To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ

Rozmowy poza cia?em - Cykl audycji radiowych o cialkach, jeje

Zbyszek - 2012-09-08, 23:34

ZA znikanie tajemnicze ludzi winna jest ich zdolnosc do wchodzenia w oobe eteryczne. NA cialo eteryczne mowi sie gumociasto, silna sila ktora uniemozliwia odejscie zbyt daleko od ciala fizycznego. Gdy ktos odejdzie nim od ciala fiyzcznego, pare metro , to cos jak guma go sciaga do ciala. Dla niektorych cialo eteryczne to odczuwany wielki ciezar.Czasami ludzie radza sobie i zdejmuje je jak skafander, czy rozcinaja jak nozem fieranke. Wtedy wychodza jakby z ciala eterycznego kolejnym cialem, dotyczy to tych co wiedza co robia. Znikanie wyglada mi na pewien dziw, w ktorym ludzie nabieraja rozpedu i przedzieraja sie za ta parometrowa granice przyciagania do ciala fizycznego i wtedy albo im cialo fizyczne samo leci do miejsca w ktorym sie jazn zatrzymala z pozostalymi cialami i przyklejajac pojawia sie w innym miejscu znienacka, albo rozpada i powstaje od nowa w nowym miejscu. Odleglosc zdaje sie nie miec znaczenia.
Istnieje opcja znikniecia i zawieszenia sie we mgle. Sam sie kiedys zwiesilem na 5 minut,. ze zniknieciem ciala fizycznego.
W innych przypadkach wracalem natychmiast wolany myslami kolegi, slyszalem go wrecz jak w zwyklych obe, gdy ktos o mnie intensywnie mysli.. Znikajacy ludzie wisza prawdopodobnie we mgle, z zamrozona swiadomoscia , lub odnalezli inny dom , tracac przy tym mozliwosc powrotu do swiata fizycznego.
Dobrze sie modlic do znikajacych, myslec o nich proszac o powrot by wrocili, stara metoda ale skuteczna. Moj znajomy mnie sciagnal szantazem z nad wielkiego jezora, myslac , iz jak nie przyjde to jedzie samochodem do domu i mnie zostawi. Wlasnie wtedy gdy juz prawie odchodzil , zdecydowalem sie do niego wrocic, wskakujac w swiat fizyczny naprzeciwko niego.( jakies 10 metro odleglosci nas dzielilo.) Doskonale pamietam ten moment. Uciekinierzy jezeli uslysza, to sie moze ockna z czegos jak letarg ( stan swiadka) i dadza dyla z niczego, ladujac w swiecie fizycznym. Samo znikanei ma pewne fazy, ktore moga byc zakryte przed oczyma znikajacego, moze byc najnormalniej nic nie widac z tego dziwa, tylko obudzenie w innym miejscu z przesunieciem do przodu w czasie(przeczekanie). Mozna powiedziec bajki jakich malo, obstaje jednak zdecydowanie przy mojej wersji, gdyz samemu mi sie pare razy takie dziwy przytrafily i to w ostatnich miesiacach. pozdro waleczni badacze swiadomosciWczoraj sluchalem Ryska na radiach o dzieciach teczowych, mogacych znikac i byc niewidzalnymi, Calkiem rozsadny wniosek, choc brzmi jak bajka. Jedno ale. Oni nie przyjda po tych krysztaklowych a wyksztalca w sobie ta umiejetnosc. Zrobic to moze raczej kazdy, tyle ze wymaga ta umiejetnosc, sporo poswiecenia, rodzaju wyrzeczenia, moze i pol zycia. Nie ma sie wiec ich co bac , ze beda broic, gdyz ten co potrafi swiadomie znikac, bedzie od rzeczy, rozumiejac o wiele bardziej harmonie niz ten gamon co nie znika. Moim zdaniem kiedys wszyscy na ziemi beda teczowi, jeje

ComfortablyNumb - 2012-09-09, 21:39

Audycja ciekawa lecz Nihil novi
Zbyszek - 2012-09-09, 22:59

Hej nowego to bedzie za tydzien, hih, mowi Draqu jakies 27 minut, Beda tym razem dwie audycje, jedna po drugiej, tym razem bedzie zadyma , znaczy sporo nowego, choc niby Bruce mowil tez o tym. Za dwa tygodnie Draqu opowiada o szarakach i cywilizacjach z innych planet. jeje
ComfortablyNumb - 2012-09-10, 13:59

fajno ;) a cywilizacjach fizycznych czy niefizycznych?
Zbyszek - 2012-09-10, 16:35

o fizycznych co wychodza z ciala, wszedzie sa rebelianci, jeje
Sputnik - 2012-09-11, 16:10

?ci?gn??em sobie z chomika ostatni? audycje i musze powiedzie?, ?e dobr? robot? odwalili?cie. Szuka?em ju? kiedy? co? o medytacji w prostych s?owach, nawet sobie ksi??k? ?ci?gn??em ale takie lanie wody i flaki z olejem, ?e przesta?em czyta? zanim doszed?em do tego co mnie by zainteresowa?o. A Krzysiek opowiedzia? krótko, zwi??le i na temat czyli tak jak lubie :)
Zbyszek - 2012-09-14, 01:09

ODnowienie
W ta niedziele szykuje sie spora gratka na radiach.
DRAQU opowiada o znalezieniu w sobie swiatla a za tydzien rowniez on opowiada o spotkaniu z szarakami i nauce muzyki z babka w astralu.) Obie audycje prawie po 30 minut i dla mnie jedne z najciekawszych.
Sporo czasu upylynelo od ostatnich, publicznych wypowiedzi Draqa i teraz daje ekstra gazu.
niedziela o godzinie20:30
PO Draqu( 3 niedziela) opowiada Dzejson o wywolywaniu duchow na zlocie, dziwnej kislowatej zjawie i przerwracaniu pudelka w fizyku cialem eterycznym.

ComfortablyNumb - 2012-09-14, 14:45

Jak sa nagrane te audycje ju? to mozna by je dac teraz jedna po drugiej na jakims chomiku etc. Nie chce mi sie czeka? 3 tygodnie na te "15 minut". Posluchaj bym ich sobie teraz...
danieln57 - 2012-09-18, 22:01

Czy b?dzie mowa o wywolywaniu duchów na zlocie w Brennej? Ch?tnie poslucham, bo tam bylem :)
Zbyszek - 2012-09-21, 20:00

SPOTKANIE Z SZARAKMI I NAUKA MUZYKI W ASTRALU- KOELJNE SPOTAKANIE Z DRAQ-iem. JUZ 2 AUDYCJA Z RZEDU 21.09.2012 w nadchodzaca niedziele o 20:30, Radioparanormalium
ComfortablyNumb - 2012-09-23, 22:07

Ciekawa audycja.- wydluzony czas na antenie z 15 do 30 juz druga ;)
Zbyszek - 2012-09-28, 00:35

W ta niedziele o 20:30 na radiu paranormalnym opowiada Dzejson o swoich przygodach, fajnie wyszlo. Dzejson porownuje 3 rodzaje opuszczenia z ciala przez naszego ducha , opisujac plany eteryczne, astralne i mentalne, bedac o krok od wyjscia w ciele przyczynowym, w ktorym gubi sie ego ma maxa. Troche wywolywania duchow i spotkania ze zmarlym. Pol godziny opowiadania a wiec jest czas na relacje z calego zycia, zapraszam serdecznie wszystkich zainteresowanych paranormalnym, bo o niezwyklych zjawiskach rowniez bedzie mowa, pozdro
ComfortablyNumb - 2012-09-30, 14:40

Super film znalaz?em na twojej stronie Zbyszku, wielkie dzieki za niego
http://www.youtube.com/wa...d&v=kiTseJqNE0c

na dzisiejsza audycje musze nastawic "budzik" dla przypomnienia ;)

Zbyszek - 2012-10-04, 18:41

W ta niedziele 7.10.2012 gosci Cassiel na antenie paranormalnego radia. Opowiada o wlasnych przygodach poza cialem jak i 500 swiadomych snach, w ktorych spotykal niezwykle istoty. Opowiada rowniez o mentalnych egzorcyzmach, o ich przeprowadzaniu i uwalnianiu smutnych dusz. Wspaniale relacionuje podroze niefizyczne poza cialem, opisujac niefizyczne swiaty. Jego 3 audycje maja po 30 minut i beda sie ciagnac przez 3 tygodnie. Zapraszam, to juz w ta niedziele pierwsza audycja Cassiela o 20:30 na

http://radio.paranormaliu...hp?akcja=player

Elli - 2012-10-04, 19:19

Czy ktos na forum ma problemy z odbiorem tych audycji? Jesli tak to sluze pomoca.