Towarzystwo Obenautów Polskich

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Czy mógłby mnie ktoś do cholery wyciągnąć?
Autor Wiadomość
Vojtas 

Wysłany: 2010-10-04, 22:37   Czy mógłby mnie ktoś do cholery wyciągnąć?

Czy mógłby mnie ktoś do cholery wyciągnąć?

3D
[Usunięty]

Wysłany: 2010-10-25, 00:31   

Do cholery? haha, nie tak prędko ;-) Mogą to zrobić niefizyczne byty, które mają jakiś związek z Tobą, jeśli uda Ci się nawiązać z nimi dostateczny kontakt, może to też zrobić byt żyjący nadal fizycznie i mający wystarczające doświadczenie w tzw "oobe" :)
Nie wiem jak jest w innych przypadkach, ale np. jeśli chodzi o mnie to muszę być w jakiś sposób związana emocjonalnie z daną osobą by móc nawiązać tzw. "ident" . Ogólnie jest to oczywiście możliwe.

moreno
[Usunięty]

Wysłany: 2010-10-25, 17:16   

Cytat:
Nie wiem jak jest w innych przypadkach, ale np. jeśli chodzi o mnie to muszę być w jakiś sposób związana emocjonalnie z daną osobą by móc nawiązać tzw. "ident" . Ogólnie jest to oczywiście możliwe.

Jak najbardziej zgadzam się :)

Aby zostać wyciągniętym z ciała przez NP należy wysłać w "myślach" szczerą intencje chęci "wyciągnięcia" i czekać...............

madxx75
[Usunięty]

Wysłany: 2010-10-26, 09:20   

Próbowałem wiele razy ale oczywiście żaden mnie nie wyciągnął albo chociaż dał minimalną wskazówkę.Czasem myślę że ja nie mam swojego przyjaciela tam...

kodar
[Usunięty]

Wysłany: 2010-10-26, 09:35   

madxx75 napisał/a:
Próbowałem wiele razy ale oczywiście żaden mnie nie wyciągnął albo chociaż dał minimalną wskazówkę.Czasem myślę że ja nie mam swojego przyjaciela tam...

Mysl,jest silna jak energia,z ktorej powstala.Mozemy mysl wzmocnic posylajac jej wiecej energii.Jesli swiadomie myslimy o wyjsciu z ciala,to wtedy nasza uwaga jest skupiona na mysli,i energia tam podaza.Dlatego nalezaloby intensywniej myslec o wyjsciu z ciala(czego sobie rowniez zycze) :lol:

moreno
[Usunięty]

Wysłany: 2010-10-26, 18:25   

madxx75 napisał/a:
Czasem myślę że ja nie mam swojego przyjaciela tam...

Jak zwał tak zwał.Przyjaciele to ładnie brzmi.A w jaki sposób wierzysz w to?Że są TAM? daleko daleko? gdzieś chen chen? Czy może blisko Ciebie?Gdzie ich szukasz?Oni patrzą na Ciebie i śmieją się...........
Wiesz dlaczego tak mało ludzi nie doświadcza kontaktu z innymi bytami, inteligentnymi istotami których nawet nie widzimy? Bo szukają ich Bóg wie gdzie.Zaproś do swojego życia go lub nią lub ich a się sam przekonasz...............

draq 

Wysłany: 2010-12-10, 18:50   

Tak

Odpowiedz do tematu