To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ

Nurtuj?ce pytania - Odwiedzanie bliskich w OOBE

Abi - 2010-08-10, 15:08
Temat postu: Odwiedzanie bliskich w OOBE
Nie wiem czy temat w dobrym dziale zakladam :-D

Mam do Was pewne pytanie. Z ciala wychodze juz od dluzszego czasu. Najczesciej w nocy czy nad ranem. I z tego jestem zadowolona >>:))

Czesto czytam o ludziach, ktorzy za pomoca podrozy astralnych odiwedzaja swoich bliskich.
Jest wiele osob, ktore sa mi bliskie i mieszkaja daleko stad (np za granica). Wiele razy chcialam w ciagu dnia sprawdzi? co porabiaj?, poprostu odwiedzi? ich.
Nie wiem jak sie za to zabra?. Nie potrafi? opuszcza? cia?a w ci?gu dnia....

Ma kto? podobnie? Jakies rady >>kus ?

Anonymous - 2010-08-10, 20:49

Podczas fazowania trzeba si? skupia? na osobie, ale g?ównie na tym czym jest, nie na wygl?dzie. Mo?e kto? pracuje w nocy? Ja te? od czasu do czasu "widz?" si? z przyjació?k?, z tym ?e zazwyczaj ona te? jest wtedy poza faz?. Poza tym mia?em szcz??cie kilka razy "spotka?" swoj? zmar?? babci? i te?ciow?. Co ciekawe zmar?ych spotyka si? raczej "?wie?o" po ?mierci. O wiele pro?ciej jest spotka? si? z osob? która te? jest poza faz? ni? z osob? fizycznie aktywn?. Jak b?d? spa? to zaw?drujesz do ich sypialni, to te? jaki? sukces ;-) Poza tym mo?e Ci si? uda? porozumie? z ich nad?wiadomo?ci? (a raczej jej cz??ci?) z tym ?e wtedy nie b?d? tego pami?ta?.
Abi - 2010-08-10, 21:47

Dzi?ki za odpowiedz :-)
Osoby zmar?e tez spotyka?am. Wywiera?y na mnie te spotkania zawsze duze wrazenie.
Chodzilo mi raczej o dostrojenie sie do osob bliskich, zyjacych, nie wychodzacych nawet z cia? :-)

Anonymous - 2010-08-10, 21:48

Kilka miesi?cy temu kto? mnie odwiedzi?.B?d?c w ?azience drzwi mia?em otwarte (nie mam potrzeby ich zamykania na pi?terku jestem sam) Zauwa?y?em posta? kogo? sylwetk? cz?owieka jak by pow?ok?.Ten kto? mia? na tyle kultury w sobie, ?e zrobi? tak zwan? cofk? tzn wycofa? si? z pola widzenia.Przy okazji zadam pytanie a brzmi. Czy kto? z osób z forum mnie odwiedzi?? :) Pytam powa?nie. Czasami udaje mi si? zobaczy? ró?nie dziwne anomalie czasami aure ale nie jej kolor tyle , ?e po?wiat?.Mo?e ?al mi w dup.. nie sciska ale zazdroszcze troch? osobom które potrafi? widzie? nawet kolor aury innych ludzi :)
Abi - 2010-08-10, 21:51

Moreno nie strasz, ze w bialy dzien to widzia?es? ooo!!!.
Anonymous - 2010-08-10, 21:58

A dlaczego to nazywasz strachem? :) A je?li czujesz obecno?? opiekuna to si? boisz?To te? przecie? jest Byt czy NP te? s? Bytami.Ja tego typu rzeczy nie boj? si? duchów itp na cmentarz bym móg? w nocy o pó?nocy i??.Wiem co widzia?em i to z?udzenie nie by?o mam sokoli wzrok i omamów nie mia?em.Jednak czu?em , ?e ten kto mi si? pokaza? jest osob? ?yj?c?.Podejrzewam kogo? z tematyki oobe kto? kto mnie na tyle zna? , ?e mnie odnalaz?..........
Abi - 2010-08-10, 22:00

Ja uwielbiam podrozowac, ale mimo wszystko nie wiem czy chcialabym kogos zobaczyc (jako ducha np) w realu....chyba nie :-P
Ciekawe swoja droga kto to byl ;-)

Elli - 2010-08-10, 22:02

A pewien jestes, ze to nie byla osoba fizyczna. Po co mialby sie cofac, gdyby byl astralnie? Moglo to tez byc odbicie osoby fizycznej.
Anonymous - 2010-08-10, 22:14

Wyobra? sobie siedzisz sobie na pewnym miejscu i patrzysz w drzwi i nagle Elciu widzisz postur? cz?owieka g?owa ramiona tu?w nogi.Widzisz zarysy cia?a jak by by? z substancji wodnej.No i siedz?c sobie widzisz posta? która Cie zauwa?a i nagle cofa si? za futryn? ty?em i znika.Kto to móg? by??Nikogo nie by?o.Jak pisa?em na poddaszu by?em sam.Jak by kto? wchodzi? bym s?ysza? to raz.Drzwi od wej?cia na strych sie nie otworzy?y to dwa.I trzy czujesz, ?e ten kto? martwy nie jest dos?ownie to czu?em od razu to poczu?em .Nie wiem nie potrafie tego wyja?ni? czu?em i tyle tak jak Wy w oobe czujecie pewne rzeczy
Abi - 2010-08-10, 22:19

Ja w oobe moge i UFO ogladac, ale w realu nie chce widziec :lol:
Elli jeste? podrozniczka:) Masz moze dla mnie jakas rade odnosnie pytania w temacie? :)hop

Anonymous - 2010-08-10, 22:24

Rada od nie podró?nika ,który kilka ksi??ek poczyta? i postów innch osób.Tak jak Grze? napisa? chc?c kogo? odwiedzi? w realu my?le? o cechach osobowo?ci tej osoby :)
Abi - 2010-08-10, 22:28

Tak to ja wiem :-) W ten sposob dostrajam sie np do zmar?ych.
Chdzilo mi raczej o to, jak wychodzic w ciagu dnia :lol:
Kiedys zaczynajac wychodzic nauczylam sie robic to nad ranem i tak mi pozstalo do dzis >>oj Kompletnie nie wiem jak wyjsc kladac sie np o 19 do lo >>:)) zeczka

Elli - 2010-08-10, 23:24

Ja tu niewiele moge pomoc :)

Mozesz poczytac ksiazki Edgar Cayce (spiacego proroka).

By? fenomenem o wyj?tkowych zdolno?ciach. Wprowadzaj?c si? w szczególnego rodzaju trans móg? odczytywa? histori? cz?owieka i dziejów ludzko?ci zarówno z pod?wiadomo?ci jak i z tzw. kroniki akaszy.
Te nadzwyczajne zdolno?ci Caycego zosta?y szczegó?owo sprawdzone w ci?gu 20 lat diagnozowania i leczenia osób oddalonych nawet o kilka tysi?cy kilometrów przez robienie tzw. ridingów (readings).

On odwiedzal przyjaciol we snie.

Anonymous - 2010-08-11, 07:15

moreno napisał/a:
Czy kto? z osób z forum mnie odwiedzi?? :) Pytam powa?nie.
pewien nie jestem, ale faktem jest i? VVii lubi ... eee no mo?e nie ko?czmy :P
Elli - 2010-08-11, 09:25

wyobraz sobie jak ta osoba wyglada, miej ja przed oczami, dodaj do tego uczucia jakie sa z nia zwiazane, dodaj tesknote i nieprzeparta chec spotkania. Wyciagaj swoje niewidczne rece w kierunku tej osoby. Musisz stworzyc kanal :)