Towarzystwo Obenautów Polskich

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Technika przy zasypianiu!
Autor Wiadomość
Abi 
Obemaniaczka

Wysłany: 2010-12-31, 15:43   

jabłoń napisał/a:
Cześć :-)
Chciałbym poznać dokładnie Twoją technikę.
Cytat:
Po jakims czasie w ciele zaczyna czuc sie dziwne rzeczy, poprostu cialo zasypia.

Czy mogłabyś napisać dokładniej o tych dziwnych rzeczach ?

Wybacz, ze dopiero teraz pisze:) Zapomniałam o tym watku!

U mnie to jest tak, ze jak ide spac i chce uchwycic moment zasypiania to czuje takie "rzeczy" - przez cialo przechodzą fale, przewaznie po 2 fali zasypiam. Uczucie jakby od glowy do nóg przepływala fala powietrza....cos takiego. Dodatkowo zmiana toru mysli, np. mysle o kwiatkach nałące a nagle lapie sie na tym ze moje mysli same krążą wokol czegos innego- to dla mnie znak ze zasypiam.
Wtedy otwieram oczy i nadal leze wygodnie, staram sie nie ruszac. I po jakis czasie dzieja sie dziwne rzeczy tzn:
- czuje drgania
- dretwienie
- czasami słysze jakies "buczenie" :mrgreen: dzies w głowie.
Czekam wtedy jeszcze chwile i kiedy czuje, ze moglabym miec teraz paraliz (cialo jest jakby w napięciu) to zamykam znow oczy i zaczyna sie paraliz całego ciala. Nie mozna sie poruszyc, nic zrobic, tylko wyjsc z ciala:D

jabłoń napisał/a:
Dzisiaj doświadczyłem snu w którym podejmowałem decyzję i zastanawiałem się nad urlopem. Ogólnie "CZAD". Decyzja podjęta podczas snu okazała się słuszna w 100% w rzeczywistości. Też tak macie ?

jasne:) Czesto rozwiazuje problemy w oobe, pytam siebie sama tam o rade itp. Pomaga w zyciu:)
Ostatnio zmieniony przez Abi 2010-12-31, 16:54, w całości zmieniany 3 razy  

kitixi 

Wysłany: 2010-12-31, 16:32   

Abi ja to "buczenie" zawsze słyszę w głowie podczas wyjścia z ciała-wibracji-przechodzenia przez ściany/duże przedmioty gdy mam obe :)hop ja sobie ten dźwięk nazwałem "muzyką wibracji" :p bo u mnie to buczenie "gra" w rytm wibracji :)hop

Abi 
Obemaniaczka

Wysłany: 2010-12-31, 16:55   

Haha ja nie wiedzialam wlasnie jak to nazwać. Pamietam kiedy mialam to pierwszy raz podczas pierwszych wyjsc to porownywałam to do przelatujacych pszczół >>:))

Blaz 
Moderator

Wysłany: 2011-02-23, 13:08   

Abi napisał/a:
Wtedy otwieram oczy i nadal leze wygodnie, staram sie nie ruszac.

Czy masz bardzo ciemno w pokoju, czy to bez znaczenia?

Abi 
Obemaniaczka

Wysłany: 2011-02-23, 13:56   

Mam włączana delikatna lampkę, jej światło pada na ściany a że mam ciepły kolor ścian to cały pokój nabiera przytulnego wyglądu. Lampka jest mała i delikatna.
Jakoś nie potrafię wyjść w całkowitej ciemności, nie wiem dlaczego. Lubię widzieć wszystko dookoła :-)

marmuch 

Wysłany: 2011-02-23, 14:33   

Abi napisał/a:
Pamietam kiedy mialam to pierwszy raz podczas pierwszych wyjsc to porownywałam to do przelatujacych pszczół

Niezłe porównanie. Ja po pierwszym wyjściu powiedziałem siostrze że ten dźwięk przypominał mi sytuację w której po nadmuchaniu balonu rozciągamy palcami jego szyjkę tak że wychodzące powietrze wydaje specyficzny odgłos :lol:

Odpowiedz do tematu