Towarzystwo Obenautów Polskich

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Skuteczna lecz trudna technika (jak dla mnie :P)
Autor Wiadomość
kitixi 

Wysłany: 2010-11-05, 20:58   Skuteczna lecz trudna technika (jak dla mnie :P)

Cze
Chciałem Wam przedstawić fajną technikę chyba wymyśloną prze zemnie, bo nigdy wcześniej się z nią nie spotkałem, warto nauczyć się LD, jeśli chce się używać tego sposobu, bowiem w dużym stopniu ułatwia nam to cały proces, podam w punktach opis:
1.Kładziemy się spać o dowolnej porze z zamiar na odpoczynek/regeneracje umysłu.
2.Ten punkt jest dla tych co opanowali sztukę świadomego śnienia; wiedząc, że śnimy próbujemy się lekko rozbudzić tak, aby umysł był świadomy a ciało spało inaczej zwąc musimy wejść w stan głębokiej medytacji (oczywiście można osiągnąć ten stan bez wcześniejszego snu, ale od razu po śnie,jak się budzimy jest to banalne)
3.Ten pkt jest dla tych, co jeszcze nie potrafią świadomie śnic; po prostu musimy "wyczuć" ten moment kiedy się budzimy (bez obaw jak się to potrenuje i zaprogramuje podświadomość nie jest to trudne) i wtedy zatrzymać proces rozbudzania tak gdzieś w połowie.Oczywiście budzenie się ze snu przebiega dość szybko.
4.Gdy już uda nam się zatrzymać proces rozbudzania sami znajdziemy się w tym stanie co opisywałem wcześniej, wtedy wyobrażamy sobie ogromną energie płynącą z nad oczu (można sobie wyobrażać, że energia płynie z trzeciego oka) i ta energia rozchodzi się stopniowo po całym ciele, aż w końcu opanuje całe ciało, wtedy pojawią się wibracje(wraz z nimi może się pojawić dudnienie/szum w środku naszej głowy , ale nie bójcie się) a następnie samoistnie nasze ciało astralne powinno wychodzić CF, jeśli samo nie chce wychodzić pchaj do przodu ile fabryka dała ;-)
Ja mam tak, że gdy się do połowy rozbudzę dzieje się to wszystko samoistnie, czasami oczy same kierują się ku górze i wpatrują się przed siebie w pustkę/robią zeza
Jak coś niejasno napisałem proszę mówić >>:))
Ostatnio zmieniony przez kitixi 2010-11-05, 20:59, w całości zmieniany 1 raz  

VVii 

Wysłany: 2010-11-05, 22:34   

myślę że to świetna metoda, choć ciężko zapanować nad rozbudzaniem się, osobiście często budziłam się w paraliżu i po prostu wstawałam, nie potrzeba wtedy biedzić się nad wibracjami, można też poprosić w LD będąc o to żeby doznać OBE - cofa wtedy do ciała i wstajemy

moje obrazy na http://mandalaja.blogspot.com/

"- Czy to się dzieje naprawdę, czy tylko w mojej głowie?
- To jest w twojej głowie, ale czy to znaczy, że nie jest prawdziwe?"

kitixi 

Wysłany: 2010-11-06, 09:24   

Nom dobrze mówisz VVii

mateusso022
[Usunięty]

Wysłany: 2010-11-09, 17:56   

Czy po rozbudzeniu mamy mieć oczy zamknięte i medytować,leżeć i się nie obracać na boki?

VVii 

Wysłany: 2010-11-10, 18:29   

jak cię cofnie do ciała z LD to się nie myśli tylko się wstaje

kitixi 

Wysłany: 2010-11-12, 19:16   

mateusso ja tak mam, że nagle w śnie uświadamiam sobie, że to sen wtedy cofa mnie do ciała pojawiała się wibracje z buczeniem w głowie i samo mnie wyciąga ;p

kitixi 

Wysłany: 2010-11-12, 19:24   

Ostatnio wpadłem na duże ułatwienie tej techniki, po prostu wystarczy troszkę pomedytować przed snem, potrwać w tym przyjemnym stanie gdy ciało jest zrelaksowane.Gdy już nam się znudzi, połóżmy się spać, a w śnie ktoś może nam podpowiedzieć lub dawać znaki, że to sen lub sami się uświadomimy a wtedy cofnie nas do OP i powinniśmy wyjść bezpośrednio :-D
Ostatnio zmieniony przez kitixi 2010-11-12, 19:25, w całości zmieniany 1 raz  

VVii 

Wysłany: 2010-11-12, 20:09   

tak, medytacja przed snem dużo pomaga

Odpowiedz do tematu