Towarzystwo Obenautów Polskich

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
przerażające doświadczenie
Autor Wiadomość
mariusz ślipek 

Wysłany: 2013-02-28, 21:53   przerażające doświadczenie

Udalo mi się wyjść kila razy; nic ekstra: latalem po swoim mieszkaniu albo innym razem bylem... gdzieś. Aż pewnego razu obudzilem się w nocy śpiąc na wznak i przekręcilem dynamicznie na bok. Moje cialo fizyczne pozostalo na boku, a astralne z szybkością wiertarki kręcilo się do okola fizycznego. Nic nie pomagalo, ani przekręcanie ciala fizycznego z boku na bok, ani spokojne leżenie, ani sila woli aby to się skończylo. Jak usiadlem i otworzylem oczy to wszystko co przede mną bylo z boku z tylu i z boku. Telewizor widzialem z tylu glowy-szaleństwo. W końcu zaczęlo się uspokajać w pozycji pólleżącej, ale gdy się obniżalem by pójść dalej spać to się nasilalo i nie daj Bóg żebym zamknąl oczy. Ostrożnie wstalem poszedlem do lazienki i zwymiotowalem. Poprawilo się, poszedlem spać. Ktoś się z tym spodkal? Mariusz

Sputnik 

Wysłany: 2013-02-28, 22:20   

Mi też kiedyś zdarzyło się kręcić z prędkością wiertarki, było to pierwszy raz gdy słuchałem hemisynców. Najpierw zacząłem się kręcić w jednej osi, potem w drugiej a potem we wszystkich 3 osiach. Co ciekawe jednocześnie czułem jak leże ciałem fizycznym na łóżku i jak kręce się nie fizycznym. Bałem się wtedy ale kręciłem się/leżałem jakieś 20min a potem wszystko ustało, nudności żadnych nie miałem potem.

rugwa 

Wysłany: 2013-03-02, 00:15   

Może być tak, że jak na co dzień jesteśmy na niskich "obrotach energetycznych", to żeby się dostroić do świadomości niefizycznej musimy przejść na szybsze obroty dosłownie i w przenośni. Zwiększenie poziomu energii powinno zniwelować takie doświadczenia. Zwiększyć energię można poprzez ćwiczenie uważności i świadomości w ciągu dnia - to zapobiegnie szokowi energetycznemu wynikającemu z gwałtownym poszerzeniem świadomości podczas wychodzenia z ciała.

Odpowiedz do tematu