Towarzystwo Obenautów Polskich

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
nocy chochlik
Autor Wiadomość
ComfortablyNumb 

Wysłany: 2012-09-22, 08:16   nocy chochlik

Pokrotce chce opisac moja historie z dzisiejszej nocy. Spedzilem ja na dzialce przy lesie ( spontanicznie wzialem klucze i pojechalem do "gluszy" chcialem odpaczac, (kiedys w shotboxie pisalem ze moja dzialke i modrzew ktory zasial tam moj pradziadek uwazam dosc specyficzne miejsce i pokazywalem zdjecia "zjaw"). Polozylem sie spac okolo 22 cos takiego. Cos mnie obudzilo w srodku nocy mniej wiecej 2-3. Poczulem wyraźny opor ze ktos mi sciaga kołdre (na dzialce bylem sam) jak zwykle czlowiek w takiej sytuacji pikawa plus milion. Trzymam kołdre i czuje nadal opor ze ktos ja sciga. Po chwili ustalo. Ogarnalem sie troche i pomyslalem ze jak znowu sie powtorzy wyjde do tego "kogoś:" z miłością. Leżałem, po jakis 3minutach znowu to samo wyraźnie ktoś sciaga kołdre a ja usiluje ja utrzymać. Nie miałem z tym problemu mimo iż troche oporu było. Wtedy wyobraxiłem sobie czysta postac miłości w strone tego czegoś. W lekkim amoku chcialem powiedziec fizycznie zeby "szedl w strone swiatla" lecz nie moglem wydusic z siebie slowa (stres pewnie, albo zmora nocna na gardle) Zaczalem w myslac wysylac milosc do tej osoby jak tylko moge w koncu(nie obylo sie ebz zdrowasiek ;) ) . Stalo i sie juz nie pojawilo, chcociaz mialem ze 2h z glowy ze stresu nie moglem zasnac i sie troche spocilem ;) Nie mialem odwagi wyjsc twarza w twarz do tego "kogoś" zwyla obawa. Stalo sie to bardzo nagle. Mialem tej nocy sie relaksowac ale w kocu zaniechalem gdzyz uznalem ze dzialka nie jest dobry miejscem do kontaku z niefizycznym swiatem. No cóż za jakiś czas znowu zrobie sobie tam nocke, teraz bardziej świadom,zobaczymy czy sie powtorzy.

Blaz 
Moderator

Wysłany: 2012-09-22, 08:51   

A może to pradziadek ::???*

ComfortablyNumb 

Wysłany: 2012-09-22, 09:00   

kto to wie, ale ostatnio sąsiad umarł. ;) Pozatym mam dzialke 50metrow od torow sporo osob tam zginelo. Może kiedys sie dowiem kto to. tam pełno takich sie błąka.

Odpowiedz do tematu