Towarzystwo Obenautów Polskich

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Elli
2011-04-18, 10:13
Potrzeby fizjologiczne podczas OBE
Autor Wiadomość
Kamilo 19 

Wysłany: 2011-01-31, 08:03   Potrzeby fizjologiczne podczas OBE

Czy podczas wyjścia z ciała człowiek odczuwa potrzeby fizjologiczne w ciele fizycznym? Pytam, ponieważ kiedyś oglądałem na Discovery jakiegoś kolesia, który przez trzy dni bez przerwy medytował, nie załatwiając przy tym żadnych potrzeb. Trochę to dziwne.

sonnyy5
[Usunięty]

Wysłany: 2011-01-31, 10:16   

Gdy medytujesz albo jestes w stanie OOBE to wtedy tak jak we śnie masz spowolnione na MAX potrzeby fizjologiczne ;-)

rugwa 

Wysłany: 2011-01-31, 15:47   

W oobe czuć potrzeby fizjologiczne ciała. Mam tak przynajmniej ja i wielu innych obemaniaków, których ze stanu poza ciałem do fizyka przywołało sisiu:)

Crisse
[Usunięty]

Wysłany: 2011-01-31, 16:28   

Kamilo 19 napisał/a:
Czy podczas wyjścia z ciała człowiek odczuwa potrzeby fizjologiczne w ciele fizycznym?

Jak najbardziej tak. Potrzebę czujesz w fizyku, i to się przekłada w poza, gdzie możesz iść do toalety i się załatwić i nawet jest szansa ze nie będziesz czuł już przez dłuższą chwile ochoty na siusiu;p. Oczywiście po powrocie do ciała będziesz czuł dalej potrzebę wysiusiania się:>
Ale jest tez ryzyko jak będziesz załatwiał się w poza tez może ci się przytrafić ze i w łózko będziesz lał ;D Osobiście przytrafiało mi się takie coś, ale w dzieciństwie;p Obecnie jakoś się obywało bez mokrej pościeli :)

Kamilo 19 

Wysłany: 2011-01-31, 16:47   

To w takim razie ten film to ściema?

Blaz 
Moderator

Wysłany: 2011-01-31, 16:57   

O rany co Wy z tym siusianiem... Jak ktoś w nocy nie musi wstawać to podejrzewam w OOBE również :) A znacie taki temat: bretarianizm? To dopiero powstrzymanie potrzeb fizjologicznych :)

rugwa 

Wysłany: 2011-01-31, 19:18   

Kamilo 19 napisał/a:
To w takim razie ten film to ściema?

Co innego, gdy oczyścisz organizm przed oobe/medytacją tak aby żadne fizjologiczne potrzeby nie przeszkadzały, a w dodatku twoja świadomość potrafi takie potrzeby zminimalizować. A zupełnie co innego jak idziesz na spanie/oobe wypijając/jedząc przed tym faktem różne stafy.
Ten film może być ściemą, ale informacje w nim zawarte to już niekoniecznie.

Albisia
[Usunięty]

Wysłany: 2011-02-02, 11:46   

Blaz niekoniecznie >>:)) Ja normalnie nie muszę wstawać w nocy. Przed snem zawsze to robię i nie piję przed samym pójściem spać, a jednak kiedy się budzę o tej 3 żeby wyjść to mi się wszystko uruchania: siku, jedzenie >>???

Czy nie uważacie, że Crisse poruszył ciekawy temat z tym moczeniem się w nocy? To by oznaczało, że jako dzieci nie potrafimy odróżniać astrala od śf, a później już tak? Nie.. to niemożliwe, snów przcież większość nie odróżnia od reala, kiedy w nich jest. Może jednak jakoś podświadomie uczymy się nie łączyć odczuć z ciala fizycznego z astralem,albo odwrotnie...
Ostatnio zmieniony przez Albisia 2011-02-02, 11:54, w całości zmieniany 1 raz  

Odpowiedz do tematu