Towarzystwo Obenautów Polskich

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Kursy OoBE
Autor Wiadomość
Elli 
Administrator

Wysłany: 2010-03-11, 03:14   Kursy OoBE

Moim osobistym, OoBE to jest "towar", ktorego sie nie sprzedaje za pieniadze. Jednak ile Ludzi tyle idei. Malo tego, istnieje przekonanie, ze jak nie zaplacisz to dostaniesz g .. no!

Osobiscie nie korzystalam z tych uslug, i wiem, ze te drogi prowadza nie tam gdzie bysmy chcieli, moge sie jednak mylic, dlatego prosilabym osoby, ktore takie kursy ukonczyli o informacje dla innych i dlatego otworzylam ten topik.

Prosilabym osoby, ktore te doswiadczenia maja poza soba, aby poinformowaly innych gdzie? co? i jak?

Aileen
[Usunięty]

Wysłany: 2010-06-21, 15:32   

Ja raz wykupiłam kurs ale to był mój największy błąd. Nie dowiedziałam się niczego co można by było wyczytać w internecie a niby z tego kursu oobe było gwarantowane. Moim zdaniem najważniejsza jest praca sama nad sobą oraz motywacja. Kupiłam ten kurs bardziej przez lenistwo i żaden kurs nie zmotywuje do działania niż silna wola i charakter.

Oczywiście może są lepsze kursy i akurat trafiłam na lipny i obiecujący za dużo >>???

Elli 
Administrator

Wysłany: 2010-06-21, 17:00   

a zechcialabys napisac jaki to kurs i gdzie go wykupilas i ile kosztowal?

moreno
[Usunięty]

Wysłany: 2010-06-21, 19:22   

Pytasz Eli o tą lewą strone czy prawą? :-|

Aileen
[Usunięty]

Wysłany: 2010-06-21, 19:29   

Kurs internetowy ok 10 zł potem był ciąg dalszy za większą sumę nawet były za 100 zł. Na jakiejś stronie zobaczyłam to już dawno było stwierdziłam że nie ma sensu i dałam se spokój z internetem

jarekhuna 
Administrator

Wysłany: 2010-06-21, 20:47   

Cytat:
Moim zdaniem najważniejsza jest praca sama nad sobą oraz motywacja.

Zgadzam się w 100%.

moreno
[Usunięty]

Wysłany: 2010-06-21, 20:59   

Uważam, że nie należy męczyć ludzi którzy zaufali komuś i się zawiedli.Wystarczy, że zawiedli się.A dowiadywanie się co jak za ile od kogo i o co, NIE JEST POTRZEBNE.Jeśli komuś to tak bardzo jest potrzebne to mogę przytoczyć tu linki bo w sieci SĄ z cenami nawet.Na co komu to by ponabijać się z kogoś?Nierozumiem.Moniko o ile dobrze pamiętam :) dostaniesz to co chcesz ;)

Elli 
Administrator

Wysłany: 2010-06-21, 23:01   

Nie Moreno :)

To tylko po to, aby ostrzec innych.

Aileen nie zrobila bledu. Blad zrobili Ci, ktorzy nic nie dali a wzieli.

Dziekuje jej za to, ze napisala. Wyrazy uznania. Tylko ten sie nie myli, ktory nic nie robi!

Aileen
[Usunięty]

Wysłany: 2010-06-22, 17:57   

W tamtym momencie wydawało mi się co do słuszności wykupienia kursu bo szukałam czegoś nowego, jakiegoś haczyka który mi umyka w doświadczeniach, którego jak się okazało nie ma. Teraz już wiem ze kursy zwłaszcza internetowe nie wnoszą nic co by nie było napisane chociażby w książce Darka

moreno
[Usunięty]

Wysłany: 2010-06-22, 18:09   

W takim razie proponuje zrobić baner i umieścić gdzie tylko się da z tekstem w stylu NIE KUPUJCIE KURSÓW OOBE TO BADZIEW SAMI DO TEGO DOJDZIECIE.POMOŻEMY!!

Dreamcatcher
[Usunięty]

Wysłany: 2010-06-22, 19:28   

a pod spodem mniejszym druczkiem: "czas na oberebelię - www.obemania.pl "
Ostatnio zmieniony przez Dreamcatcher 2010-06-22, 19:29, w całości zmieniany 1 raz  

Elli 
Administrator

Wysłany: 2010-06-22, 22:02   

Mozna zrobic klip :D

Najwyzszy czas przygotowac kurs u nas. Widzialam na blogu u Dreamera ale cos nie moge w niego wejsc.

Co Ty na to Dreamer?

Rasiol Aka Gruz
[Usunięty]

Wysłany: 2010-06-26, 14:12   

wszelkie kursy to dodatek,przeciętna osoba mająca słaby umysł(albo przez uwarunkowania środowiskowe)coś tam spróbuję,ale z góry jest skazana na porażkę,trzeba medytować

Odpowiedz do tematu