Towarzystwo Obenautów Polskich

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Świadomy sen i kontrola emocji
Autor Wiadomość
california
[Usunięty]

Wysłany: 2011-12-27, 11:47   Świadomy sen i kontrola emocji

Oto moje nowe doświadczenie - świadomy sen.

Doświadczyłem dzisiaj swojego pierwszego świadomego snu. Niestety nie wszystko poszło tak, jak powinno, ale może dlatego, że jestem nowicjuszem. Dlatego piszę, żeby poznać waszą opinię na ten temat.

Z góry przepraszam za treść, no ale cóż, taki miałem sen.

Idę z koleżanką w parku, znamy się od przedszkola, ale nic więcej, tylko znajomość. Nagle ona mi mówi, że może zrobi? mi ****. (Chyba wiadomo o co chodzi). Bardzo się zdziwiłem, uznałem to za dziwne, bo nigdy po niej bym się nie spodziewał takiego pytania do mnie i właśnie wtedy uświadomiłem sobie (nie wiem jak), że to nie może być prawda. Właśnie wtedy uświadomiłem sobie, że to może być sen. No i skoro już wiedziałem, że to sen, to dążyłem do stosunku z nią. Zacząłem jej dotykać, nie jestem pewny, ale z jej twarzy mogłem wyczytać, że nie bardzo tego chce, ale wszystko szło dobrze. Po jakiejś chwili zaczynał zamazywać mi się obraz, lekko się przebudziłem, ale po chwili bardzo zdeterminowany wróciłem do snu. Zobaczyłem ją przez chwilę i znowu straciłem obraz, wybudziłem się konkretnie.

Jakież było moje niezadowolenie z tego faktu, to po prostu nie możliwe. Wszystko wyglądało takie realne. Nie chce wychodzić tu na jakiegoś zboczeńca, czy poszukiwacza przygód seksualnych. Dla uściślenia dodam, że mam swoją lubą i nie potrzebuje żadnych dodatkowych doznań. Chodzi tylko o sen, a w śnie można wszystko.

Jako mało doświadczony w tych sprawach, chciałbym się was poradzić na temat, jak utrzymać się w świadomym śnie znacznie dłużej niż parę chwil? Czy są na to jakieś metody?

Ogólnie to jestem zadowolony, choć pozostaje jednak niedosyt. Krótki bo krótki, ale jednak LD mogę sobie odnotować. Czyli są jakieś postępy.

Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony przez Elli 2012-01-16, 00:53, w całości zmieniany 3 razy  

Cassiel 

Wysłany: 2011-12-27, 12:08   

Egzaltowanie si? tym, czego si? doznaje, cz?sto wybudza. Staraj si? kontrolowa? emocje
i na bie??co dostraja?. Tak?e bierno?? nie dzia?a korzystnie, a wi?c trzeba dzia?a?,
najlepiej szybko i nie zastanawia? si? nad tym "co robi?", tylko w?a?nie robi?.

Seks i do?wiadczenia pochodne, abstrahuj?c od tego, ?e nie nios? ?adnego po?ytku
w rozwoju duchowym, gdy? mog? sta? si? na?ogiem i marnuj? cenny czas kt?ry sp?dzamy poza cia?em,
s? nie lada wyzwaniem. Chyba, ?e kogo? zadowala takie kilkusekundowe zbli?enie, kt?re notabene
do?? szybko prowadzi do "pozacielesnego orgazmu". Trudno jest nowicjuszowi utrzyma?
swoje emocje w ryzach i jeszcze dostraja? si? "w takim momencie".

Z moich prze?y? wynika (a wi?c traktuj to lu?no), ?e w obe jest troch? ?atwiej utrzyma?
tego typu do?wiadczenie, ale zwykle to jest tak, ?e najbardziej si? ich pragnie wtedy,
gdy si? jest do?? s?abo do?wiadczonym w pozacielesnych podr??ach, poniewa? jawi?
si? w?wczas jako bardzo intensywne i niezwykle przyjemne.
De facto z czasem, gdy stajesz si? bardziej ?wiadomy i twoje podr??e s? stabilniejsze,
na tyle stabilne, by m?c utrzyma? takie do?wiadczenie na d?u?ej, ma si? za sob? te? ju?
inne prze?ycia i w?wczas nie d??y si? ju? do takich "seksualnych eksperyment?w" za wszelk? cen?,
gdy? ?wiat astralny ma du?o wi?cej i znacznie bardziej pasjonuj?cych atrakcji.

Najwa?niejsze by? najpierw nauczy? si? kontrolowa? emocje (im wi?cej wyj?? tym ?atwiej)
i dostraja?. Z emocjami musisz poradzi? sobie sam, natomiast o dostrajaniu na pewno
znajdziesz na forum kilka w?tk?w, w kt?rych by?o opisane, jak robi? to niekt?rzy z nas!
Powodzenia ;)

Aleph 

Wysłany: 2011-12-27, 20:32   

Najprostsz? metod? na utrzymanie stabilno?ci LD jest patrzenie na w?asne d?onie. Kiedy obraz traci ostro?? wystarczy ustawi? r?ce w polu widzenia skupi? si? na nich i obraz odzyskuje stabilno??. Spos?b ten jest sprawdzony i dzia?a naprawd? dobrze. Zaoszcz?dz? Ci troch? czasu i dopowiem ?e jednym ze sposob?w aby nauczy? si? tego bezwarunkowego odruchu jest robienie tzw testu rzeczywisto?ci. Ustalasz sobie ?e np za ka?dym razem kiedy widzisz cudown? kobiet? to robisz taki test rzeczywisto?ci patrz?c na d?onie i pytaj?c siebie czy to sen czy rzeczywisto?? og?lnie taka zabawa ze sob? . Innym sposobem wypracowania takiego odruchu jest po prostu przekazanie instrukcji pod?wiadomo?ci b?d?c w stanie g??bokiej relaksacji.

Odpowiedz do tematu