Towarzystwo Obenautów Polskich

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Co się stało z Sugierem?
Autor Wiadomość
Makintosz
[Usunięty]

Wysłany: 2011-12-06, 19:14   Co się stało z Sugierem?

żyję?a jeśli tak to czemu się nie udziela np.na obeforum.pl?generalnie nie czepiam się go ale chamsko się zachował opuszczając 3 portale TOP oobe.pl i obeforum
jednak wierzę a może nawet głęboko jestem przekonany że powróci,kiedy?nie wiem,ale wróci na pewno :)

Dreamcatcher
[Usunięty]

Wysłany: 2011-12-06, 20:26   

2 portale. TOP powstał po wylogowaniu się Darka z internetu.
zresztą: każdy wolną wolę ma.
Ostatnio zmieniony przez Dreamcatcher 2011-12-06, 20:27, w całości zmieniany 1 raz  

jarekhuna 
Administrator

Wysłany: 2011-12-06, 21:12   

Makintosz napisał/a:
generalnie nie czepiam się go ale chamsko się zachował opuszczając 3 portale

A po co miał w kółko gadać o tym samym? Napisał książkę, zrobił stronkę, odpowiadał na pytania - mało? Kto inny tyle zrobił dla OBE? To wg Ciebie chamstwo?
Są w życiu ważniejsze sprawy niż przesiadywanie na portalach.

Makintosz
[Usunięty]

Wysłany: 2011-12-07, 11:06   

jarek ale kurna opuszczając neta okazał swoje tchórzostwo,byłem u niego w OBE niestety nie była to miła wizyta bo dał mi jasno do wiadomości że szanse że wróci w najbliższym czasie są znikome(nie mówił że nigdy nie wróci)było to rok temu,więc kto wie może wkrótce wróci,powinien brać przykład z Bytofa on robi webinary,Sugier powinien prowadzić podobną do niego działalność.....,poza tym nie akurat jego rolą jest siedzenie na portalach,pewnie odciął sobie neta(usuniete - regulamin forum - pkt. c )by nie zaglądać na te 3 portale,kur... mnie jego zachowanie!
ma sporą wiedzę na temat OBI
poza tym założę się że ma dla nas niespodzianki w postaci opowieści nie z tej ziemi tzn.miał kontakt z wyższymi bytami ale nie mówię o nadzorcach xD
co z tą OBEREBelią?miała być,i co?takich obietnic się dotrzymuję!w sumie kurna albo to był oszust,albo nie wiem,miał zbudować most i szkolić ludzi,nie zbudował jak widać nawet szczebla a wyszkolił głównie siebie w OBI(choć kto mi udowodni że to nie był oszust?)
może naśmiewa się teraz jak tacy "F" mogli się nabrać na to że on umie wychodzić z ciała,z gadki jego nie można tego wyczytać,to że byliście na zlotach z nim do mnie nie przemawia
Ostatnio zmieniony przez Elli 2011-12-07, 17:09, w całości zmieniany 2 razy  

Elli 
Administrator

Wysłany: 2011-12-07, 17:15   

Makintosz,

My sie tutaj odnosimy do siebie i do wszystkich innych z glebokim szacunkiem o co Ciebie tez bym prosila :)

Oszust to zawod, jesli nie chcesz byc ofiara to musisz byc samowystarczalny, a nie chodzic na latwizne.

Przeczytaj prosze regulamin, nie jest dlugi, a jesli Ci sie nie spodoba to mozesz opuscic to forum. Zachowamy Cie w milych wspomnieniach :)

SAVANA 
SAVANA

Wysłany: 2011-12-07, 18:26   

Powiem tak: DAREK WRÓĆ! Zawołaj jeszcze raz: "Obemaniacy do boju!". Jest nas coraz więcej, ale wielu kręci się w kółko i frustracja jak widać narasta.
Lub...
napisz kolejną książkę. To też jest jakieś wyjście.

JotEm 
JotEm

Wysłany: 2011-12-09, 12:37   

Makintosz napisał/a:
c kto wie może wkrótce wróci,powinien brać przykład z Bytofa on robi webinary,Sugier powinien prowadzić podobną do niego działalność.....,

Makintosz, będę powtarzać to wszystkim, więc i tobie powtórzę, Bytof nie ma nic wspólnego z oobe, słyszałem na jego spotkaniu na własne uszy, wprost mówi, że jak się raz przestraszył, to już więcej nie chce, więcej nawet, mówi, że tego nie ma...
A jak się go ktoś zapyta, czym różni się ld (które bardzo jak wiadomo promuje) od oobe, to nie jest zadowolony...

Odpowiedz do tematu