Towarzystwo Obenautów Polskich

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Doswiadczenia z OoBE

10% Ludzi na świecie doświadczyło OoBE. A Ty - czy miałeś/aś choć raz w życiu OoBE?
tak
65%
 65%  [ 117 ]
nie
12%
 12%  [ 23 ]
nie wiem
22%
 22%  [ 40 ]
Głosowań: 180
Wszystkich Głosów: 180

Autor Wiadomość
Elli 
Administrator

Wysłany: 2010-02-07, 03:28   Doswiadczenia z OoBE

Czy doświadczyłeś/aś choć raz w życiu OoBE?

Abi 
Obemaniaczka

Wysłany: 2010-07-10, 11:51   

Całkiem sporo ludzi doświadcza oobe:) I pomyslec, ze ja kilka lat temu w ogole nie wiedzialam ze można snic świadomie:) >>oj

Elli 
Administrator

Wysłany: 2010-08-06, 13:05   

Niesamowite, nieprawdaz :) Do tej pory kazdy zmagal sie sam z soba, a teraz mozemy o tym dyskutowac ;-)

madxx75
[Usunięty]

Wysłany: 2010-10-22, 02:14   

Gdy mówiłem kiedyś komuś a to przy okazji spotkania czy imprezy o tym że udało mi się świadomie opuścić ciało to patrzeli na mnie z politowaniem jak na obłąkanego hehe, tak samo jak zapytałem czy widzieli swoje plecy ale nie oglądając się w lustrze taka sama reakcja ludzi była rzecz jasna.

Dreams_bobi
[Usunięty]

Wysłany: 2010-11-01, 12:49   

Doświadczałem ich często. Głównie OSUPO :)

blut95
[Usunięty]

Wysłany: 2010-11-09, 21:49   

LD to pare razy miałem , ale oobe jeszcze nie , ludzie niewiecie jak wam zazdroszcze ;(

Kos_a 

Wysłany: 2010-11-24, 23:16   

Ja OoBE miałem dopiero cztery razy ale jeszcze wszystko przede mną :-P

Cytat:
Gdy mówiłem kiedyś komuś a to przy okazji spotkania czy imprezy o tym że udało mi się świadomie opuścić ciało to patrzeli na mnie z politowaniem jak na obłąkanego

I właśnie dlatego nie rozmawiam o tym ze znajomymi. Mam tylko jednego kumpla, który zajmuje się parapsychologią więc z przynajmniej z nim mogę o tym podyskutować. Szkoda, że tak mało osób wie o OoBE.

VVii 

Wysłany: 2010-11-25, 01:43   

i po to tworzymy top - co by mniej ludzi patrzyło z na nasz z politowaniem, a raczej (jak dla mnie) jak na kogoś, kto ma odrobinę nietypowe hobby hehehehe

moje obrazy na http://mandalaja.blogspot.com/

"- Czy to się dzieje naprawdę, czy tylko w mojej głowie?
- To jest w twojej głowie, ale czy to znaczy, że nie jest prawdziwe?"

Blaz 
Moderator

Wysłany: 2011-01-08, 23:18   

Tam nietypowe ... Ganianie po dżungli za motylkami to dopiero nietypowa sprawa ;)

teresakazik2 

Wysłany: 2011-01-09, 08:32   

Ja jeszcze nie ale myślę , że doświadczę OOB :-) , ja nie mam z kim porozmawiać na temat OOB , czytam i tylko tyle ;-)

chendler
[Usunięty]

Wysłany: 2011-01-10, 22:24   

Mysle ze mialem wtedy jakies 16-18 lat, interesowalem sie Lucid Dreams. Obudzilem sie w srodku pewnej nocy wstajac z lozka, padlem na ziemie nie czujac nog mialem wtedy okropny bol glowy, kompletnie nie wiedzialem co sie dzieje, lezac na ziemi obrocilem sie w kierunku lozka zobaczylem ze lezy na nim moje cialo, przestraszylem sie ze umarlem, to bylo tak realne, uslyszlalem dzwiek mojej komorki, zaczalem czolgac sie po podlodze w strone lozka krzyczac ze nie chce umierac. W koncu obudzilem sie w kompletnym szoku, popatrzylem na telefon, nikt nie dzwonil, nie wiedzialem co robic, mialem ochote plakac niczym male dziecko... Czy to bylo OOBE? Nie wiem, to bylo tak realne ze pamietam to jak dzis.
Ostatnio zmieniony przez chendler 2011-01-10, 22:25, w całości zmieniany 1 raz  

Tomskyobe
[Usunięty]

Wysłany: 2011-01-10, 22:29   

nom to bylo OBE, tylko strach cie ogarnął, a jakbys zachowal spokoj to tylko atrakcje by cie czekały
Ostatnio zmieniony przez Tomskyobe 2011-01-10, 22:30, w całości zmieniany 1 raz  

chendler
[Usunięty]

Wysłany: 2011-01-10, 22:31   

Wlasnie to wydarzenie obecnie jest dla mnie motywem napedzajacym do dzialania, trenowania. Staram sie ale poki co marne z tego efekty, w kazdym badz razie wiem ze takie cos jest mozliwe :)
Ostatnio zmieniony przez chendler 2011-01-10, 22:32, w całości zmieniany 1 raz  

vilumisiek
[Usunięty]

Wysłany: 2011-03-19, 02:07   

Nie miałem - ćwiczę od tygodnia różne aspekty oobe a jedynie raz zdarzyły mi się wibracje. Niestety zazwyczaj walczę z hipnagogami przez godzinę, dwie, wibracje nie nadchodzą i zasypiam znudzony po tym okropnie długim czasie.

Xiorentus
[Usunięty]

Wysłany: 2011-07-19, 18:12   

teresakazik2 napisał/a:
Ja jeszcze nie ale myślę , że doświadczę OOB :-) , ja nie mam z kim porozmawiać na temat OOB , czytam i tylko tyle ;-)

Ja jestem w podobnej sytuacji...... samego OOBE swiadomie jeszcze nie doswiadczylem z tego co zaczynam kojarzyc po przeczytaniu wielu informacji.....mysle ze mialem LD kilka razy....... no szkoda ze ludzie sie z tym tak kryja i rabia z tego wielki temat tabu....... jeszcze tylko powiem ze chcialbym doswiadczyc OOBE i jest fajnie ze mozna sobie tutaj duzo poczytac i podzielic sie z wami wszystkim na ten temat :)hop

Odpowiedz do tematu