Towarzystwo Obenautów Polskich

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Rugwa poruszyła Turek.
Autor Wiadomość
Elli 
Administrator

Wysłany: 2013-08-28, 22:11   Rugwa poruszyła Turek.

Gratulujemy miastu Turek posiadania najlepszej instruktorki jogi :D

Cytat:
Jogini zagościli w parku

Dzisiejsza wspaniała pogoda dopisała miłośnikom ruchu na świeżym powietrzu, którzy zdecydowali się wziąć udział "Jodze w Parku". Ponad 30 mieszkańców naszego miasta i powiatu ćwiczyło pod okiem Doroty Wallas, instruktorki jogi z turkowskiego studia Fitness Planet.

Dziś, tj. 21 lipca, Turek dołączył do miast, które od lat promują ćwiczenia jogi w parkach miejskich. Wszystko za sprawą akcji "Joga w Parku". Zajęcia poprowadziła Dorota Wallas, która od kilku lat prowadzi zajęcia w naszym mieście.

- W latach 2011 i 2012 brałem udział w akcji "Joga w Parku" we Wrocławiu. Klimat tak mnie zauroczył, że postanowiłem przenieść to do naszego miasta i zobaczyć czy jogą w parku zarażę mieszkańców Turku – mówił Dariusz Walaszek, prekursor inicjatywy w naszym mieście.

Kolejne zajęcia odbędą się 28 lipca o godz. 9.30 w Parku im. Żerminy Składkowskiej na trawniku koło stawu od strony Kiełbaski. Chętni proszeni są o zabranie ze sobą maty, koca lub ręcznika. Zajęcia są bezpłatne.

Inicjatorem wydarzenia jest Dariusz Walaszek, członek stowarzyszenia "Morsy Turek", instruktor nordic walking i wielki miłośnik ruchu na świeżym powietrzu. Partnerem akcji jest studio Fitness Planet w Turku, a patronem medialnym portal Turek.net.pl.

Foto: M. Derucki

Wiecej fotek: http://www.turek.net.pl/p...oscili-w-parku/

Zbyszek 
cialka.net

Wysłany: 2014-07-19, 08:42   

Genialne ma maxa, brawo dla Rugwy:)))))))))))))))))
A tutaj niespodzianka:)
i tak umacnia sie groza swiata, przepelnionego demonami, ))

http://wyborcza.pl/1,75478,16323897.html

Jezeli kundalini jest od kundla,- skundlenia to <niebo< nie jest dla wszystkich >bonie>

FRAGMENT:
"Kiedy kundalini dojdzie do szczytu głowy, jakby przebija ciało energetyczne, powodując 'otwarcie duchowe' i połączenie ze wschodnimi bóstwami. To, co w systemach religijnych uważane jest za pożądany stan transowy, ludzie Zachodu zwykli kwalifikować jako chorobę fizyczną i psychiczną lub opętanie" - pisze Fronda.

"Panie, ja się chciałem zrelaksować, chciałem się tylko powygłupiać, a dostałem drgawek, wizji, mdleję, nie mogę pracować"

Eeeeee ludzie od dawna wiedzeli skad biora sie utrapienia kundalinskie. To rozdzielane czesci czlowieka tak bola:))))

haha, z kndalini to czlowiek robi sie troche na bakier do zycia.

Kazdy z nas ma jakis charakter, ktory po ezoterycku zalezy od wzbudzenia czakr, ktore laduja mu ciala niefizyczne. W zaleznosci jakie cialo bardziej naladowane , to mu ono przewaza w dziennej swiadomosci. Kazde z cial niefizycznych robi czlowiekow jakas wlasciwosc w umysle. Myslienie, czucie ,wola, lub odczucie siebie . A wiec jak sie jakies cialo przeciera( laduje ponad miare) ponad inne, to takie wlasciwosci w czlowieku przewazaja, czy nagle zostaja wzbudzone. Sporo tego by precyzyjnie opisac. Groza kundlaini, to jak sie dostaje nadwyzke energii w jedno nieaktywne do tej pory cialo niefizyczne, czy we wszystkie ciala na raz!!!!

. jaja sie robia jak berety, bo czlek staje sie nie ten sam i fazuje na stojace w wymiary a ze sa rozne wymiary to i rozne jaja sie mu przytrafiaja. A ze nieobyty w materii, to i gubi sie na amen. Zwiesza sie jak cma bez ruchu, albo mu trzeszczy za uszami. Eee asortyment utrapien jest duzy, tyle ile jest chorob. Njgrozniejsze dla postronnych jest gubienie sie kundaliniarza w szczelinie jazni. To taki stan umyslu w ktorym adept stanow swiadomosci odcina sie od energii cial niefizycznych . czyli traci dusze napedzajaca jazn ruchem, wprawiajaca ja w znana nam dzienna swiaadomosc. Niby gubi, ale liczy na energie zewnetrzna, czyli energie duchowego swiatal. Cos jak odwrocenie podszewki w portakach.
Utrapieniem sa uniezalezniajace sie ciala, przypsane jednej jazni. To tak jakby sie bylo w wielu cialach jednoczesnie i nie nie bylo pewnym ktore czym ruszyc. Znaczy zaburzenie kordynacj ruchu, tak jaby sie ruszalo pare naraz zamiast jednego. E roznie jest, w obe ludzie przezywaja takie rozdzielenia na czesci. :P
Mnie zastanawia umysl ufoli, ktorzy osiagneli juz pozim wielowymiarowy, ich swoboda i umiejtnosc dostrajani sie do wielu rzeczywistosci. Swiadomy wybor w ktorej chca byc aktywni, ech to musi byc fajne, teleportacje, czyli zwijanie, sciaganie zewnetrznych cial do jazni. ))) Hm. ale to juz wyzsza jazda:)
Ostatnio zmieniony przez Zbyszek 2014-07-19, 11:22, w całości zmieniany 2 razy  

Blaz 
Moderator

Wysłany: 2014-07-19, 21:55   

hehe akurat Twój post dotyczy mojego miasta :) Było tu trochę szumu na ten temat, nawet prezydent miasta objął jogę na trawie honorowym patronatem i wzmocnił partole policyjne.

Nie miało jednak miejsca nic z tych rzeczy... Dzięki zamieszaniu medialnemu na ćwiczeniach pojawiła się za to rekordowa ilość ćwiczących...

ogólnie niezła beka ;)

rugwa 

Wysłany: 2014-07-20, 12:40   

W tym roku też organizujemy jogę w plenerze. Zastanawiała się nawet czy nie ogłosić w kościele tego, żeby większą reklamę zrobić:)

Blaz 
Moderator

Wysłany: 2014-07-21, 21:05   

Ponoć zasady marketingu są takie, że nieważne czy się mówi dobrze czy źle, ważne że się mówi ;)

Zbyszek 
cialka.net

Wysłany: 2014-10-03, 21:39   

https://www.facebook.com/...&type=2&theater

rugwa 

Wysłany: 2014-10-04, 13:43   

http://www.turek.net.pl/m...sciach-przyrody
http://www.turek.net.pl/m...zyli-w-plenerze
http://www.turek.net.pl/m...da-witac-slonce

;) 8-)

Zbyszek 
cialka.net

Wysłany: 2015-08-15, 07:51   

trzeba sie kiedys wybrac do tego Turka na te cwiczenia:))

Odpowiedz do tematu