Towarzystwo Obenautów Polskich

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Basejumping
Autor Wiadomość
chendler
[Usunięty]

Wysłany: 2011-04-02, 21:21   Basejumping

Inspiracja do latania, zdarzyło Wam się tak pofruwać w OOBE ? :)

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=oaMTSOI1Zk4[/youtube]

Blaz 
Moderator

Wysłany: 2011-04-02, 21:35   

Czad :evil:

Albisia
[Usunięty]

Wysłany: 2011-04-02, 23:41   

ŁŁŁŁŁŁŁŁoooołłłłł.... nie no, zawziełam się, dzisiaj wychodzę i skaczę z okna, choćby nie wiem co, chociażby największe gumocisato świata, chociażby wszystkie diabły piekielne i dusze nieczyste próbowały mnie zatrzymać! Wychodzę i latam!! Nic mnie nie powstrzyma!!

morfina 

Wysłany: 2011-04-03, 00:12   

oj zdarzało się i to są jedne z najpiękniejszych oobe jakie miałam,lecisz z duża prędkością nad drzewami i łakami a powietrze jest takie rześkie cudownie i czujesz ten wiatr i wolność...eh ja chce miec oobe dziś w nocy :)hop

Albisia
[Usunięty]

Wysłany: 2011-04-03, 13:12   

OOBE mi się nie udało, bo zasypiałam :( ale udało mi się LD :) i chociaż pamiętałam ten filmik i bardzo starałam się go odtworzyć to nie było to zbyt dobrej jakości, chyba mam słaby procesor :mrgreen: obrazy cię "przycinały" i widziałam tylko drzewa, nie potrafiłam skupić się na kreowaniu gór, skał i jednoczesnym lataniu. Kiedy chciałam cos urozmaicić to spadałam. Nie byłam w stanie też polecieć wysoko, tylko kilka-kilkanaście metrów. Z czego mogą wynikać takie ograniczenia? Penie z mojego strachu, albo wewnętrznej blokady "bo człowiek tak nie lata" :D . Ale stanęłam w oknie salonu, skoczyłam i poleciałam nad drzewami :)!!!! Było cudownie, chociaż nie dorobiłam wiatru, chłodu i zapachu, był sam widok(patrz-słaby procesor).

morfina 

Wysłany: 2011-04-03, 17:38   

Ja prawie zawsze wylatuje przez sufit w pozycji poziomej albo mam takie odczucia,
mam takie wrażenie jakbym była obłoczkiem lub taką małą reklamówką(torbą foliową) :-D dziwne to ale tak jakbym nie miała formy i często dryfuje ponad ziemią nie dotykając jej zdarzyło się że po takim fajnym locie nad lasem wylądowałam w trawie i wtedy czułam jej dotyk i ziemie pod nogami ale przeważnie unoszę się w powietrzu.Albisia, też tak czasem mam że obrazy się przycinają ale przeważnie jak już się rozpędzę to frunę z dużą prędkością i u mnie powodem dla którego czasami mnie cofa albo spadam jest właśnie strach,że jestem bardzo wysoko i daleko od domu i takie tam,kiedyś też wystraszyłam się swojego oddechu i też opadłam do ciała

[ Dodano: 2011-04-03, 17:48 ]
Fajny motyw z oknem wykorzystam do w afirmacjach,nigdy tak nie robiłam żeby stanąć w oknie salonu i z niego wyfrunąć, jak już wylatuje przez okno to przenikam przez zamknięte.

danieln57 
Podróżnik

Wysłany: 2011-04-04, 21:33   

Kiedyś chciałem spróbować basejumpingu, ale poczytałem o wypadkach i zrezygnowałem. Jednak nie wykluczam, że kiedyś się odważę, chwilowo jednak wolę nurkowanie.

Co do takiego latania jak na filmiku, to zdarzało mi się w snach, nie zawsze świadomych, ciekawie wychodziło, polecam ;] .
tyn czos zabawy słodkigo lynistwa
Pamiyntom na klopsztangach choby afy my skokali(...)

Piotrek
[Usunięty]

Wysłany: 2011-04-05, 22:34   

Z rozwojem jest jak z grawitacją
Dużo energii trzeba by się wznieść
Opaść można w każdej chwil i to bardzo łatwo

Cassiel 

Wysłany: 2011-04-06, 10:41   

Bardzo często latam tak w ld, uwielbiam taki wolny dryft, ale wznoszenie się też jest wspaniałe :)
Polecam nurkowanie na wielkie głębokości, to jest dla mnie współrzędna przyjemność w ld :)

Tomskyobe
[Usunięty]

Wysłany: 2011-04-06, 20:59   

Latałem tylko w LD, w OBE mam duze problemy z tym, przewaznie albo mnie cofa, albo skacze na dosc wysoka wysokosc i spadam. Ale mialem krotkie loty :D

Abi 
Obemaniaczka

Wysłany: 2011-04-06, 22:58   

SUper!!!
Moje najszybsze latanie to bylo wystrzelenie z ogromna sila z pokoju i znalezienie sie poza ziemia w kilka sekund!
Ale sie wtedy bałam!!
Czas dzis na oobe :D
:banan1

yomarin
[Usunięty]

Wysłany: 2011-04-07, 15:41   

Ludzie ryzykują życie aby sobie kilka sekund polatać a wy po prostu sobie wylatujecie przez sufit... ehhhhh gdzie ta sprawiedliwość... ;-)

Abi 
Obemaniaczka

Wysłany: 2011-04-15, 21:53   

yomarin napisał/a:
Ludzie ryzykują życie aby sobie kilka sekund polatać a wy po prostu sobie wylatujecie przez sufit... ehhhhh gdzie ta sprawiedliwość... ;-)

nie ma sprawiedliwości na tym świecie >>:))

yomarin
[Usunięty]

Wysłany: 2011-04-21, 05:46   

W podobnej tematyce, też skoki ale w wzwolnionym tempie (fajnie zrobione, można się nastroić na OBE):

http://vimeo.com/22428395

Odpowiedz do tematu