Towarzystwo Obenautów Polskich

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Blaz
2011-04-20, 18:31
Kłopoty z widzeniem
Autor Wiadomość
danieln57 
Podróżnik

Wysłany: 2011-03-20, 13:49   Kłopoty z widzeniem

Już myślałem, że wszystko w porządku, zacząłem wychodzić, włóczyłem się trochę po drugiej stronie, ale od kilku dni mam problem. Gdy wychodze sam, tzn. nie czekam aż coś lub ktoś mnie wyciągnie, wywali etc., to jedynym sposobem na pozostanie jest sunięcie po omacku. Gdy próbuje otwierać oczy, to widzę niewyraźnie i od razu mnie cofa, niezależnie od tego jak daleko jestem. Da się coś z tym zrobić, czy muszę czekać aż przejdzie? Zakładając, że przejdzie...
tyn czos zabawy słodkigo lynistwa
Pamiyntom na klopsztangach choby afy my skokali(...)

Tomskyobe
[Usunięty]

Wysłany: 2011-03-20, 13:56   

Tez mialem ten sam problem, ale sam go rozwiazalem :) musisz sie "zakotwiczyc" w astralu bo cie cofnie, wstawaj bez otwierania oczu, znajdz cos zacznij to dotykac poczuj ksztalty wypuklosci tego przedmiotu, rob to chwile potem otworz oczy i zobacz co dotykales/macales. Moze sie tez tak trafic ze zaczniesz poprostu widziec przez zamkniete oczy.

danieln57 
Podróżnik

Wysłany: 2011-03-20, 14:04   

Problem w tym, że nie potrafie nic zdziałać tym sposobem. Zapomniałem w pierwszym poście o tym wspomnieć. Wstaje z zamknietymi oczami, macam biurko, to co na nim leży, lecz gdy otwieram oczy cofa mnie. Gdy uda mi sie wyjsc drugi raz, ide dalej, wychodze z pokoju. Myslalem, ze dalej od ciała pójdzie lepiej. Niestety nic.

Abi 
Obemaniaczka

Wysłany: 2011-03-20, 16:00   

Danieln57 Ja kiedy mam paraliż i mam wyjśc robie wszystko od początku do końca z otwartymi oczami. Jest poaraliż i ja juz otwieram oczy niefizycznie, widze jak wyciagam rece, nogi itp a potem wstaje. Caly czas z otwartymi oczami. Sproboj je w paralizu juz otwierac.
skol

Tomskyobe
[Usunięty]

Wysłany: 2011-03-20, 16:45   

Albo poprostu nie otwieraj oczu i chciej widziec, tylko musisz sie skupic to zaczniej widziec

Crisse
[Usunięty]

Wysłany: 2011-03-20, 18:01   

Niech kolega spróbuje przetrzeć oczy rękoma jak będzie poza.
Albo jak już będziesz mógł się wydostać otwórz oczy i poleż chwilkę, żebyś miał czas na dostrojenie się. Po prostu spokojnie nie spiesz się z tym wstawaniem.

lexass
[Usunięty]

Wysłany: 2011-03-20, 18:04   

Musisz jak najszybciej odejść od swojego fizycznego ciała. Jest strefa około 3-5 metrów wokoło ciała fizycznego gdzie zwykle nic nie jesteśmy w stanie widzieć. Pomyśl sobie i wyobraź siebie u drzwi do domu, lub po prostu wydaj sobie komendę do drzwi czy jestem przy drzwiach. Musisz poprostu pokierować swoim ciałem energetycznym i oddalić się jak najszybciej. Kiedy jesteśmy w astralu i tracimy wizję lub wszystko co widzimy jest niewyraźne oznacza to że nasza świadomość nie jest całkowicie skoncentrowana na naszym ciele fizycznym, lub że nie posiadamy odpowiedniej ilości energi w naszym ciele astralnym. Komenda awareness now(ang) pozwala nam na skoncentrowaniu naszej świadomości na ciele astralnym. Nie znam polskiego odopwiednika na tę komendę, w polskim mamy jeden wyraz "świadomość" który odpowiada temu wyrazowi ale nie chodzi o świadomość naszą jaką my posiadamy ale świadomość tego co się dzieje wokoło nas. Po prostu dla mnie to dziwnie brzmi, ale może odniesie taki sam skutek, powiedz więc świadomość teraz czy jestem świadomy...i zobacz czy to pomaga.
Ostatnio zmieniony przez lexass 2011-03-20, 18:05, w całości zmieniany 1 raz  

danieln57 
Podróżnik

Wysłany: 2011-03-21, 16:52   

Dziekuje Wam serdecznie za rady ;] >>hug1
Nie pozostaje mi nic innego, jak tylko zastosować je w praktyce.

Tomskyobe
[Usunięty]

Wysłany: 2011-03-21, 19:17   

Dzis zastosowalem wizualizacje, przyznaje ze jest niezla, jak masz paraliz, nie wstawaj, nie otwieraj oczu, tylko pomysl gdzie chcial bys sie przeniesc, jezeli dobrze sie skupisz trafisz w to miejsce, ktore wizualizowales, polecam ! :)

Abi 
Obemaniaczka

Wysłany: 2011-03-21, 20:55   

Ja dzis mialam taka sytuacje w poza, ze widzialm tylko na jedno oko. Szybko dotknelam podlogi by wyczuc jej konstrukcje i powtarzalam ze jestem swiadoma, zeby mnie nie cofnelo. Podzialalo, widzialam super i faza byla OK :)

Piotrek
[Usunięty]

Wysłany: 2011-03-24, 21:47   

Po pierwsze nie włócz się, tylko miej sprecyzowany cel, to skupi świadomość, a im jej więcej tym więcej dostrojonych zmysłów.
Po drugie jak już tracisz wzrok, to znaczy że się odstrajasz i trzeba powalczyć o fazę, posnuć sen, zacząć coś macać, lub wrócić do przycielesności zebrać siebie więcej i ponownie odbić do poza.
Po trzecie trzeba przyjąć do wiadomości, że nieraz tak już jest i nic się na to nie poradzi. Może energii braknie, a może jeszcze coś innego, co leży poza zasięgiem twojego rozumienia.
Nie chcę Ci nic wkręcać i sugerować negatywne sugestie, ale mi parę razy zabrały wzrok, ciemne, że się tak wyrażę siły z płytkich faz...
Może też pomóc delikatne rozchylanie powiek niefizycznymi dłońmi. Normalnie jakbyś miał zlepione powieki i próbował je rozkleić palcem wskazującym i kciukiem. Tylko jak mówię, zrób to delikatnie bo cie cofnie. To mój dobry patent.

Petrus Kefa
ukochany uczeń, Ukochanego Nauczyciela

Miejcie rozum i rozumiejcie,
Nie po to Ojciec go dał by ślepym być...
Ostatnio zmieniony przez Blaz 2011-04-20, 18:30, w całości zmieniany 1 raz  

Odpowiedz do tematu