Towarzystwo Obenautów Polskich

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Kot
Autor Wiadomość
Fender
[Usunięty]

Wysłany: 2011-09-25, 12:39   Kot

Witam. Ostatnimi czasy cały czas próbuje wyjść z ciała, efekty są o wiele lepsze niż kiedykolwiek wcześniej ale wciąż jeszcze mi się nie udało. Lecz, ostatnio czytając książkę Brueca Moena trafiłem na rozdział o przewodnikach, pomyślałem sobie: eh ale fajnie by było gdybym chociaż miał pewność że mam takiego jednego astralnego przyjaciela. No i za 2 dni mam "sen" (?), który jest o wiele bardziej realistyczny od innych, widziałem wszystko z najmniejszymi szczegółami. Była noc, jakiś korytarz gdzie przez okna pada światło księżyca stłumione przez drzewa. I nigdzie nie ma drzwi. Chodzę po piętrach od góry do dołu, lecz w końcu patrze, są. I w tym momencie zdałem sobie sprawę że nie czuje się normalnie, coś jest ze mną nie tak, no i... no właśnie.. cholerne uczucie strachu. Z lekkim niepokojem zaczynam pukać do białych drzwi. Cisza... Spoglądam pod nogi a tam, kot. Beżowy śliczny kot z pięknymi niebieskimi oczyma. Patrze na niego i mówię: A ty tu co? I teraz najlepsze... kiciuś zaczyna do mnie mówić, niskim męskim głosem zaczyna coś przemawiać. Noż cholera jasna jak ja się przestraszyłem! Wręcz ogłupiony zacząłem obiegać w kąt. Kot nie przestawał do mnie mówić. Mówił coś ważnego, nie pamiętam w ogóle słów jakie do mnie mówił, pewnie przez strach. Ale chyba jedno ze zdań jakie powiedział było coś jakby "wszystko zależy od ciebie". Usiadłem w kącie, mówię sobie cholera gdzie ja jestem, co tu się dzieje, przecież to sen a mimo wszystko boję się jakiegoś kota i w dodatku nie mam władzy nad tym co tu się dzieje. ( Chciałem rozwalić ścianę ale nie mogłem ). Po około 3-4 sekundach kot przestał mówić. Z dolnego piętra po schodach ktoś przyszedł i od razu udał się w moim kierunku, jakaś czarna postać z czerwonymi detalami. Kot patrzał się tylko na mnie jakby doskonale zdawał sobie sprawę z tego co się dzieje. Postać wyciąga rękę... budzę się.

Nie mam pojęcia co to było czy to był sen czy cokolwiek innego, ale nigdy nie miałem aż tak realistycznego snu. Po przebudzeniu długo jeszcze myślałem nad tym co to było, ciągle pamiętam jeszcze tego kota i jego głos. Nie wiem gdzie szukać odpowiedzi. Chciałbym znać wasze zdanie na ten temat, jeżeli ktoś czytając ten tekst pomyślał sobie: Matko co za powalony człowiek, to ma rację :)

child 

Wysłany: 2011-09-26, 07:46   Re: Kot

Jeśli to faktycznie był Twój Opiekun to musiał mieć dobry powód, by przybrać postać kota :mrgreen: Może chciał mieć pewność, że to zapamiętasz? ;-)

Fender napisał/a:
jeżeli ktoś czytając ten tekst pomyślał sobie: Matko co za powalony człowiek, to ma rację :)

Akurat na tym forum nikt tak sobie na pewno nie pomyśli :)

Fender
[Usunięty]

Wysłany: 2011-09-26, 12:46   

Ok sam kot w sobie mnie jakos bardzo nie zdziwil ale jak zaczal do mnie mowic to chyba przelamal to uposledzenie zdrowego rozsadku ktory jest w snach :) .

Milo ze jeszcze ktos uwaza mnie za normalnego :D

Mozliwe ze wszystko wygladalo inaczej, bo wg brueca moena ze np. Poprzez strach rzeczy moga stawac sie inne, np. Ktos do nas biegnie bo chce sie z nami porozumiec a my widzimy goniacego nas tygrysa :)

Elli 
Administrator

Wysłany: 2011-09-26, 13:19   

Moze przybral postac kota, abys sie nie przestraszyl.
Oni maja potezny problem - Jak zagadac, aby te ziemskie dusze nie dostaly zawalu? :)

Pewnie ma Ci cos waznego do zakomunikowania, a Ty i tak spanikowales.

Nastepnym razem bedzie lepiej :D

Odpowiedz do tematu