? one w medytacji lub intensywnym wspominaniu jakich przygód, szczególnie przy zaanga?owaniu emocjonalnym. Nie powinno to jednak dostarczy? nam zbytnio problemów,bo podró?e te s? naturalnym zjawiskiem a nie przekl?tym dziwem. Robimy tak wszyscy, w??cznie ze zwierzakami. Gdy dzieje si? tak jak u Almosa, to trzeba si? wziasc w gar?? i pozbiera? do kupy w?asne cz??ci, Opisywane w czasie audycji, uwalniaj?ce od przylepców ?wiczenia Almosa, okaza?y si? wida? skuteczne i mo?na wi?c je wpisa? w rejestr BHP duchowego poradnika.

A wiec drodzy s?uchacze, to nie ?arty te nasze my?li. Trzeba trzyma? si? w gar?ci , nie panikowa?, nie z?orzeczy?, a my?le? pozytywnie. Dobrze oczywi?cie jest nauczy? si? rozpoznawa? co w nas si? dzieje, po tej drugiej stronie i to jeszcze za za ?ycia a nie czeka? az umrzemy, my?l?c i? si? na czas dowiemy. Po prostu szkoda utraconych pi?knych chwil, które przelatuj? nam przez palce.

W t? niedziele 25.08. o 20:30 prawdziwa gratka. Po raz kolejny go?cimy na radiu Paranormalium, Marka Wysockiego, opowiadaj?cego o przyczynach wszelakich chorób. Az ciarki przechodz? ile? to oczekuje nas na staro?? schorze?, których symptomów nie potrafimy rozpozna?. Wszystkim zatroskanym o w?asne zdrowie polecam gor?co ten wyk?ad. Rewelacja!!!

niedziela 20:30
http://radio.paranormalium.pl/

[ Dodano: 2013-08-31, 09:38 ]
W ta niedziele 01.09.2013 Marek Wysocki opowiada o przyczynach powstawania raka, podaj?c równie?.. sprawdzone metody walki z ta niezno?n? choroba. W 2 cz??ciowym wyk?adzie opisuje nast?pstwa stosowania diety, prowadz?cej cz?sto do wyleczenia. Jeste?my tym co zjemy. Rak sam si? nie robi, zbieramy cale ?ycie toksyny, opowiada Marek.........Jak si? z tych trucizn uwolni?, by nie przytrafi?o nam si? kiedy? nieszcz??cie?

[ Dodano: 2013-09-08, 19:45 ]

Dzisiaj o 20:30 na Radiu Paranormalium, Marek Wysocki podaje rodzaje antyrakowych diet, którymi czy?cimy nasz organizm z toksyn. Omawiany b?dzie równie? eksperyment. Nale?y przeczyta? napis na kartce i na ?cianach,- mówi Marek, który rozmazuje mentalnie w moim mieszkaniu. Nagroda za zgadniecie b?dzie gruba ksi??ka o 1000-cu stron.

http://radio.paranormalium.pl/#

[ Dodano: 2013-10-06, 12:44 ]
W niedziele, 06.10.2013 dzisiaj o 20:30 go?ciem audycji Radia Paranormalium jest Dzejson. Przez 50 minut opowiadamy o obe, naszych przygodach poza cia?em. Opisujemy najwy?sze fazy, znaczy lot do ?wiat?a. O gubieniu woli i w?asnej to?samo?ci, tez b?dzie sporo. Troch? o niefizycznych cia?ach i górnych stanach ?wiadomo?ci. Milczy si? , jakby ze wstydem milknie, gdy mowa o pobycie w Bogu, o przebywaniu w ?wietle. Czym s? wy?sze stany ?wiadomo?ci?
NA dodatek Dzejson opowiada o swojej ksi??ce, w której podaje sposoby komunikacji z nieogarni?tymi bytami. Ksiazka bedzie wkrotce do sciagniecia za frajer.
Link do radia
http://radio.paranormalium.pl

[ Dodano: 2013-10-19, 22:04 ]

W ta niedziele 20.10.2013, jakos 0 20:30 na Radiu Paranormalium, wyst?pi 5 osób w programie „Rozmowy poza cia?em”. Ewa z Elli opisuj? swoje latanie duchem w oobe po Wiedniu, Leon walczy nadal dzielnie z larwami astralnymi, mia?d??c je swoimi magnesami. Aleksander poszukuje cudownego rozwi?zania na problemy a W?odek doradza jak pozby? si? z?ych reinkarnacji i zam?czaj?cych duchów.
Nawet reptylianie dostana stracha.

Przez ostatnie lata przesta?em obserwowa? poziomy ?wiata z poza cia?a, gdy? ci??ko by?o potem o parterów do dyskusji. Zacz??em podgl?da? za to ?wiadomo?? dzienna, wychwytuj?c w niej wp?ywy z tamtej strony. Obserwuj?c normalne sytuacje szuka?em ?ladów pozosta?ych dymensji , jakich? impulsów docieraj?cych do mnie, informacji czy ?ladów ingerencji we mnie ?wiadomo?ci kosmicznej. Mia?em troch? ?atwiej, dysponuj?c rozbudzona ?wiadomo?ci? cia? subtelnych. Odczuwaj?c ich ruch w sobie, obserwowa?em zachodz?ce w nich zmiany,( znaczy w mnie) jakie towarzysza normalnym zdarzeniom psychicznym,- umys?owym. W sumie to nic innego jak obserwowanie delikatnych emocji i uczu?, wniosków, ruchu my?li i dr??enie wyobra?e? w czasie normalnych zaj??. Czym s? nasze normalne zaj?cia i co si? dzieje , gdy realizujemy nasze marzenia, lub wykonujemy normalna prace, oddaj?c codziennym zaj?ciom. Oczywi?cie okaza?o si? dla mnie niezbicie i? jestem ja i kto? poza mn? , ale w niezwykle subtelnej korelacji, zwi?zku wielu ja?ni, przeplataj?cych swoja wole w dzia?aniu, Realizuj?cych wspólny cel wieloma r?koma na wielu budowach. By utraci? poetycki charakter tego tekstu i nada? mu konkrety, musia?bym opisa? jak sam szuka?em i czym si? zajmowa?em. Jednym s?owem co by?o przedmiotem mojej analizy.

Co i jak mo?na obserwowa?, by doszukuj?c si? w nas wielu, by u?wiadczy? paranormalne i moc je wiarygodnie szacowa??
03.11.2013 (najprawdopodobniej o 20:30 godz. ) nadana b?dzie, w tym roku, ostatnia audycja o obe i zjawiskach paranormalnych z moim uczestnictwemTym razem, sam opowiadam o moich przygodach i duchach z jajami, czyli ma?e podsumowanie sytuacji w ezoteryce. Jednym s?owem,- sk?d si? bior? czarni magowie w necie i po czemu tyle histerii ezoteryckiej? Zebrali?my ju? 70 audycji, w których ludzie opowiadaj? o duchowych i paranormalnych zjawiskach, Tym razem gaw?dz? sam, robi?c podsumowanie pó?torarocznej, naszej, wspólnej pracy.
Opowiadam tym razem o spotkaniu z Bruce Moen-em i wspólnych eksploracjach mentalnych. Opisze par? spotka? z fajowymi duchami i i rozsypie w eter ku pokrzepieniu serc. Nie zabraknie równie? opisu strasznego eksperymentu, przeprowadzonego na schodach w Muchowie, ale o tym sza, gdy? licho nie ?pi.

Opisy ro?nych mentalnych eksperymentów znajdziecie na moim blogu.

http://cialka.net/eksperymenty

3lata roboty, kilkudziesi?ciu osób z ro?nych forów,, wspólnych eksploracji w niefizyczne ?wiata.
Milej zabawy. Zaczyna? od najstarszych

homer - 2013-11-24, 13:13
Temat postu: kurfa ma?
kurfa ma?
Zbyszek - 2019-02-07, 12:26

Pewnie powiecie ze jestem fisniety, ale szukajac w lesie motywu do tego obrazu spotkalem wielkoluda na 5 metrow, co skakal miedzy drzewami i chcial mnie wystraszyc. Chyba zarty robil, mowiac a ty mozesz tutaj zostac i skoczyl w niebo, na jakies 50 metrow, w sina dal. Zarty chyba robil, bo przeciez i tak bym zostal.

https://youtu.be/HjrMM99HWmI

maly filmik o , a nie powiem , mojej produkcji,

http://youtu.be/_dqi4rFym...o4OaYI2_8NjlsPg

Starczy tych audycj o obe, robie przerwe na czas nieokreeslony, za tydzien 30-11-2014 porzegnanie z uadycjami, Jezeli jest ktos chetny, co by prowadzil dalej, to prosze sie zglosci do radia.
Osobiscie powiedzialem wszystko co wiem a nowe zapraszane osoby nie wnoszawielkich rewelacj, wiec uznalem, ze czas na rente, pozdrawiam dzaialaczy
Za tydzien opowiem o ustawieniach jednej ososby, czyli do czeggo sie to cale obec udowanie moze przydac,

[ Dodano: 2019-03-09, 10:08 ]
Hej wlasnie wkleilem fimik Z Bruce Moen , Warszawa 2009. prowadzi Joanna Madrzak,filmik niezly, Bruce opowiada o powstawaniu swiadomosci. Na koncu wykladu ludzie pytaja sie Bruce, ee rozne pytaja . .
https://youtu.be/QAStvN5wNJI