Towarzystwo Obenautów Polskich

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Wyjście
Autor Wiadomość
Finelos
[Usunięty]

Wysłany: 2011-09-24, 22:14   Wyjście

Witam :) )

Wczorajszego wieczoru, między godziną 23 postanowiłem, żeby spróbować wyjść z ciała.

Robiłem to jak zwykle czyli:
Kilka głębokich wdechów,
Myślenie o jednej rzeczy/osobie i powtarzanie tego o czym myślisz najszybciej jak się da.
Gdy zaczyna mi się coś innego wkradać do głowy, zaczynam patrzeć w czerń przed oczkami.

Patrze, patrze aż nagle mam drgawki, wibracje, paraliż senny. Patrze dalej i patrzę, wibracje się rozprzestrzeniają od głowy do dołu ciała, oraz się nasilają, tak sobie patrze i patrze, paraliż ustąpił, a po chwili dostaje jakby olśnienia, widzę energie swojego ciała ( żółte przepływające promienie przez ciało ) nie wiem dokładnie jak to nazwać, dostałem wtedy znowu paraliżu, przed tym stanem, słyszałem jak przejeżdżały samochody przed moim domem, żółw trzaskał się w akwarium, a podczas doznania zostałem wyłączony na bodźce zewnętrzne, jeśli można to tak nazwać. Nic nie słyszałem, a moja prawa ręka, która była unieruchomiona, sama się podniosła do pionu, na klatce piersiowej czułem takie podnoszenie i opadanie, które się nasilało, całe ciało mi wibrowało. Postanowiłem otworzyć oczy, bo już myślałem że obudzę się poza ciałem, a tu nic :(
Podniosłem się na łóżku, siedziałem tak sobie i patrzałem na swoje dłonie ( byłe troszkę inne, takie mniej wyraźne ) czułem lekką fazę, jakbym sobie jointa strzelił, miałem nadal drgawki a siedziałem z otwartymi oczami, myślałem że nic z tego już mi nie wyjdzie i poszedłem spać.

Co o tym sądzicie?
Dużo mi brakowało do osiągnięcia OOBE?

Cassiel 

Wysłany: 2011-09-25, 08:57   

Przecież to było obe, tylko krótkie, czyli takie, jak większość pierwszych. Teraz tylko do przodu :)
Żeby wyjścia były dłuższe i stabilne potrzebujesz dostrajać się, a więc popracuj trochę z energią.
Wszystkie informacje znajdziesz na forum. Nie myśl, że może nie wyjść, bo wtedy właśnie nie wyjdzie.

Odpowiedz do tematu