Towarzystwo Obenautów Polskich

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Blaz
2012-07-24, 22:42
Pierwsze wyjście
Autor Wiadomość
piotr1995
[Usunięty]

Wysłany: 2012-07-24, 13:38   Pierwsze wyjście

Tak wiec, zacznę od początku. Parę dni temu dostałem od mamy książkę Darka Sugiera "Miłość i wolność poza ciałem" . Wyczytałem, ze żeby wyjść z ciała trzeba tego bardzo chcieć, więc położyłem się do łóżka z ta myślą, ale zasnąłem. Rano obudziłem się i pamiętałem jeden moment ze snu, tj. moje ciało leżało gdzieś , nie wiem gdzie.Z ciała wychodziła moja dusza, uniosła się nad ciało, nie widziałem oczyma tej duszy lecz , wiedziałem ze to jestem ja, a przez ten cały czas w tle leciała muzyka klasyczna, bardzo mi się podobała, no i moje pytanie brzmi, czy to tylko urojenie w mojej głowie, nic się takiego nie stało czy naprawdę było to "małe" wyjście z siebie?
Ostatnio zmieniony przez Blaz 2012-07-24, 22:43, w całości zmieniany 1 raz  

ComfortablyNumb 

Wysłany: 2012-07-24, 17:06   

Umysł śni chęci i pragnienia.

Ludzie upierają sie z tą duszą ;) To takie przyziemne "katolickie" określenie nie lepiej jaźń światło, energia, impuls ;) Kurcze życie w świecie ideii katolickiej pierze głowe

piotr1995
[Usunięty]

Wysłany: 2012-07-24, 18:49   

ComfortablyNumb napisał/a:
Umysł śni chęci i pragnienia.

..no własnie :/

I tutaj rodzi się moje pytanie, czy można wyjść z ciała podczas snu.
Ostatnio zmieniony przez piotr1995 2012-07-24, 18:51, w całości zmieniany 1 raz  

Sputnik 

Wysłany: 2012-07-24, 20:34   

Gdyby się nie dało to tego forum by nie było 8-)

Mescalito
[Usunięty]

Wysłany: 2012-07-25, 00:32   

OBE to to nie było, raczej taki sen, kiedy mały chłopczyk bardzo chce mieć rower i śni mu się w nocy, że na nim jeździ :)
Ale jeśli chłopczyk bardzo mocno chce, cały czas myśli o rowerku i podtrzymuje w sobie to pragnienie, to jest duże prawdopodobieństwo, że w końcu go dostanie np. na urodziny.

piotr1995
[Usunięty]

Wysłany: 2012-07-25, 02:30   

Dobra, dzięki za odpowiedzi, teraz pozostaje mi tylko skorzystac z jakichs metod, najpierw 4+1 :)
Jeszcze raz dzięki.

rugwa 

Wysłany: 2012-07-29, 22:51   

piotr1995 napisał/a:
czy to tylko urojenie w mojej głowie, nic się takiego nie stało czy naprawdę było to "małe" wyjście z siebie?

Wszystko, co się dzieje w twojej głowie-dzieje się naprawdę, wierz lub nie. Spróbuj odpowiedzieć sobie na pytanie-co czułeś podczas tego doświadczenia/co ci podpowiada intuicja, a wtedy uzyskasz wiarygodną odpowiedź. Myśl i doświadczaj po swojemu, budując własny system pojęć i nie kieruj się "szablonami" na temat oobe - one mogą zahamować twoją świeżość i naturalność w doświadczaniu drugiej strony. Sam sobie bądź autorytetem i nie wierz nikomu na słowo-mnie również- a zajdziesz w oobe dalej niż się spodziewasz.

Odpowiedz do tematu