To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ

Rozmowy poza cia?em - Cykl audycji radiowych o cialkach, jeje

Zbyszek - 2012-07-05, 19:12

Spoko ludzie, czelek czyli ja sie nie obraza, wkleilem ten tekst bo sie mi spodobal, wielokrotnie spotykam sie z takimi reakcjami, mam nawet w tym jakies upodobanie.Taki jakis psikus, troche jerza pod wlos, a niech mu. Niech sceptyk sinieje i sie sili, burczy i napina.skurcza i zacina, grunt to zadyma.
W sumie sam nie wiem jak to dziala do konca i o co chodzi w tym cyrku, pozdro

A patrzcie jakie jaja, biale czarne a czarne biale, ze te jezory nie poschna

ComfortablyNumb - 2012-07-05, 22:12

Apropos linku ;) Apstrahuj?c od ca?ego fenomenu OOBE.

Ciekawe to wszystko jest jak ksi??a posiadaj? takow? moc aby wyrzuca? "demony" by?em na jednej mamrze (jak z restz? ongis pisa?em) mimo i? teraz z biegiem czasu uznaje to za si?e sugestii w wielkiej mierze. To ciekawe jest jak nagle ludzmi wali na ziemi, Telepie nimi, gadaj? w innych jezykach blu?ni? na Boga, Krzy? Harcz?, szczekaj?. Co? w tym jest jaka? energia, i jakas si?a odzdzia?ywania, czytania w myslach w kap?anach ów o?wieconych. Nie s?dzicie ;)

W?drówka wciele?, etepy zycia na ziemi. Jak w linku jak najbardziej nie neguje pewnie tak jest. gdyz jest to logiczne. Aczkolwiek nikt z nas w tym ?wiecie niczego nie mo?e byc pewien ;)

p.s iluminaci pono? d??? do wynisczenia ?wiata, chc? nowej ery ludzmi z czystymi kartkami w miejscach rozumu aby na nowo zbudowa? cywilizacje. Dlatego mówi? ?e nauka i nabywanie wiedzy to Z?O.

Zbyszek - 2012-07-05, 23:57

ZA ktoryms razem w filmiku iluminackim zwrocilem uwage na swiatlo ktore ma nosic Lucyfer. niesc to nie znaczy byc jego wlascicielem, to znaczy zwykly dostawca, jak butelki z mlekiem, pod drzwi.
A wiec swiatlo nie musi byc takie zle w sobie, ba moze byc z samiutkiej gory, To energia rozbudzajaca swiadka. No oki, to nie tak zle juz z tym swiatlem. W standardzie swiadek sie rozbudza energia cialek, a jak sie odmieni i je odrzuci, to karmi energia swiatla. I gdzie skrywa sie zle. Cos nie widze. Mowia o 9 poziomach a wiec iluminactow wie o wieloswiecie, zanczy naszych 6 i 3 poza nami, przypisane Bogu. Ale swiatlo zchodzi z gory a nie z zarowek. Kolejny byk, zmeiniajacy ses wszystkiego. Z tym oswieceniem luminackim tez przekret. Coraz czesciej czytam, iz dolne wartswy wieloswiata sa lucyferyczne. Ciekawe. Inni opowiadaja o jablku Adama, ze nas wymiotlo z raju, by rozumu nazbierac. Kurcze czlek nie dojdzie do ladu.
Jedno jest pewne dla mnie, kiedys bylem pewnie inny, niz teraz, no tak sobie optymistycznie mysle, ze jakims aniolem skrzydlatym, albo jakims takim, az milo sie mi robi, jeje

Zbyszek - 2012-07-08, 09:03

Kiedys pracowalem dla wielgasnego egzorcysty, jako dekorator. Jego sekretarz opowiedzial mi o dziewczynce plujacej gwozdziami. Historyjka byla dosyc przekonywujaca. Dziewczynka tak sie darla po nocach , ze az policja przyjechala. Gdy chcialem opowiedziec o wlasnych doswiadczenaich, ktos mi zabronil. Jak to zrobil? Nie zgodzi sie na nasze rozmowe. Wylaczyl mnie, nie dopuszczajac do dyskusji. Gdy mimo tego naciskalem, starajac sie rozmawiac, przekrecil moje wypowiedzi, wpuszczajac mnie w trans, w chwili gdy sie glowilem nad wypowiedzia. W sumie wyszedlem na barana. No dobra, nie to nie i pojechalem do domu. Nie bylo nawet jak geby otworzyc. Co bylo ciekawe , na koniec ledwo co wyciagnalem forse za moja robote, bo mnie sekretarz lachocil praca dla Boga, praca za darmoche. Niby nic taki charytatyw zlego, gdyby nie to iz kafelkarz mial robic za frajer wspanialomyslnie, wedle relacji sekretarza a potem sam kafelkarz mi sie zalil, iz go przycisneli i dali tylko polowe wyplaty, smarujac mu przed nosem przyszlosc niebianska pelna chwaly.
Bylo cos dla mnie ciezkiego do przelkniecia w tej przygodzie, tak jakby pozostawiono egzorcyste samemu z jego systemem wierzen , dajac o wiele wiecej czasu na zrozumienie roli wlasnej misji, niz bylo to kopnieczne.
Astrofizyka kantowa to ciezka sprawka.
W niedziele rozmawiam z Noble na radiach infry o niefizycznym spotkaniu. Jak to jest poza cialem, iz jeden nie widzi drugiego a stoja na przeciw siebie. Podszepty diabla w jedno ucho i czule wsparcie aniola w drugie. Diabelskie rozdarcie sumienia.
Dlaczego diabel nie widzi anielskiego opiekuna czlowieka, podszeptujac zberedziejstwa?Smile.png)
No ze tak powiem , dlaczego ktos podszeptujacy rady w astralu nie postrzega stojacego obok opiekuna z planu myslowego, wolnego od prywatnych pobudek?.

ComfortablyNumb - 2012-07-08, 13:30

A pluj? gwod?iami, a ów gwodzie sie materialiuzj? po wyj?ciu z organizmu. Bo przeciez normalny cz?owiek by sobie pocharata? prze?yk jakby mia? wyplu? kilo zelastwa. I to ciekawe, istoty te zwane przez ksiezy "demonami" potrafia namiesza?. A co do kap?anów to jak wszedzie, jak w ?yciu bezie stos sukinsyn*w biznesmanów, stos nieo?wieconych nadgorliwych fanatyków, i tak?e stos tych dobrych.

Czekam na audycje ;p

Zbyszek - 2012-07-09, 10:44

Wykrylem gdzie sie sciaga audycje o cialkach z radia, sa juz cztery gotowe, pozdro

http://chomikuj.pl/infra....oza+cia*c5*82em
Koncowka linka nie jest aktywna , znaczy trzeba szukac w spisie, audycje poza cialem,

Za tydzien , w niedziele o 20,30 godz, rozmnowy z Conchita o naszych spotkaniach , INSPIRACJE ARTYSTYCZNE

A tutaj filmik z wiednacych kwiatkach
http://youtu.be/PUaGch8whLw
jeje i pozdro

ComfortablyNumb - 2012-07-19, 22:10

sciagno?em z chomika i nie ma linii dialogowej Conchity tylko jest to co mowi Zbyszek. Gdy ma powiedzie? co? Conchita jest tylko muzyczka w tle. Jaki? b??d??

Audycje ciekawe tylko troche sie dla mnie rozmydlaj?. Fajne by?y do cieni bagiennych ;) Konkrety I NEED konkrety ;) ALe i tak fajNO

Sputnik - 2012-07-19, 22:25

Je?li chcesz to mie? koniecznie na dysku to wywalasz internet explorer (a fuj) instalujesz firefoxa potem dodatek NetVideoHunter, potem przewijasz do odpowiedniej audycji z http://radio.wolnemedia.net/program/03.php
i w okienku dodatku masz opcje download gdzie zapisuje strumie? do pliku .mp3 :)

ComfortablyNumb - 2012-07-19, 22:38

luBI? Explorerea ;) a mam tych przgl?darek ze 4 na dysku ;) ALe explorer sentyment ;) mimo iz jest szitowaty xd

dzieki za info.

I NEEEED KONKRETOS xD

Anonymous - 2012-07-19, 22:43

Panowie, IE 9 i IE 10 to ca?kiem dobre przegl?darki. :P
Dawno ju? min??y czasy starego IE 6. :P

To tak tytu?em offtopu. :D

Sputnik - 2012-07-19, 22:49

Nie wiem jakie s? dodatki do ?ci?gania strumienia na dysk w IE :)

Chcia?bym tylko doda?, ?e internet explorer s?u?y do ogl?dania internetu z komputera oraz odwrotnie :)

Anonymous - 2012-07-19, 23:27

Widz?, ?e u?ywasz Widnowsa XP, wi?c nie mia?e? pewnie wi?kszej styczno?ci z wersjami, które ja wymieni?em, bo nie s? one na WinXP dost?pne. :)

Pod wzgl?dem bezpiecze?stwa ?adna przegl?darka Ci? nie zadowoli, bo ka?da jest jak jedno wielkie sito. :) Te wersje IE, które wymieni?em pod wzgl?dem stabilno?ci i zgodno?ci ze standardami s? bardzo dobre, nie ust?puj? chocia?by Firefox'owi, który swoje s?abe strony te? ma. I te? nadaje si? do tego, co napisa?e?. ;)

ComfortablyNumb - 2012-07-24, 21:37

Zbyszek napisał/a:
Wykrylem gdzie sie sciaga audycje o cialkach z radia, sa juz cztery gotowe, pozdro

http://chomikuj.pl/infra....oza+cia*c5*82em
Koncowka linka nie jest aktywna , znaczy trzeba szukac w spisie, audycje poza cialem,

W t? niedziele nie by?o audycji ;(

Zbyszek - 2012-07-28, 13:19

W ta niedziele leci na radiach o NDE, nagralem wywiad z Elli o smierci klinicznej, sama umarla bidulka na stole operacyjnym i opowiedziala jak bylo. Raz tez sam umarlem i naopowiadalem jak sie umiera, pozdro

audycja leci chyba o 19:30 na http://radio.paranormaliu...hp?akcja=player

Obecnosc obowiazkowa!!!!

jeje

Elli - 2012-07-28, 23:06

Jakbym umarla to by mnie nie bylo :niemoge

To byl stan krytyczny :)