Towarzystwo Obenautów Polskich

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Fotografia
Autor Wiadomość
mati415
[Usunięty]

Wysłany: 2012-01-28, 00:31   Fotografia

Oczywiście nic górnolotnego to nie jest, ale zareklamuję się. A co mi tam. :P

Oto link: flickr mój. :)

Za wszelkie ewentualne uwagi z góry dziękuję. Jeśli się podoba, to tym bardziej się ucieszę, jeśli nie - trudno. :)
Zresztą link do moich zdjęć, ale w innym serwisie, już gdzieś tu na forum wisi. Mimo to - dodaję. :)

Pozdrawiam. :)
Ostatnio zmieniony przez mati415 2012-01-28, 00:33, w całości zmieniany 1 raz  

SAVANA 
SAVANA

Wysłany: 2012-01-29, 11:06   

Świetne makro z kroplą wody. Piękne zdjęcia nieba. Księżyc chyba przez teleskop musiałeś fotografować? SUPER wyszło. Chylę czoła. A zdjęcie nr 6 na 9 stronie - urocze. Szkoda, że nie ma drugiego do pary z rozchylonymi płatkami.

mati415
[Usunięty]

Wysłany: 2012-01-29, 19:58   

Dzięki za uznanie. :)

Nie, zdjęcia księżyca były robione na żywca, bez teleskopu, do tego z ręki. Aparat ma po prostu długi zoom. :)

SAVANA 
SAVANA

Wysłany: 2012-01-30, 21:44   

he he...ze mnie też się robi czasem fotograf jak jest taka konieczność. Popatrz mati415 na mój avatar....właśnie trzymam aparat i pstrykam do lustra. Dlatego rąk nie widać. Ale potrafię docenić pracę innych - znających się. Mojego zdjęcia Anioła na niebie z innego wpisu nikt w zasadzie nie ocenił pozytywnie, ale się nie martwię. Ty robisz ładne zdjęcia nieba.

mati415
[Usunięty]

Wysłany: 2012-01-30, 22:49   

No w avatarrze efekt masz całkiem ciekawy, na prawdę! :)

Co do ocen, to (przynajmniej dla mnie) nie liczy się ich bezpośredni wydźwięk pozytywny, czy negatywny. Chciałbym słyszeć, czy czytać oceny, które pomogą mi ruszyć dalej, bym robił te zdjęcia coraz lepiej, a z takimi spotkać się niestety trudno.

Odpowiedz do tematu