Towarzystwo Obenautów Polskich

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Elli
2011-04-18, 09:55
TECHNIKI WEJŚCIA W STAN OOBE
Autor Wiadomość
moreno
[Usunięty]

Wysłany: 2010-01-16, 20:15   TECHNIKI WEJŚCIA W STAN OOBE

Zakładam temat TECHNIKI WEJŚCIA Z STAN OOBE bo widze , że jest BRAK.Opisujcie tu co i jak stosujecie do wejścia w stan OOBE,bez stosunków :-P itp :)!!!! (ja narazie tworzę wiec ......ale podziele się jak mi się uda)

jarekhuna 
Administrator

Wysłany: 2010-01-17, 01:02   

Od takich tematów jest raczej obeforum.pl itp.
Czy forum TOP ma być kolejnym forum ogólnym o OBE?
Nie tak to miało być...

Elli 
Administrator

Wysłany: 2010-01-17, 01:45   

Wejdz do Biblioteki . Tam sa techniki, ktore podal Darek.

Powiem Ci z wlasnego doswiadczenia.

Dbaj o swoj komfort psychiczny i fizyczny, bo od czasu jak sie zajmuje aktywnie, a wlasciwie ciagle Stowarzyszeniem i Forum, i Portalem, i Serwerem, i przepisami prawnymi i nie wiem czym jeszcze, i, i, i, to nici z latania >>:)) nawet zwyklego paralizu ani sladu.

Te kategorie otworzylam, aby osoby poszukujace przekierowac na odpowiednie forum. Tylko co zrobimy, jesli ktos takiego forum, gdzie sie dobrze czuje nie znajdzie? Moze portal rozwiaze czesc spraw.

Moreno, z jakiego forum przyszedles? Dzieki za zasygnalizowanie problemu :-D

moreno
[Usunięty]

Wysłany: 2010-01-17, 06:15   

Elli napisał/a:
Wejdz do Biblioteki . Tam sa techniki, ktore podal Darek.

Powiem Ci z wlasnego doswiadczenia.

Dbaj o swoj komfort psychiczny i fizyczny, bo od czasu jak sie zajmuje aktywnie, a wlasciwie ciagle Stowarzyszeniem i Forum, i Portalem, i Serwerem, i przepisami prawnymi i nie wiem czym jeszcze, i, i, i, to nici z latania >>:)) nawet zwyklego paralizu ani sladu.

Te kategorie otworzylam, aby osoby poszukujace przekierowac na odpowiednie forum. Tylko co zrobimy, jesli ktos takiego forum, gdzie sie dobrze czuje nie znajdzie? Moze portal rozwiaze czesc spraw.

Moreno, z jakiego forum przyszedles? Dzieki za zasygnalizowanie problemu :-D

Trzeba dokładniej opisać każdy dział, żeby nie było nie jasności.Nie przynależe do forum żadnego latam i tu i tam szukajac info.Nie ma idealnego forum każde ma swoje wypaczenia.Jeśli chcecie reklamować zamontujcie bidbord ja sie nie dopisuje do pomysłu..Pozdrawiam :)!!!!

Wacik
[Usunięty]

Wysłany: 2010-04-10, 23:20   

Elli napisał/a:

Mogłabyś rozwinąć tą myśl?

Kiedyś czytałem że przesiadywanie przed komputerem zmniejsza szanse na obe, mocny wysiłek fizyczny niby też, ile w tym prawdy jest sam nie wiem.

Ja sam sporo jestem przed monitorem, i jeśli to byłby powód tego że nie mogę niczego fajnego doświadczyć to jestem nawet wstanie w ogóle nie korzystać z komputera^^

moreno
[Usunięty]

Wysłany: 2010-04-11, 09:28   

Wacik napisał/a:
Kiedyś czytałem że przesiadywanie przed komputerem zmniejsza szanse na obe, mocny wysiłek fizyczny niby też, ile w tym prawdy jest sam nie wiem.

Sie zgadza nawet tv w dużym stopniu szkodzi.Zamykamy sie wtedy na to co jest w Nas cenne zamykamy sie na tamten Świat i sygnały z niego pochodzące.Sugier mówił o tym.Wiem to z swojego doświadczenia, że szkodzi oglądanie tv.Na dzień dzisiejszy mało jej oglądam czego wyniki zaobserwowałem na samy sobie w szybkim tempe.Oglądając obrazki migające Ci przed oczami dolatujące dzwieki do Twoich uszów dostajesz a raczej Twój mozg mnóstwo nie potrzebnych informacji ktore zaśmiecają Twoją pamięć.Nie które info z wiadomości propagują i wywołują strach w ludziach ( to by pasowało po teorje spiskową) by ludzie się duchowo nie rozwijali.Bo jak się rozwiniesz mając 10 kilo w gaciach i myślisz co dalej bedzie???????????/Pozdrawiam

P.S POLECAM ZAGŁĘBIĆ SIĘ W MEDYTACJE TAM JEST MOWA O TYM, ŻE ZUŻYWA SIĘ ENERGIE OGLĄDAJĄC I SŁUCHAJĄC TEŻ JĄ ZUŻYWAMY (nie potrzebnie)
Ostatnio zmieniony przez moreno 2010-04-11, 09:33, w całości zmieniany 3 razy  

VVii 

Wysłany: 2010-04-11, 14:11   

taaaak... tv&comp to firma zajmująca się zajmowaniem naszego czasu, samo zło w skondensowanej postaci... i wcale nie używam tego zdania w tonacji sarkastycznej - bo jeśli coś marnuje nasz czas to... (kurcze [wielkanoce:], znów mnie wystrzeliwuje poza nieskończoność)...to przedłuża tym samym pobyt poza Domem poza Źródłem. Mam nadzieję, że wiecie co mam na myśli.

moje obrazy na http://mandalaja.blogspot.com/

"- Czy to się dzieje naprawdę, czy tylko w mojej głowie?
- To jest w twojej głowie, ale czy to znaczy, że nie jest prawdziwe?"

ravaeleven
[Usunięty]

Wysłany: 2010-08-12, 12:10   

Może i nas ta "Firma" (spodobało mi się to określenie :D ) ogranicza ale ja uważam, że mimo tego trzeba też czerpać przyjemność nie tylko z doświadczeń z poza ale też z życia fizycznego. Tutaj będziemy tylko raz i trzeba też i to wykorzystać. Po śmierci na doświadczenia poza ciałem na pewno nam czasu nie braknie :) Możecie się nie zgadzać ale takie moje zdanie

Dreamcatcher
[Usunięty]

Wysłany: 2010-08-12, 14:44   

ravaeleven napisał/a:
Tutaj będziemy tylko raz i trzeba też i to wykorzystać.
skąd wiesz iż ino raz? ;)
choć iż życia przede wszystkiemu trzeba doświadczać (a miłości w szczególności) to się w pełni zgadzam :)
Ostatnio zmieniony przez Dreamcatcher 2010-08-12, 14:46, w całości zmieniany 2 razy  

ravaeleven
[Usunięty]

Wysłany: 2010-08-12, 22:38   

Nawet jeśli nie raz to co z tego skoro nie jesteśmy tego świadomi. Brak świadomości, że np w poprzednim życiu kimś/czymś byłem pozwala nam myśleć o życiu (fizycznym) jako jednym, zresztą jakby to nie było jestem pewien, że żadne następne życie czy to fizyczne czy w jakiejkolwiek innej postaci nie będzie takie samo jak to obecne. Tak więc cieszmy się aktualnym życiem bo jest ono unikalne :)

Dreamcatcher
[Usunięty]

Wysłany: 2010-08-13, 14:42   

oczywiście masz rację
choć gdzieś kiedyś (bodajże na obeforum) dochodziły mnie głosy iż można sobie przypomnieć inne życia ...

ravaeleven
[Usunięty]

Wysłany: 2010-08-15, 00:21   

Ciekawie brzmi ale gdy tak o tym pomyślałem to doszedłem do wniosku, że nie chciałbym znać moich przeszłych wcieleń. Wydaje mi się, że nie mógł bym już wtedy czuć się "sobą" :)

sir kater
[Usunięty]

Wysłany: 2010-08-15, 00:33   

ja na przykład wreszcie czułbym się sobą znając swoje wcielenia poprzednie a nie pewno już ich sporo było a nawet potrafiąc się z nimi łączyć i czuć świadomie się nimi wszystkimi, wtedy byłbym sobą a teraz jestem tylko sondą..
Ostatnio zmieniony przez sir kater 2010-08-15, 00:34, w całości zmieniany 1 raz  

Dreamcatcher
[Usunięty]

Wysłany: 2010-08-15, 05:18   

a ja nie mówiłem tylko o tych przeszłych wcieleniach. o obecnych także. a być może także co nieco o przyszłych. w Poza czas w końcu nie ma znaczenia.

Abi 
Obemaniaczka

Wysłany: 2010-08-16, 17:02   

ravaeleven napisał/a:
Nawet jeśli nie raz to co z tego skoro nie jesteśmy tego świadomi. Brak świadomości, że np w poprzednim życiu kimś/czymś byłem pozwala nam myśleć o życiu (fizycznym) jako jednym, zresztą jakby to nie było jestem pewien, że żadne następne życie czy to fizyczne czy w jakiejkolwiek innej postaci nie będzie takie samo jak to obecne. Tak więc cieszmy się aktualnym życiem bo jest ono unikalne :)

Ja nawet mam przeczucie, ze to zycie jest najlepszym ze wszystkich jakie moglabym miec >>:))

Odpowiedz do tematu