Towarzystwo Obenautów Polskich

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
rzeczpospolita 11.VIII - artykuł o ld
Autor Wiadomość
ComfortablyNumb 

Wysłany: 2012-08-20, 19:27   

Z perspektywy całości własnie jest to pewnego radzaju "niezwykłe" zjawisko gdyż ludzie tego nie doznają. Dla każdego kto sie o tym dowiaduje jest to kolejny pogląd. Ciekawaska, nowy horyzont. Ludzie nie doznaja tego od tak wiec nie mozna mowic ze to jest nic niezyklego ;)

Blaz 
Moderator

Wysłany: 2012-08-20, 20:01   

SAVANA napisał/a:
Poczekaj aż będziesz miała własne dziecko, to szybciutko zmienisz zdanie.

Jeżeli masz własne dziecko to z pewnością zauważyłaś jak wiele naturalnych zachowań przejawia. Takich, o których za kilka lat, gdy beret zryją mu telewizja, szkoła i rodzice, będzie mówiło że 'to niemożliwe'.
Ostatnio zmieniony przez Blaz 2012-08-20, 20:16, w całości zmieniany 1 raz  

Now and Zen
[Usunięty]

Wysłany: 2012-08-22, 13:54   

Dziecko do pewnego wieku widzi więcej i czuje więcej,potem zaczyna się agresywna polityka socjalizacyjna,która czyni z niego kukiełkę do spełniania wyobrażeń i ambicji dorosłych.
Programuje się je wierzeniami,uwarunkowywuje,zniewala i...mamy kolejny trybik w machinie pod nazwą - system.

Ja mając 5-6-7 lat miałem świadome sny,podczas których potrafiłem latać i było dla mnie normalne.

Wolałbym mieć OBE w wieku 15-stu lat,niż wcale... ;-)
Jednak wydaje mi się,że rozumiem,co chce powiedzieć SAVANA...robienie z tego taniej rozrywki też do mnie nie przemawia.
Ostatnio zmieniony przez Now and Zen 2012-08-22, 13:54, w całości zmieniany 1 raz  

Kos_a 

Wysłany: 2012-08-22, 22:10   

A mnie się SAVANA wydaje, że to rodzice powinni dorosnąć do tego, aby dać dziecku całkowitą wolność wyboru. Może wtedy nie byłoby tyle dzieci mających kompleksy itd. OoBE powinno być dostępne dla każdego nawet jeśli ta osoba używała by go do celów rozrywkowych. Ja tam lubię "rozerwać się" i poszaleć w astralu :-P

Sputnik 

Wysłany: 2012-08-25, 10:50   

http://komixxy.pl/287676/Oobe
A teraz dzieciaki będą uczyć się OOBE aby móc dalej siedzieć przy kompie 8-)

Rodzice jednak bardziej powinni się interesować tym co robią ich pociechy przed kompem.

SAVANA 
SAVANA

Wysłany: 2012-09-01, 08:37   

Kos_a - rodzice już w pewnym sensie dali dzieciom wolność wyboru, nie pilnując ich i nie kontrolując co robią cały boży dzień. I mamy to co mamy. Pijane i naćpane nastolatki w nocnych klubach. Morderców w wieku gimnazjalnym, sex w podstawówce za papierosa itp. To nie jest normalne. Niedługo dojdzie broń wszelkiego kalibru do kieszonki zamiast kanapki do szkoły i będzie bal. Przykłady można mnożyć.

KJG 
Kuba

Wysłany: 2012-09-01, 08:55   

SAVANA napisał/a:
Kos_a - rodzice już w pewnym sensie dali dzieciom wolność wyboru, nie pilnując ich i nie kontrolując co robią cały boży dzień. I mamy to co mamy. Pijane i naćpane nastolatki w nocnych klubach. Morderców w wieku gimnazjalnym, sex w podstawówce za papierosa itp. To nie jest normalne. Niedługo dojdzie broń wszelkiego kalibru do kieszonki zamiast kanapki do szkoły i będzie bal. Przykłady można mnożyć.

Są też dobre strony :)
Nie każdy człowiek jest mordercą, pijakiem czy ćpunem. Osobiście rodzice też dali mi w pewnym sensie wolność wyboru i co? Trafiłem tutaj, to chyba dobra strona :)

Odpowiedz do tematu