Towarzystwo Obenautów Polskich

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
wychodzenie ręką
Autor Wiadomość
NiebieskaSwinia
[Usunięty]

Wysłany: 2013-01-26, 13:17   wychodzenie ręką

hej
czasem jak się budzę, a jeszcze nie jestem do końca wybudzona to czuję swoją niefizyczną rękę, że mam wyjętą... no i chce wyjść dalej, ale jak próbuje coś nią zrobić to wraca, z drugą nie mogę tego zrobić bo wtedy fizycznie nią poruszam... macie jakieś pomysły/techniki żeby się udało z tego poziomu? >>???

Elli 
Administrator

Wysłany: 2013-01-26, 18:06   

Wyjeta reke? :)!!!! Ciekawe :)

To znaczy, ze masz 3 rece - nie ruszaj druga to moze bedziesz miec 4 :)

child 

Wysłany: 2013-01-26, 18:17   

Haha Elli, chyba nie pomogłaś za bardzo :D :D
A tak serio możemy sobie przybić piątkę (tylko ktorą ręką? o.O :P ) gdyż ja też identyczny problem miałam za młodu (czyli na początku moich niefizycznych przygód). Ręka jedna, druga, czasem noga i nic więcej nie mogłam zrobić :D :D

Spróbuj wyjść do OBE ze snu, z LDka lub ze zwykłego snu stosując testy rzeczywistości. Ewentualnie poświęć parę miesięcy (ja tak zrobiłam) na ćwiczenia, będac w tym stanie, w którym ruszasz sobie tą ręką nie próbuj wychodzić tylko poćwicz energetykę, świadomość, ćwiczeń jest mnóstwo, naucz się rozpoznawać ten stan, kiedy świadomość jest już TAM a nie w fizyku, wtedy wyjdziesz :) Spróbuj też wyturliwania bądź "huśtawki" czy tradycyjnej liny - mi pomaga.

Aha, nie otwieraj oczu (chyba, że masz otwarte - to spoko) nie skupiaj się na nich, mnie zawsze cofało jak się nastawiałam na otwieranie oczu, to samo przychodzi ;)

Elli 
Administrator

Wysłany: 2013-01-26, 18:24   

tak mi bylo wesolo jak to przeczytalam :D

NiebieskaSwinia
[Usunięty]

Wysłany: 2013-01-26, 22:38   

haha no to ładny mutant ze mnie :)
z LD... tak się składa że dzisiaj kupiłam sobie zegarek :D to chyba jedyna opcja dla mnie w tej chwili, inaczej zawsze sobie racjonalizuje :P ... kiedys bylo tak: cos mi sie sni... No ale skad ja sie tutaj wziełam?... nie mielismy hajsu to idziemy żebrać do centrum, opowidam komuś we śnie, no i żebraliśmy i była pewna studentka... i wiesz co!? oddała nam całe stypendium!!
- ale zawsze tak robisz??
- no nie... no ale w tej sytuacji...
Inna akcja: Leze sobie, doznaje takiego przyplywu energii ze szooook, no ale nie wychodze, przechodze do snu.. jade tramwajem (zawsze jak jestem w jakis srodku transportu to robie rt - jak nie zapomne).. - ok.. jestem w tramwaju, jade na uczelnie... patrze: widze ze mam na sobie spodnie od pizamy i kapcie. no ale zaraz? Nie zjadłam nic? nie ubrałam się? nie umyłam? powinnam miec na to troche czsu... "O rety! jestem tak oszołomiona że nawet się nie ubrałam! Wracam do domu to się chociaż ubiore!" no i wysiadam z tego tramwaju.. :niemoge <zlosnik>

child napisał/a:

poćwicz energetykę, świadomość, ćwiczeń jest mnóstwo

tj. ? mam sobie próbować ruszać tą ręką i ją wyczuwać?

ComfortablyNumb 

Wysłany: 2013-01-26, 23:16   

Taka nowa metdoa na ld/oobe, ktoś wstaił jakiś czasu temu ale nie moge jej znaleść moze ktos pomoże i wstawi tutaj. taka prosta a bardzo skuteczna. Przydało by mi sie jeszcze raz o niej przeczytać. I moze kolezance sie tez przyda ;) HELP

p.s ja ostatnio mam dziwne LDki, gdy złapie takiego to sobie latam, latam w koło, dalej latam i rozmyślam "fajnie sie lata w krajobrazie, fajne uczucie, i lece dalej" tak bez sensu, potem zaczyna sie chęc na wizualizacje, i tu instynkt seksualny przejmuje pałeczke i niestety to sie źle kończy dla LDka... kurcze musze na tyle sie skupić żeby sprobować wejsc w to OOBE z LD bezposrednio. Może chociaz mnie przerzuci do ciala, to uczucie oddechu na klacie a z drugiej beczki obrazów przed oczami bezcenne.

child 

Wysłany: 2013-01-27, 11:57   

NiebieskaSwinia napisał/a:
h
child napisał/a:

poćwicz energetykę, świadomość, ćwiczeń jest mnóstwo

tj. ? mam sobie próbować ruszać tą ręką i ją wyczuwać?

To znaczy poszukaj sobie ćwiczeń z energią w necie i znajdź to, które najbardziej Ci odpowiada.

Przykład: Naucz się wyczuwać swoją energię, próbuj ją wizualizować jako ciepłe światło przechodzące przez całe ciało, od czubka głowy aż po palce u nóg, spróbuj wyczuwać ją w każdym najmniejszym fragmencie ciała, czuj jak płynie, rób to świadomie.

Moja rada jest taka: zapomnij o wychodzeniu z ciała na jakiś czas i skup się po prostu na ćwiczeniach z energią i pogłębianiem świadomości na codzień.

rugwa 

Wysłany: 2013-01-27, 13:26   

child napisał/a:
Moja rada jest taka: zapomnij o wychodzeniu z ciała na jakiś czas i skup się po prostu na ćwiczeniach z energią i pogłębianiem świadomości na codzień.

Moja rada jest podobna:) Jeśli jakakolwiek część ciała nie chce "wyjść z ciała" to znaczy, że za mało energii w tym ciele jest. Najlepiej wtedy zagłębić się w kwestie energetyczne i pracowanie z nimi na jawie, a wtedy prawdopodobnie oobe przyjdzie samo jako efekt uboczny. Gdy oobe samo w sobie jest celem i jest wymuszane to rzadko jest przyjemne, a często wtedy ma skutki uboczne w psychice - w sieci mnóstwo tego przykładów, daleko zresztą szukać nie trzeba - wystarczy przejrzeć dokładnie choćby basze kochane forum.

NiebieskaSwinia
[Usunięty]

Wysłany: 2013-01-27, 22:53   

dzięki za wszystkie podpowiedzi, sprobuje z ta energia.... moze tez kwestia pory, no i wolalabym nie odstawiac ;)

Odpowiedz do tematu