Towarzystwo Obenautów Polskich

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
HiperFizyka - dla obenaut?w, dotyczy "POZA"
Autor Wiadomość
MaxDemian
[Usunięty]

Wysłany: 2012-01-07, 20:43   HiperFizyka - dla obenaut?w, dotyczy "POZA"

Cześć,
Trafiłem niedawno na niezwykle ciekawą pozycję książkową, która jest stosunkowo świeża i jest odpowiedzią na wiele pytań obenautów. Dzięki waszym umiejętnościom i nietuzinkowym możliwościom weryfikacji, ta wiedza jest bardziej do przyswojenia, niż w przypadku zwykłego zjadacza chleba, którego zazwyczaj nie interesuje poszerzanie świadomości.
Poniżej link do pierwszego rozdziału książki:

Między chaosem a świadomością - Hiperfizyka

w załączniku mieści się wersja .doc spakowana rar'em.
Rozpowszechniania tej części książki jest legalne, autorzy nie mają nic przeciwko.
Ostatnio zmieniony przez MaxDemian 2012-02-15, 09:29, w całości zmieniany 4 razy  

lukas1123 
lukas

Wysłany: 2012-01-08, 01:05   

Wlasnie przeczytalem pierwszy rozdzial.Ta ksiazka jest bardzo ciekawa i bardzo skomplikowana.Tak wogule to prawie nic niezrozumnialem.

Tu mozecie znalesc wywiad z autorami ksiozki:
http://www.youtube.com/watch?v=EyEJiYJBvjw

MaxDemian
[Usunięty]

Wysłany: 2012-01-08, 12:08   

prosta nie jest, ale wierz mi prawdziwa fizyczna nowomowa jest du?o bardziej skomplikowana, po przeczytaniu kolejnych dw?ch leveli wiele staje si? ja?niejsze.

jarekhuna 
Administrator

Wysłany: 2012-01-08, 14:19   

MaxDemian napisał/a:
Rozpowszechniania tej cz??ci ksi??ki jest legalne, autorzy nie maj? nic przeciwko.

Gdzie mog? ?ci?gn?? t? ksi??k? w postaci pdf lub epub, lub innej?

MaxDemian
[Usunięty]

Wysłany: 2012-01-08, 18:21   

jarekhuna napisał/a:
MaxDemian napisał/a:
Rozpowszechniania tej cz??ci ksi??ki jest legalne, autorzy nie maj? nic przeciwko.

Gdzie mog? ?ci?gn?? t? ksi??k? w postaci pdf lub epub, lub innej?

Pr?bowa?em doda? za??cznik .doc tej cz??ci w po?cie, ale si? nie uda?o. Podaj maila to Ci prze?l

-DJ- 

Wysłany: 2012-01-08, 20:05   

daj na zippy

MaxDemian
[Usunięty]

Wysłany: 2012-01-08, 21:36   

cz??? pierwsza ksi??ki w za??czniku w pierwszym po?cie, uda?o si? za??czy?...
Ostatnio zmieniony przez MaxDemian 2012-01-08, 21:52, w całości zmieniany 3 razy  

jarekhuna 
Administrator

Wysłany: 2012-01-08, 23:55   

Rozumiem, ?e ca?ej ksi??ki nie ma udost?pnionej?
Udost?pniony jest za to wsz?dzie nr konta, na kt?ry trzeba wp?aci? niema?? kwot?, aby t? ksi??k? otrzyma?. S?dz? jednak, ?e nie warto.

Polecam zapoznanie si? z opiniami na stronie:
https://davidicke.pl/forum/viewtopic.php?f=21&t=6365

Np:

Strona wolna ludzko?? i hiperfizyka powsta?a w celu czysto zarobkowym. Wykorzystano tam techniki socjotechniczne manipulacji lud?mi m?wi?c troch? p??prawdy, szczypt? prawdy i dok?adaj?c pod p?aszczykiem innego modelu my?lenia, widzenia wszech?wiata k?amstwa w postaci ksi??ki. Na dodatek istnieje tam telewizja live kt?ra ma na celu uwiarygodni? to wszystko w bezpo?rednich przekazach co u cz?owieka budzi wi?ksze zaufanie ni? sama fonia lub s?owo pisane. Wydaje mi si? ?e osoby kt?re uleg?y tej propagandzie to po prostu ludzie kt?rzy znalezli si? chwilowo w jakim? do?ku psychicznym, depresji, lub znalezli akceptacje tam gdzie pr??no by jej by?o szuka? gdzie indziej. Autorzy wykorzystuj? ten fakt daj?c im z?udn? nadziej? do przynale?no?ci grupowej wybra?c?w ludzi kt?rzy rzekomo wiedz? wi?cej i to dzi?ki temu w pewien spos?b zostan? zbawieni gdy nadejdzie 2012 rok. S?ucham ich programy dopiero tydzie? dlatego nie znam wszystkich tam wyst?puj?cych os?b ale kojarz? Miko?aja kt?ra opr?cz udzielania si? online prowadzi r?wnie? (odp?atne) wyk?ady na zjazdach. Wszystko to wg. mojej subiektywnej opinii jest przykrywk? do zarobku na ksi??ce, wyk?adach i innych tego typu rzeczach kt?re w nied?ugim czasie pewnie zostan? wprowadzone.
Film kt?ry znalaz?em i wklei?em przela? czar goryczy. Sam obecnie szukam alternatywy postrzegania rzeczywisto?ci, zrozumienia bardziej wszech?wiata i zale?nosci nim rz?dz?cych, ale to co zosta?o pokazane na filmie wyczerpa?o ca?kowicie moje pok?ady tolerancji na science fiction, to ju? chyba paranoja indukowana.

MaxDemian
[Usunięty]

Wysłany: 2012-01-09, 23:10   

Nie s?dz? by robili na tym kas? a na pewno nie na jednej ksi??ce, kt?r? interesuje si? bardzo w?ska i ma?a grupka ludzi, a wyk?ady, spotkania itp. sp?dy obejmuj? normalne zdroworozs?dkowe kwoty, kt?rych wi?kszo?? idzie na wynajem obiektu, nocleg i wy?ywienie(dodam, ?e nigdy nie by?em na takowym sp?dzie).
Napisanie ksi??ki i wydanie jej, to spory nak?ad pracy i pieni?dzy - we? to pod uwag?, nie widz? tutaj czego? dziwnego, oni po?wi?caj? temu sporo czasu, a ?y? za co? musz?. Nawet za ksi??ki Dalajlamy p?aci si? w naszym ?wiecie.
Przyznam Ci jednak troch? racji... przy?apa?em ich na wypowiedzi w kt?rej ho?duj? robieniu grubej kasy(co zawsze wi??e si? z krzywd? innych) - dostali u mnie niesamowitego minusa, jednak z powodami kt?re przytoczy?e? moja opinia nie ma nic wsp?lnego.

Sceptycyzm przede wszystkim, tak?e nie przepadam za portalem wolna ludzko?ci, wydaje im si? ?e ich prawda jest najprawdziwsza, bazuj? na niepotwierdzonej wiedzy, s? tendencyjni i stronniczy. Z drugiej strony jest tam wiele ciekawych informacji, temat?w i czasami ciekawych go?ci.
Ksi??k? uwa?am za niezwykle ciekaw? i nowatorsk?, mo?e to Cie zaskoczy Jarku, ale oni bazuj? na wiedzy przekazanej im od wy?szych, pozytywnych istot z szeroko poj?tego astralu(czyt. "poza"). W ksi??ce jest naprawd? wiele informacji wi???cych si? z "poza", kt?re s? swego rodzaju przewodnikiem po astralu.

Wiesz wchodz?c tutaj na forum zawsze mam nadziej?, ?e spotkam ludzi otwartych - bior?c pod uwag? czym si? zajmuj? i czego dotyczy to forum - wi?kszo?? os?b st?d ma mo?liwo?? bezpo?redniej weryfikacji jakichkolwiek informacji serwowanych nam przez ?wiat rzeczywisty, wydaje mi si?, ?e zamiast os?dza? powinni poszukiwa? odpowiedzi, przecie? maj? niesamowite i nietuzinkowe mo?liwo?ci, oraz narz?dzia(MTJ, opiekunowie, przewodnicy, ksi?ga Akaszy itd...) do poznania wszystkiego o czym tylko pomy?l?.

David Icke i forum tej strony - to dopiero jest fantastyka ;)
Ostatnio zmieniony przez MaxDemian 2012-01-11, 12:34, w całości zmieniany 3 razy  

Odpowiedz do tematu