Towarzystwo Obenautów Polskich

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Zapraszam do przeczytania tego posta ( Historie OOBE )
Autor Wiadomość
Castello 

Wysłany: 2013-08-06, 19:16   Zapraszam do przeczytania tego posta ( Historie OOBE )

Witam Was Serdecznie.

W skrócię opiszę o co mi dokladnie chodzi. Mam na imie Dawid, piszę książkę o tematyce podróży astralnej, dokładnie jest to dziennik opisujący techniki,doświadczenia,historię ale w innej postaci niż inne książki związane z tą tematyką. Postanowiłem że muszę dołączyć do jakiegoś grona spoleczności by móc zdobyć więcej informacji, napotkałem Was, więc pomyślałem że poproszę Was o małą przysługę a więc: czy istniałaby mozliwośc by osoby zainteresowane wysłały mi na email historię własną z oobe, jakie techniki ćwiczyliście, jak doszliście do oobe jakie uczucie wam towarzyszyło, jednym słowem dokładny opis własnej historii. Obiecuję anonimowość chyba że ktoś przejawi inicjatywę wtedy mogę podpisać historię imieniem i nazwiskiem. Naprawdę chciałbym byście czytając ten post potraktowali to poważnie o to mój email: podroze.oobe@gmail.com Bardzo proszę byście przesyłali historię w formie doc lub pdf. Z góry Wam dziękuję jeśli ktoś będzie miał wątpliwości zapraszam do kontaktu.
Ostatnio zmieniony przez Castello 2013-08-07, 09:24, w całości zmieniany 1 raz  

Odpowiedz do tematu