Towarzystwo Obenautów Polskich

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Doświadczenia potwierdzone. Coś dla poprawy humoru.
Autor Wiadomość
tamisa34 

Wysłany: 2012-09-27, 15:44   Doświadczenia potwierdzone. Coś dla poprawy humoru.

Jakiś czas temu pewnego popołudnia moja córka poinformowała mnie, że jest z koleżanką...bla, bla, bla i będzie spała u niej, czyli już nie wróci do domu na noc, ok. Wieczór jak to wieczór i jeden z wielu przemknął mi zwyczajnie, ot bez rewelacji.
Przyszła nocka i położyłam się spać jak zawsze.
Jako, że większość z Was już wie, że u mnie oobe to jedna wielka niewiadoma i nie wiem kiedy może mnie zaskoczyć, tak też nawiedziło mnie tamtejszej nocy. Targało mną jak starą ścierą i wysysało dosłownie na bezczela. Tak też znalazłam się w naszej „przefajnej” rzeczywistości jako ja... astralna. Skonsternowana pomyślałam sobie, co ja będę robić przez ten czas... ani chęci na jakieś dalsze podróże, ani na cokolwiek, nudy po prostu. Pomyślałam sobie, że poczekam tak jak wiele razy. Więc błąkałam się po sypialni, patrzałam jak śpi mąż...
W pewnym to momencie odczułam potrzebę (nie wiem dlaczego), aby odwiedzić córkę. Pomyślałam: a cóż mam innego do roboty? Więc „węsząc” prawie jak pies podążyłam do identu córki. Dotarłam do budynku, wyraźnie czułam jej bliskość, zidentyfikowałam nawet okno przez które mogłabym się dostać do środka (do dziś nie potrafię swobodnie przechodzić przez ściany, drzwi, materie nieprzeźroczyste, itd). No więc bujam się do okna, a tu zonk – rolety! Myślę sobie no trudno. Więc skupiłam się na idencie córki... skupiam się... czuję dwa identy... jeden córki, a drugi... NIEżeński!!! A przecież miała spać u koleżanki. Myślę sobie... kurna chata, what the fuck? A może to ojciec koleżanki? A może to brat? Może ich ident czuję? Myślę sobie: ni chu chu, coś tu nie gra! Niedługo sprawdzę.
Wróciłam do domu, poczekałam aż powrócę do ciała... Wróciłam wkrótce... patrzę... godzina 3:12 w nocy... chwytam za telefon i barabanię do córki... odbiera zaspana, pytam u kogo jest, odpowiada, że oczywiście u koleżanki i że one już śpią... Ale nadal coś mi nie gra.
Następnego dnia, gdy wróciła do domu, zapytałam ją ponownie i zaznaczyłam, że chcę znać prawdę, bo wiem że u koleżanki nie spała. Przyznała się, że nocowała w mieszkaniu... kolegi, bo rodzice koleżanki jakieś brąchy wstawiali, a było za późno na powrót do domu.

Szczerze powiedziawszy wtedy to wyczaiłam sposób na to, aby wiedzieć kiedy córka ściemnia. Dłuższy czas po tym zdarzeniu, normalnie oobe mnie chyba samo szukało w odpowiednim momencie, wszakże ja go nie szukałam. Tak więc...
Córka powiedziała, że wybiera się na balety (disco) i wieczór spędzi ze swoim chłopakiem. Smaczne spanko, tudzież oobe... podążam do córki... Fakt na baletach była... tysiące nieznanych mi identów, ident mojej córki, mojej siostrzenicy... ok... ale nigdzie identu jej chłopaka (znam go osobiście i bardzo dobrze). Oczywiście dowiedziałam się. Jeszcze zanim dotarła z kuzynką (a moją siostrzenicą) na disco, po prostu pokłóciła się z chłopakiem i nie poszli razem.

Kilka tygodni temu moja córuś powiedziała, że... postara się zawsze mówić mi prawdę, bo sensu nie widzi, aby ściemniać... Pożyjemy, zobaczymy :hug3

NIEKONWENCJONALNE ROZMOWY, TO DOBRE ROZMOWY...

Zdjęcie avatara, za przyzwoleniem i z podziękowaniem z mojej strony: http://thias.flog.pl/
Ostatnio zmieniony przez tamisa34 2012-09-27, 16:00, w całości zmieniany 2 razy  

Elli 
Administrator

Wysłany: 2012-09-27, 19:06   

hahaha :D

Sputnik 

Wysłany: 2012-09-27, 22:22   

Kobieca intuicja?! Nie...
to OOBE!

ComfortablyNumb 

Wysłany: 2012-09-28, 16:27   

Twoja córka wie że z nią niefizycznie podążasz ;)

tamisa34 

Wysłany: 2012-09-28, 18:49   

ComfortablyNumb napisał/a:
Twoja córka wie że z nią niefizycznie podążasz ;)

Powiedziałam jej :P W prawdzie ona wie, że istnieje coś takiego jak oobe, ale to dla niej raczej abstrakcja. Była zaskoczona, ale jakoś to przetrawiła. Muszę tylko wiedzieć kiedy totalnie szanować jej prywatność... wszakże z chłopakiem książek raczej nie czyta :niemoge
Obiecałam jej, że nie będę przeginać :oops:

NIEKONWENCJONALNE ROZMOWY, TO DOBRE ROZMOWY...

Zdjęcie avatara, za przyzwoleniem i z podziękowaniem z mojej strony: http://thias.flog.pl/

Odpowiedz do tematu