Towarzystwo Obenautów Polskich

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Pierwsze wyjscie
Autor Wiadomość
sonnyy5
[Usunięty]

Wysłany: 2011-01-16, 18:43   Pierwsze wyjscie

Hello wszystkim , jestem chory na grype i ostatnio ,gdzies ta z 3 miechy niepróbowałem OOBE , ale w pierwsza noc mojej choroby poszedlem bardzo wczesnie spac , gdzies tak o 20.50 , i zasnołem , mialem 2 razy LD w tej nocy i się obudzilem i zaraz potym gdzes tak przed 6.00 przyszła moja mama z pracy , właczyła kompa i sie troche rozbudziłem ale jak poszłem dalej spac niemiałem ld ale cos mnie obudziło i chciałem isc sie odejszczeć a tu patrze i podnosze rece niewidoczne i głowe , ale cos mnie wystraszyło i to chyba był okropnie głosne i silne buczenie w głowie, i sie obudziłem :-/ a myslałem ze wkoncu wyjde i zobacze Park :lol:

bigplacek 

Wysłany: 2011-01-16, 18:48   

jeżeli miewasz LD to do OBE już tylko kroczek, niektórzy z praktykujących uważają, że to jest to samo doświadczenie, więc może już byłeś w Parku??? >>???

sonnyy5
[Usunięty]

Wysłany: 2011-01-16, 21:45   

Wlasnie niebyłem w parku a jak narazie to moj cel gdy wychodze z ciała, a mógłbys go opisac jezeli byłes tam ?

Makintosz
[Usunięty]

Wysłany: 2011-12-08, 14:52   

sonnyy5 napisał/a:
Wlasnie niebyłem w parku a jak narazie to moj cel gdy wychodze z ciała, a mógłbys go opisac jezeli byłes tam ?

hmm nikt tam nie był,"park" jest legendarnym miejscem
LD a OOBE to 2 różne zjawiska :)
LD dzieję się w trakcie snu a OBI bez przerwy
to ja opiszę swoje 1 "OBI"
-faza się ani zgłębia ani zmniejsza,stoję na wysokim podwórzu,widzę w oddali fontannę,myślę sobie to musi być mądra fontanna,pytam się ją:
-o co w tym wszystkim chodzi?
-o nic widzisz olewaj wszystko a będziesz mądrzejszy niż bytof sugier i dżizus budda razem wzięci
i to mnie tak zszokowało że tak zacząłem robić

Odpowiedz do tematu