Towarzystwo Obenautów Polskich

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Elli
2012-10-14, 23:38
Cykl audycji radiowych o cialkach, jeje
Autor Wiadomość
Zbyszek 
cialka.net

Wysłany: 2012-07-29, 18:27   

Hej, audycja z przyczyn koniecznych, przeniesiona na przyszla niedziele. o 20:30 Prosze wiec zbierac sily, bo bedzie jejeje

Jablko z gardziela Adasia

http://cialka.net/wp-cont...ablko-Adama.jpg
Ostatnio zmieniony przez Zbyszek 2012-07-31, 10:23, w całości zmieniany 1 raz  

ComfortablyNumb 

Wysłany: 2012-08-05, 08:43   

Dziś ałdiszyn :) postaram sie posluchać ;)

przegnite jabłko kajne gud

Zbyszek 
cialka.net

Wysłany: 2012-08-08, 08:48   

W nastepna niedziele Rugwa opowiada na Radiach o odzyskiwaniu duchow, przeprowadzaniu ich do swiatla, ( podroze mentalne). Jakich wskazowek udzielic ludziom po smierci by zalapali sie na swiatlo, energie duchowa rozswietlajaca swiadomosc i wyrwanie sie ze strefy cienia, czyli zlych przyzwyczajen. Przy okazji wyszlo w dyskusji jak sprawdzic gadajacego nam do ucha kolesia, czy jest przyjacielem, rozwinietym partnerem dyskusji z mentalnego planu, czy pokutnikiem z odmentow astrala.
Pierwszy to ten, co traktuje nas tak delikatnie jak by sobie sam zyczyl a ten drugi, podstepnik-maciciel, to ktos kto narzuca nam wlasna wole, wlasny tok myslenia, nie baczac na nasze duchowe potrzeby- duchowa wolnosc, cos co jest towarem na sprzedaz a tam w gorze, hen, hen nie do obalenia monolitem ze stali.
pozdro

ComfortablyNumb 

Wysłany: 2012-08-09, 20:46   

przesłuchałem dopiero teraz. troche opóźnienia więc tak ;) audycja kolejna super, wiadomo co mozna powiedzieć o OOBE w 10minut, prawie nic tylko skroty myslowe przezyc. Nie opowiadacie jak "oszołomy" aczkolwiek zwykly podzedny człek moglby to tak uznac nie majacy pojecia o OOBE. Lecz tego sluchaja raczej elitarni ;) Tyle przezyc malo czasu. Co do Eli ciekaw jestem co za astralna kraine przemierzasz podczas swoich Obe "wystrzelanych" i mam pytanie wchodzisz w nie w dzien, wczesnym ranem czy w nocy na gleboki sen kiedy ci najlatwiej to przychodzi? Zbyszku chwałą ci za te audycje naprawde mimo iż czas cie tak w nich nagli. Ciekawe doznanie z dzieciństwa. Sam uważam że "dzieci" ze wzgledu na swoją zwiekszona wrażliwość sa bardziej otwarte na świat duchowy swoją niewinna nieświadomością. Czesto to jest lekcewazone przez doroslych. Mi np.w dziecinstwie machala "czarna" reka z domu pradziadka hehi ;) Czekam na kolejna audycje licze na rady. i Mam pytanie do Rugwy nie mogla bys dac malego spojleru i napisac coś o twojej pomocy osobą niezyjacym fizycznie w tym temacie so fast ? Może by mi pomoglo a napewno sie przyadalo. Bo w 10min pewnie za dużo sie nie dowiem.

pozdrawiam serdecznie nocą http://www.youtube.com/watch?v=LoJYy0UoAgE
Ostatnio zmieniony przez ComfortablyNumb 2012-08-09, 20:47, w całości zmieniany 1 raz  

Elli 
Administrator

Wysłany: 2012-08-09, 21:14   

ach to sa rozmowy na zlot :D

Teraz wyjezdzam wiec nie mam czasu na pisanie, moze po powrocie. Teraz mam ciekawy cykl - sni mi sie, ze mam oobe :D

Zbyszek 
cialka.net

Wysłany: 2012-08-11, 21:03   

Nagralem groznego okultyste, NIEBEZPIECZNE!!!!

http://youtu.be/olO_f5e5fTQ

Blaz 
Moderator

Wysłany: 2012-08-12, 07:22   

:)

Dreamcatcher
[Usunięty]

Wysłany: 2012-08-12, 18:57   

piękną audycja była ze zByszkiem przed chwilą (cykl "rozmowy w deszczu" RWM sprzed 2 lat.). Twoje opowieści o oobe były zdecydowanie lepsze niż noble-a.
Przebieram nóżkami na myśl o tym co za pół godzinki będzie. :)

Zbyszek 
cialka.net

Wysłany: 2012-08-12, 19:06   

zobaczcie okultyste w akcji!!!!

http://youtu.be/olO_f5e5fTQ

DZISIAJ WIECZOREM, W NIEDZIELE O 20:30 godz, przeprowadzam wywiad z Rugwa o podrozach mentalnych,, odzyskiwanie duchow i takie tam, podaje link do radia, znaczy za po godziny, zapraszam

http://radio.paranormaliu...hp?akcja=player

ComfortablyNumb 

Wysłany: 2012-08-12, 21:45   

audycji nie ogladalem (scigne jak wstawiana chomika INFRY) Noble za bardzo wychodzi na maniaka ludzie nie ufaja zazwyczaj takim ;)

Blaz 
Moderator

Wysłany: 2012-08-13, 21:19   

Właśnie, można to przecież ściągnąć, jak ktoś nie słuchał na żywo :)

chomikuj.pl/infra.org.pl/Audycje+do+pobrania+%28mp3%29/Rozmowy+poza+cia*c5*82em
Ostatnio zmieniony przez Blaz 2012-08-15, 21:24, w całości zmieniany 8 razy  

Zbyszek 
cialka.net

Wysłany: 2012-08-15, 09:01   

W piatek, godzina sluchania o oobe, po 21 leci cale pasmo audycji jeszcze raz, jedna audycja 50 minut i 13 minut z Rugwa

ComfortablyNumb 

Wysłany: 2012-08-15, 10:59   

Audycja dobra, z reszta tak jak reszta za krotka wiec nie ma konkretow tylko ogolny rysopis. Mam pytanie podroz mentalna osiaga sie inaczej niz OOBE? polega ono na samej wyobraźni? Cala czas czlowiek jest swiadom oddechu na piersi tak jak w LD? Co trzeba osiagnac aby taka podroz latwo przychodzila? Chyba trzeba troche przejsc OOBE i LD. Bo zbyt latwo chyba koncentracji skupic sie nie da, az tak na osobie zmarlej. Aby po krotki czasie uzyskac z nia kontakt.

Te audycje o ktorych piszesz Zbyszku po 21 to powtorka wszystkich tych co byly czy cos nowego?

rugwa 

Wysłany: 2012-08-15, 14:33   

Najlepiej jakbym na żywo wytłumaczyła, ale w zasadzie wiele więcej niż w audycji bym nie dodała. Podróż mentalna to nie tylko wyobraźnia, ale wyobraźnia jest na początku potrzebna, żeby wkręcić się w mentalki.

Sputnik 

Wysłany: 2012-08-15, 15:13   

Bruce Moen w swojej piątej książce "Świadome podróże w niefizyczne światy" praktycznie przez cały czas mówi jak się przygotować do mentalek i jak je przeżywać

Co do odzyskań to najbardziej kuriozalny i najzabawniejszy dla mnie przykład był w jego 4 książce.
Uwaga spoiler jak ktoś zechce sobie te książki przeczytać i nie psuć zabawy to nie czytać dalej!
Moen podczas swoich podróży postanowił zwiedzić tzw "puste nieba" trafiali tam członkowie odłamu chrześcijaństwa którzy wiedzieli, że nie żyją ale też wiedzieli, że trafili do "nieba", takie ich terytorium systemu przekonań.
Aby tam pozostać robili to co na ziemi:jedli, pracowali i chodzili do kościoła. Moen pojawił się na jednej mszy i zaczął wysyłać w kierunku ludzi energię bezwarunkowej Miłości. Ludzie zobaczyli Moena jako świetlistą postać Jezusa, no ale zaraz w ich wierzeniach nawet po śmierci nie jest się godnym oglądać Jezusa. Więc co ksiądz powiedział? Że to szatan się ukazał (SZATAN w niebie WTF przecież w tym momencie ludzie powinni się ocknąć, że coś tu nie tak). W końcu reszta księży wywaliła całą parafię z "nieba" za głoszenie herezji a nie fizyczni pomocnicy zgarneli ich do Parku.

Odpowiedz do tematu