Towarzystwo Obenautów Polskich

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Elli
2011-04-18, 10:55
OOBE w LD
Autor Wiadomość
Adam
[Usunięty]

Wysłany: 2011-02-05, 12:08   OOBE w LD

Leżałem na łóżku w pozycji 'na plecach' i zamknąłem oczy zacząłem wpatrywać się w ciemność i wsłuchiwać się w cisze nagle dobiegły mnie głosy nie mogłem ich zrozumieć potem jakieś dźwięki... przeróżne wsłuchałem się w szum morza pogłębiałem się w ten dźwięk... aż nagle poczułem że mogę otworzyć oczy, otwieram a tam podwórko trawka rośnie dzieci się bawią w piaskownicy skakankami hula hopem i obraz zaczął się rozmazywać szybko zamknąłem oczy i znów otworzyłem bardzo powoli prawe oko wpatrywałem się w jednego dzieciaka mały może z 6 lat blondyn kręcił hula hopem na swojej ręce obraz na początku przeplatał się ze ścianami mojego pokoju po czym stał się ostry lecz co chwila się rozmazywał aż w końcu zniknął i patrzałem w ścianę pokoju.
Wszystko było by zajefajnie gdyby to nie był mój stary pokój z którego rok temu się wyprowadziłem. Obudziłem się w swoim i myśle... LD? OOBE? OOBE w LD?
Co to miało być?

-DJ- 

Wysłany: 2011-02-05, 14:48   

Fałszywe przebudzenie i LD tak mi się wydaje.

rugwa 

Wysłany: 2011-02-05, 18:19   

Nic nie napisałeś o tym, że choć przez chwilę byleś świadomy, że jesteś w rzeczywistości niefizycznej, a to właśnie świadczy o szufladkowaniu pewnych doświadczeń jako ld lub oobe. Nie ważne jak to się nazywa, ważne czy byłeś świadomy o co chodzi i co się z tobą dzieje - tak ja to widzę. Nikt nie może ci powiedzieć, czego doświadczyłeś, bo tylko ty to wiesz - nieważne jak jasno byś tego nie opisał. Mam jednak taką swoją teorię, że jak jesteś poza ciałem to po prostu to wiesz - czujesz i nie potrzebujesz potwierdzeń od osób trzecich, które nie brały udziału w twoim doświadczeniu:)

Odpowiedz do tematu