Towarzystwo Obenautów Polskich

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Elli
2012-10-14, 23:38
Cykl audycji radiowych o cialkach, jeje
Autor Wiadomość
ComfortablyNumb 

Wysłany: 2013-05-13, 08:37   

audycja ok ale nie chce wierzyć Sputnik że komuś chce sie czytać te wypociny napisane z nudy przez lekko zeschizowanego człowieka z lekkimi problemami psychicznymi haha na oobe.pl gdzieś są...
Ostatnio zmieniony przez ComfortablyNumb 2013-05-13, 08:37, w całości zmieniany 1 raz  

Sputnik 

Wysłany: 2013-05-13, 13:10   

O gustach się nie dyskutuje, skoro nawet zespół Tween Wave ma fanów, oto próbka ich muzyki https://www.youtube.com/watch?v=e1WDWQN3mDk

Ja tam chętnie bym poczytał o OOBE na wesoło w wykonaniu Messangera. Comf i nie zapominaj, że ludzie dzielą się na 2 grupy: Chorych psychicznie i tych jeszcze nie przebadanych.
Pozdrawiam

ComfortablyNumb 

Wysłany: 2013-05-13, 13:37   

Tylko że więkoszosc nie jest świadoma swoich ubytków. Ja, całe szczęscie jestem.

dobra muzyka co ty chcesz hahah. A dziś rano się przebudziłem, to znaczy że jestem już przebudzony ;)

Zbyszek 
cialka.net

Wysłany: 2013-05-18, 17:47   

Tym razem GRATKA!!!!!!!!!!!

W niedziele o 20:30 , na Radiu PAranormalium, prowadzimy dyskusje o larwach astralnych. Czym one są i jak sobie z nimi radzić, by nie psuły one nam nastroju. W rozmowie biorą udział: Eli, Slavio, Noble, Aleksander, Leon, Telepatia i Zbyszek. Audycje przycinała Eli, a było roboty, gdyż piramidy Slavia wlazły na magnesy Leona.
Zapraszam serdecznie.

ComfortablyNumb 

Wysłany: 2013-05-18, 18:51   

oOo to będzie coś ;)

Elli 
Administrator

Wysłany: 2013-05-18, 20:49   

Cytat:
piramidy Slavia wlazły na magnesy Leona

Cudne - hahaha :D :niemoge

Zbyszek 
cialka.net

Wysłany: 2013-06-29, 20:52   

NOWE TEMATY AUDYCJI SA DOKLEJANE NA KONCU TEKSTU

W ta niedzielegościmy na Radiu Paranormalnym malarkę artystyczną Marysie

Po spotkaniu w kosmosie z tajemniczym dyskiem z Fajstos zaczęła malować przedziwne postacie, starając się rozszyfrować niezwykle znaki pokrywające tajemniczy dysk. http://pl.wikipedia.org/wiki/Dysk_z_Fajstos

Opowiada o własnej pasji twórczej i spotkaniu z duchami.
Z wielka łatwością przemierza przestrzeń kosmiczna podglądając odlegle galaktyki i niezbadane przestrzenie jaźni.
Przeurocza autorka wielu obrazów.

09.06.2013
W ta mniedziele na Radiu Paranormalium rozmawiamy z Dzejsonem o larwach astralnych. Czym one sa i jak sie przed nimi bronic. Sporo bedzie o percepcji poza cialem i czym sa dymensje niefizyczne.
Szukamy mozliwosci udowodnienia niesmiertelnosci:))

[ Dodano: 2013-06-15, 16:40 ]
W ta niedziele druga czesc rozmowy z Dzejsonem o larwach, no wlasciwie to jej pierwsza czesc, gdyz ta co teraz leciala miala byc druga Rozmowy o percepcji niefizycznej i co wyprawiaja nasze spiace ciala, gdy sie zagapimy.
Czym moze byc umysl i czy lepiej byc znienawidzonym , czy kochanym przez ludzi:) pozdro badacze

[ Dodano: 2013-06-22, 08:26 ]
W ta niedziele 23.06 borujemy temat niesmiertelnosci, szukajac dowodow na niefizyczne plany.. W audycji bierze udzial wiele osob a wiec wyszlo dynamicznie i na wesolo. Zapraszam.

Jezeli zywy wylezie poza cielsko, to mu sie skraca troche wyobrazanie. Znaczy iz w ciele fizycznym ma wiecej ?miejsca w umysle ? na to zajecie. W ciele przyczynowym myslenie o ruchu staje sie wrecz juz jego wykonaniem. Jednoczesnie sie to dzieje. Tak jakby zabraklo w duchu miejsca na planowanie czegokolwiek. Astral i mental jest jakos po srodku. Gdy ktos poszarpie biblie na koncercie (Nergal), to zrobi to raz i materialnie, ale gdy sobie przypomina to targanie i robi to zaangazowany na maksa, to przypominajac sobie wywolane wrazenie jakie zrobil na publicznosci , robi to wtedy najprawdopdobnie w niefizycznym planie, wlasnym sniacym cialem, podswiadomoscia, czy cialkami, jak kto woli nazwe. Ten co to oglada , no podglada go w tym czasie, w niefizyku, bo jest poza cialem , lub zmarly, bedzie widzial to targanie setki razy. Za kazdym razem gdy artysta plastycznie sobie przypomina, to bedzie ja targal w wyobrazni, lub wytworzy aspekt targajcy biblie, twaly myslksztalt szarpiacy sie z ksiega. Pamietajmy ze wlasnie temu sluza niefizyczne plany w ciele fizycznym. One sa nasza wyobraznia. A wiec na luzie ludziska, nie stresowac sie wizjami stworzonymi przez zywych, bo te ich gesty w spiacych cialach, to ich najczesciej nieuswiadamiane poboczne watki myslowe. Mozna nawet przypominac sobie film o zombi, czy 2 wojne swiatowa i zara latamy z lufa i walimy ludzi po gebie. No dla nas w wyobrazni a tych poza cialem naprawde.
Na tym opiera sie caly sens odzyskiwan moenowskich. (Brus Moen), z instytutem Monroe.
To jest wlasnie to nieszczescie jasnowidzacych cudotworcow. Mowie powaznie ludzie, normalnie masakra, co oni opowiadaja, biorac ludzka tworczosc za faktyczne zdarzenia, nadajac jej tej samej rangi, temu co wykonane fizyczne

[ Dodano: 2013-06-29, 21:51 ]
Tej niedzieli szykuję niespodziankę. Na antenie gości Instytut Roberta Noble (http://instytutnoble.pl). Opowiadamy o jego celach i co sie szykuje w następnych latach. Noble opowiada jak doszło do założenia tej prężnej placówki OBE. Oczywiście mowa o Opasce Szamańskiej i urządzeniu RedEye. Trochę technicznego wsparcia dla zainteresowanych Świadomym Śnieniem. Na końcu oczywiście trochę luzu i opowiadaliśmy o wnikaniu do czyichś snów. Trochę przygód z częściami Darka, i jak reagują ludzie, gdy sie do nich dotrze w czasie zwykłego snu. Co nam sie udało już osiągnąć i jakie zdobyliśmy dowody, dowiecie sie w tą niedziele o 20;30 na Radiu Paranormalium.

[ Dodano: 2013-07-06, 01:52 ]
W zblizajaca sie niedziele o 20:30 goscimy w Radiu Paranormalium Herbine. Opowiada ona o swoich doswiadczeniach duchowych i grupowych eksperymentach zwiazanych ze snieniem. Czym sa osobowe aspekty czlowieka i jak z nimi wspolpracowac, bedzie tematem tej audycji. Herbina opowiada rowniez o rozbudzaniu zdolnosci paranormalnych i niezwyklym spotkaniu w Indii.
Archiwum starych audycji
http://radio.paranormaliu...ycjaInfo&aud=12

jarek81

Wysłany: 2013-07-12, 12:35   

Powoli przesłuchuję archiwalne audycje i zastanawiam się dlaczego nie było audycji z Krzysztofem Jarosem, autorem strony Planeta Ziemia. Nikt Go tu nie zna czy co?
Ostatnio zmieniony przez jarek81 2013-07-12, 12:37, w całości zmieniany 1 raz  

Zbyszek 
cialka.net

Wysłany: 2013-11-01, 21:49   

AKTUALNE NA KONCU ARTYKULU:

Zna sie i wlasnie zaprosilem, bedziemy nagrywac babelki. Jak ktos ma kogos ciekawego, to prosze dac znac, jakis kontakt do tej osoby. Mozeby jakis teolog, albo ciekawy ksiadz, tez by sie przydal.

[ Dodano: 2013-07-18, 15:14 ]

W ta niedziele, goscimy Jarka z Woytasem, jego partnerem snow. Opisuja przeganianie duchow z malej dziewczynki, znaczy egzorcyzmy w czasie zwyklego snienia, w ktorym brala nawet przypadkowo zona Woytasa, siekajac w snie intruza. Dyskutujemy czym sa programowane sny i jaka jest percepcja niefizyczna. Znaczy bajki dla wtajemniczonych.

Tez sie zabieram powoli za spisywanie moich przygod. Wlasciwie to juz sa napisane, wspolnie z kilkudziestoma osobami, z ktorymi organizowalem snione spotkania w udekorowanych przez ze mnie dyskotekach. Bedzie sporo uciechy, gdyz nie zaluje w opisach kolorow:)))

[ Dodano: 2013-08-10, 10:18 ]
11.08.2013 W radio paranormalium o 20:30 odbedzie sie spotkanie z Almosem. Opowiada on o burzliwych przezyciach w dziecinstwie. Walczylem 2 lata ze zlym duchem, ktory pozbawil mnie sil witalnych. Bylem wrecz trupem, ale poradzilem sobie. Po wielu bolesnych przezyciach uporal sie z trudnosciami spowodowanymi spontaniczynymi obe.. Znajdowal sie w wielu miejscach, nie wiedzac jak sie tam dostal. Czym z Hary Pottera wychodzi diabel?
Dla milosnikow przejscia w 4 wymiar!!! Czym jest przejscie w to przedziwne miejsce? Na taaaaakie pytania odpowiada wlasnie Almos.

Demoniczne opętanie

W zbliżającą się niedziele 18.08 nadajemy druga część ALMOSA relacji z opętania.

Radio Paranormalium. 20:30

Warto zwrócić uwagę na jedno niezwykle zjawisko, wynikające z funkcji ciała astralnego. Ciało to w przypadkach zaangażowania emocjonalnego, czy płytkiej medytacji, potrafi nas opuścić i podróżować poza ciałem fizycznym. Pomimo iż świadomością jesteśmy nadal w ciele fizycznym, to ciało dostarcza nam i tak doznań. Jego szybowanie w przestrzeni, towarzyszenie mu uwaga, umożliwia nam widzenie miejsc które ono odwiedza. Spontaniczne wyparcie tego ciała w czasie rozmyslania może nam czasami sprawić trochę problemów. To chwilowe utracenie tego ciała, jest właśnie powodem osiągnięcia stanu lekkiej medytacji. Brak w nas tego ciała właśnie je robi, znaczy dzięki jego wysunięciu osiągamy inny stan świadomości, stan ułatwionego rozmyślania.. Może nam to dostarczyć czasami trochę problemów. Cos, co umożliwia nam lepsze i szybsze rozmyślanie, coś co czyni je wydajniejszym, może stać się z powodu treści myśli utrapieniem. To ciało w czasie podroży przykleja do siebie obce myślokształty, lub czyjeś ciała astralne. Gdy wraca do nas z powrotem, to ściąga w nasze ciało w rzadkich wypadkach również intruza. On się po pro stu dokleja do jego powierzchni. Conchita wspominała kiedyś, iz zobaczyła doklejonego faceta do nogi jak wyszła z ciała. Wisiał widać cały czas, ale ona w normalnym stanie świadomości nie mogła go postrzec. Seth również wspominał, iż wisiało mu coś długo na plecach, powodując przez parę miesięcy dziwne osłabienie. W czasie hurtowego odzyskiwania moich przodków, jakaś starsza kobieta chwyciła mnie za nogę, pędziłem wtedy w jakieś dziwnej przestrzeni. Zapomniałem o tym zdarzeniu a potem ciężko mi było spać na plecach. Dopiero parę dni potem, na kursie Brusa w Poznaniu , siedząca przy stole z grupa osób Conchita zaczęła krzyczeć , ze coś dziwnego chodzi mi po głowie Cala grupa wręcz odskoczyła wtedy od stołu wystraszona a ja grubym głosem wypowiedziałem strasznie poważnie , ze mnie właśnie ktoś opętał. Oczy wszyscy zrobili okrągłe , włącznie z prowadząca kursy Joasia. Właśnie wtedy, po raz pierwszy, miałem możliwość doświadczyć wnikniecie czyjejś części we mnie i to ze świadkami. Obserwując delikatne odczucia zauważyłem, iz skrobie mi się ta niezwykła postać po plecach, w stronę głowy, zostawiając wyraźny ślad uczuciowy. Dawało się to odczuć, wręcz rozpoznać jej ruchy, ale tylko wtedy gdy się wie, iz właśnie takie odczucia są spowodowane skrobaniem ducha po plecach. Wychyliłem się z ciała fizycznego i przypatrzyłem tej dziwnej postaci. O dziwo była to starsza kobieta , mocno zdeformowana na twarzy, jak podgrzewana figurka woskowa.

Ruszanie ciałem astralnym jest dosyć łatwe do opanowania. Wymaga jedynie wiedzy , jakie ruchy w wyobraźni wprawiają je w ruch. Dzięki takiej wiedzy pominąć można uciążliwe formułki magiczne, programujące zachowanie się ciała astralnego. Dzięki temu można wprawiać w ruch to ciało, otrzepywać się nim i ściągać intruzów, bez zbytnich trudności. Tak właśnie zrobiłem uwalniając się od tego astralnego kształtu tej starszej kobiety. Ciężko mi powiedzieć czy był to twór zamieszkały przez czyjaś jaźń. Zrobiłem tradycyjne odzyskanie tego czyjegoś aspektu i napięcie na plecach się szybko rozładowały. Przyczyna osłabienia może być trwonienie energii, spowodowane uszkodzeniem systemu energetycznego, lub nieświadomymi podróżami z udziałem ciał niefizycznych, Zdarzają się one w medytacji lub intensywnym wspominaniu jakich przygód, szczególnie przy zaangażowaniu emocjonalnym. Nie powinno to jednak dostarczyć nam zbytnio problemów,bo podróże te są naturalnym zjawiskiem a nie przeklętym dziwem. Robimy tak wszyscy, włącznie ze zwierzakami. Gdy dzieje się tak jak u Almosa, to trzeba się wziasc w garść i pozbierać do kupy własne części, Opisywane w czasie audycji, uwalniające od przylepców ćwiczenia Almosa, okazały się widać skuteczne i można więc je wpisać w rejestr BHP duchowego poradnika.

A wiec drodzy słuchacze, to nie żarty te nasze myśli. Trzeba trzymać się w garści , nie panikować, nie złorzeczyć, a myśleć pozytywnie. Dobrze oczywiście jest nauczyć się rozpoznawać co w nas się dzieje, po tej drugiej stronie i to jeszcze za za życia a nie czekać az umrzemy, myśląc iż się na czas dowiemy. Po prostu szkoda utraconych pięknych chwil, które przelatują nam przez palce.

W tą niedziele 25.08. o 20:30 prawdziwa gratka. Po raz kolejny gościmy na radiu Paranormalium, Marka Wysockiego, opowiadającego o przyczynach wszelakich chorób. Az ciarki przechodzą ileż to oczekuje nas na starość schorzeń, których symptomów nie potrafimy rozpoznać. Wszystkim zatroskanym o własne zdrowie polecam gorąco ten wykład. Rewelacja!!!

niedziela 20:30
http://radio.paranormalium.pl/

[ Dodano: 2013-08-31, 09:38 ]
W ta niedziele 01.09.2013 Marek Wysocki opowiada o przyczynach powstawania raka, podając również.. sprawdzone metody walki z ta nieznośną choroba. W 2 częściowym wykładzie opisuje następstwa stosowania diety, prowadzącej często do wyleczenia. Jesteśmy tym co zjemy. Rak sam się nie robi, zbieramy cale życie toksyny, opowiada Marek.........Jak się z tych trucizn uwolnić, by nie przytrafiło nam się kiedyś nieszczęście?

[ Dodano: 2013-09-08, 19:45 ]

Dzisiaj o 20:30 na Radiu Paranormalium, Marek Wysocki podaje rodzaje antyrakowych diet, którymi czyścimy nasz organizm z toksyn. Omawiany będzie również eksperyment. Należy przeczytać napis na kartce i na ścianach,- mówi Marek, który rozmazuje mentalnie w moim mieszkaniu. Nagroda za zgadniecie będzie gruba książka o 1000-cu stron.

http://radio.paranormalium.pl/#

[ Dodano: 2013-10-06, 12:44 ]
W niedziele, 06.10.2013 dzisiaj o 20:30 gościem audycji Radia Paranormalium jest Dzejson. Przez 50 minut opowiadamy o obe, naszych przygodach poza ciałem. Opisujemy najwyższe fazy, znaczy lot do światła. O gubieniu woli i własnej tożsamości, tez będzie sporo. Trochę o niefizycznych ciałach i górnych stanach świadomości. Milczy się , jakby ze wstydem milknie, gdy mowa o pobycie w Bogu, o przebywaniu w świetle. Czym są wyższe stany świadomości?
NA dodatek Dzejson opowiada o swojej książce, w której podaje sposoby komunikacji z nieogarniętymi bytami. Ksiazka bedzie wkrotce do sciagniecia za frajer.
Link do radia
http://radio.paranormalium.pl

[ Dodano: 2013-10-19, 22:04 ]

W ta niedziele 20.10.2013, jakos 0 20:30 na Radiu Paranormalium, wystąpi 5 osób w programie „Rozmowy poza ciałem”. Ewa z Elli opisują swoje latanie duchem w oobe po Wiedniu, Leon walczy nadal dzielnie z larwami astralnymi, miażdżąc je swoimi magnesami. Aleksander poszukuje cudownego rozwiązania na problemy a Włodek doradza jak pozbyć się złych reinkarnacji i zamęczających duchów.
Nawet reptylianie dostana stracha.

Przez ostatnie lata przestałem obserwować poziomy świata z poza ciała, gdyż ciężko było potem o parterów do dyskusji. Zacząłem podglądać za to świadomość dzienna, wychwytując w niej wpływy z tamtej strony. Obserwując normalne sytuacje szukałem śladów pozostałych dymensji , jakichś impulsów docierających do mnie, informacji czy śladów ingerencji we mnie świadomości kosmicznej. Miałem trochę łatwiej, dysponując rozbudzona świadomością ciał subtelnych. Odczuwając ich ruch w sobie, obserwowałem zachodzące w nich zmiany,( znaczy w mnie) jakie towarzysza normalnym zdarzeniom psychicznym,- umysłowym. W sumie to nic innego jak obserwowanie delikatnych emocji i uczuć, wniosków, ruchu myśli i drążenie wyobrażeń w czasie normalnych zajęć. Czym są nasze normalne zajęcia i co się dzieje , gdy realizujemy nasze marzenia, lub wykonujemy normalna prace, oddając codziennym zajęciom. Oczywiście okazało się dla mnie niezbicie iż jestem ja i ktoś poza mną , ale w niezwykle subtelnej korelacji, związku wielu jaźni, przeplatających swoja wole w działaniu, Realizujących wspólny cel wieloma rękoma na wielu budowach. By utracić poetycki charakter tego tekstu i nadać mu konkrety, musiałbym opisać jak sam szukałem i czym się zajmowałem. Jednym słowem co było przedmiotem mojej analizy.

Co i jak można obserwować, by doszukując się w nas wielu, by uświadczyć paranormalne i moc je wiarygodnie szacować?
03.11.2013 (najprawdopodobniej o 20:30 godz. ) nadana będzie, w tym roku, ostatnia audycja o obe i zjawiskach paranormalnych z moim uczestnictwemTym razem, sam opowiadam o moich przygodach i duchach z jajami, czyli małe podsumowanie sytuacji w ezoteryce. Jednym słowem,- skąd się biorą czarni magowie w necie i po czemu tyle histerii ezoteryckiej? Zebraliśmy już 70 audycji, w których ludzie opowiadają o duchowych i paranormalnych zjawiskach, Tym razem gawędzę sam, robiąc podsumowanie półtorarocznej, naszej, wspólnej pracy.
Opowiadam tym razem o spotkaniu z Bruce Moen-em i wspólnych eksploracjach mentalnych. Opisze parę spotkań z fajowymi duchami i i rozsypie w eter ku pokrzepieniu serc. Nie zabraknie również opisu strasznego eksperymentu, przeprowadzonego na schodach w Muchowie, ale o tym sza, gdyż licho nie śpi.

Opisy rożnych mentalnych eksperymentów znajdziecie na moim blogu.

http://cialka.net/eksperymenty

3lata roboty, kilkudziesięciu osób z rożnych forów,, wspólnych eksploracji w niefizyczne świata.
Milej zabawy. Zaczynać od najstarszych

homer 

Wysłany: 2013-11-24, 13:13   kurfa mać

kurfa mać
Ostatnio zmieniony przez homer 2013-12-02, 11:05, w całości zmieniany 3 razy  

Zbyszek 
cialka.net

Wysłany: 2014-11-22, 21:52   

maly filmik o , a nie powiem , mojej produkcji,

http://youtu.be/_dqi4rFym...o4OaYI2_8NjlsPg

Starczy tych audycj o obe, robie przerwe na czas nieokreeslony, za tydzien 30-11-2014 porzegnanie z uadycjami, Jezeli jest ktos chetny, co by prowadzil dalej, to prosze sie zglosci do radia.
Osobiscie powiedzialem wszystko co wiem a nowe zapraszane osoby nie wnoszawielkich rewelacj, wiec uznalem, ze czas na rente, pozdrawiam dzaialaczy
Za tydzien opowiem o ustawieniach jednej ososby, czyli do czeggo sie to cale obec udowanie moze przydac,
Ostatnio zmieniony przez Zbyszek 2014-11-25, 01:21, w całości zmieniany 3 razy  

Odpowiedz do tematu