Towarzystwo Obenautów Polskich

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Elli
2012-10-14, 23:38
Cykl audycji radiowych o cialkach, jeje
Autor Wiadomość
Zbyszek 
cialka.net

Wysłany: 2012-10-08, 11:10   

Hopsa , coraz ciekawiej z tymi światami równoległymi. Nagralem 3 godziny opowiadania Tamissy , którą jakaś kula, która przytwierdziła się jej do pleców zaciągnęła na inną planetę i wsadziła w ciało ufoludka. Spedziła 2 tygodnie na innej planecie, jako ufolek spotykając różne cywilizacje od szarakow po srebrzystaków i najstarszych kosmicznie jajowatych bielasów, pierwszych siewców życia, bedąc samemu różowo-zielonkowcem ze średnio skośnymi oczyma.. Opowiada o codzienności i troskach ufolio bedąc na dziwny sposób jedną z nich a raczej jednym z nich…
Za 4 tgodnie na radiu paranormalnym.

Jest cos wesolego w tej drugiej stronie jak i tych wszystkich rodzjow istot we wszechswiecie. TA druga strona wymusza w ewolucji zmiany w okreslony sposob na budowie czaszek i dzieje sie tak, iz najstarsze ufole swiata nie dysponuja w swoim umysle niczym wiecej niz niefizyczne plany zawieraja same w sobie. Znaczy to rowniez, iz jesli ktos z nas przekroczy kurtyne wlasnego ciala fizycznego moze stac sie takim samym hrabia jak najwiekszy z najwiekszych ufoli.
Po opowiesci tej dziewczyny co pohulala na obcej planecie, zastanawialem sie jakie wlasciwosci umyslu odrozniaja czlowieka od ufola. Ona wspominala o szczegolnym akcie umyslowym,- rozpoznawania (prawdy) przez ufoli, o ich zdolnosci rozumienia w sobie zagadnien sama koncentracja na zagadnieniu, tak jak czlowiek w niefizycznych planach, tyle ze oni moga na luzie zatrzymac wlasne wnioski a czlowiek je gubi po powrocie do ciala, bo banka za mala. Ludzie to zwykle cieniasy.

Rozmowy poza ciałem. Oobe, LD i inne zjawiska paranormalne.
Od paru miesięcy prowadzona jest audycja o zjawiskach paranormalnych. Zapraszam do nich ludzi, którzy przeżyli coś niezwykłego, podróżując poza ciałem, odwiedzając niefizyczne plany, niedostępne dla większości ludzi. Opowiadają oni o spotkaniach z duchami jak i nieznanymi istotami podróżującymi wzdłuż i szerz wszechświata. Sprawozdania takie większość przyjmuje z przymrożeniem oka i tez taka postawę proponuje każdemu przyjąć, słuchając moich audycji. Na ile brać poważnie nasze opowieści, na to pytanie każdy sam winien sobie odpowiedzieć.
Jeżeli ktoś pragnie się podzielić ze spostrzeżeniami, tego zapraszam serdecznie.
Poza tym zapraszam wszystkich chętnych do przejrzenia kroniki wspólnych eksperymentów, które znajdziecie na moim blogu. Jest tam tysiąc zapisanych stron , świadczących o realności omawianych w audycji zjawisk. Poruszane są w nich najistotniejsze zjawiska , na jakie natrafiliśmy ćwicząc w grupach niefizyczne wojaże.
W przyszłości spiszę własne wnioski, udostępniając w skrócie nasze przygody.
Zanim to jednak nastąpi zapraszam do archiwum:

Przedstawiam państwo kilkadziesiąt eksperymentów, przeprowadzonych na rożnych forach obe. Brały w nich udział młodsi jak i starsi ludzie, pełni zapału, pragnąc rozświetlić „cienie” naszej rzeczywistość. Tysiące stron tekstów, poruszają nierozpoznawalne dla nas ciągle plany duchowe człowieka, jego psychikę i relacje jakie miedzy nami wszystkimi zachodzą.
Teksty te, nie stanowią jednolitej całości. Powstawały przez 3 lata, we wspólnych ćwiczeniach, eksploracji niefizycznych światów. Posłużą one nam kiedyś do napisania wielu książek, inspirując wielu odważnych poszukiwaczy.
Zanim to jednak nastąpi, upłynie zapewne sporo czasu. Teraz jedynie możecie Państwo przejrzeć te notatki, przyglądając się naszej pasji i ocenić nasz wkład pracy.
Dużo jest tego, mnóstwo spontanicznych tekstów, mogących zniechęcić czytelnika wewnętrznymi opisami stanów swiadomosci. Pośród naszych wniosków skrywają się, co rusz wspaniale wypowiedzi, wyśmienitych podróżników, samozwańczych badaczy stanów swiadomosci. Nie godząc się z nasza interpretacja poruszanych zjawisk, warto jednak zwrócić na nie uwagę. Może się wtedy coś w nas zdarzyć, coś co zmieni nasze przekonania, gdy wystarczająco się na nich skoncentrujemy.
Osoby biorące udział w eksperymentach, sami dołączali do grupy. Zgłaszali się zainteresowani z rożnych miejsc świata. Przychodzili i odchodził, zostawiając swój wkład, spisane szczerze uwagi. inicjatywa nasza wydaje mi się niezwykła, by tyle ludzi, o podobnych zainteresowaniach zjednoczyło się we wspólnych działaniach. Sporo z nas, zajętych codziennymi obowiązkami, znalazło wolny czas, by wspólnie testować możliwości wspólnego śnienia. Za to im serdecznie dziękuje, za ten poświęcony czas i wspólny wysiłek i jakiego dokonaliśmy, nie zwracając uwagi na ironiczne zaczepki, ze tak się nie da,- ze jesteśmy szaleńcami.

http://cialka.net/kategoria/eksperymenty
Ostatnio zmieniony przez Zbyszek 2012-10-08, 12:08, w całości zmieniany 1 raz  

Sputnik 

Wysłany: 2012-10-08, 14:11   

A to ci heca. Szybko się uwineliście choć wczoraj na czacie radia paranormalium dopiero proponowałeś jej nagranie audycji. Swoją drogą: stwierdziłem, że tamisa będzie dobrą kandydatką za co zostałem przez nią zjechany jak bura sucza.

BTW Druga część z Cassielem zapowiada się interesująco.
Pozdrawiam.

ComfortablyNumb 

Wysłany: 2012-10-08, 14:29   

Zbyszek napisał/a:
Spedziła 2 tygodnie na innej planecie, jako ufolek(...)

Jedno pytanie "2 tygodnie" jak to sie imało do naszego życia, czy poszłaś spać, spędziłaś "tam" 2 tygodnie (w swoim odczuciu) i obudziłaś sie rano? Czy zaginełaś w eterze 2 tygodnie?? Jak to sie imało do ziemskiego czasu?

Audycja Cassiela jak najbardziej ciekawa, czekam na next z z opowiescią o wywaleniu negatywnego byty.
Ostatnio zmieniony przez ComfortablyNumb 2012-10-08, 14:32, w całości zmieniany 1 raz  

Zbyszek 
cialka.net

Wysłany: 2012-10-09, 09:57   

2 tygodnie tam a w ciele jedna noc:))

STARE FRAGMENTY Z FIZIU MIZIZ- dla przypomienia, jak sie kiedys pisalo

Usiadłem na krześle i spytałem co robić, by wyszła mi godziwa medytacja. Trochę mnie pohuśtało, pokiwało. Jedyne co mogłem zrobić, to zamknąć oczy i czekać. Nic się nie działo, było nudno i nie czułem oczekiwanego poszerzenia jaźni.. Chciało mi się lecieć do kompa i coś poczytać. Czekaj ? pomyślałem, może coś będzie. Wspomnienia zaczęły gnać jedne przez drugie. Stop -powiedziałem jakoś obco, nie chce mi się dalej myśleć. Ciężko było je zatrzymać, bo się same cisnęły. Wtedy gdy je trzymałem w bezruchu z wysiłkiem , skoncentrowany na powiekach i wypatrujący jakichś kolorów to wpadł XXX-duch. Wsparł mnie trochę trzeźwością w rozumie i klarownością myśli i mówi ? Widzisz te ruchy uwagi, jak ci coś zmyka choć stoisz myślą w miejscu. To jest ciałko przyczynowe, gotowe do startu.
Rok temu nie rozróżniałem ciała mentalnego od przyczynowego. Teraz wiem, że potrafimy pozbyć się chmury pamięci, zawartej w mentalnym płaszczu, pozostając w drugim ciele mentalnym tzw. przyczynowym. Tracimy wtedy obciążająca nas pamięć i korzystamy z woli do woli, pławiąc się w lekkości.
................................................. jeje
W czasie rozmowy z XX -duchem wydarzyło się coś jeszcze. Poprosiłem go o pomoc dla kogoś mi bliskiego. Jak za dotknięciem różdżki dostałem odpowiedz na pytanie, odpowiedź którą już właściwie wcześniej znalem. Wyruszyłem z nim w podroż, odwiedzając to osobę. Była to niezwykła wizyta. Bez poczucia ruchu znalazłem się w czyimś wnętrzu. Nie dotyczyło to jego wnętrza fizycznego a raczej świata jego doznań. Wiedziałem co ta osoba czuje i czym się kieruje. Ta bardzo młoda i niedoświadczona osóbka, uwikłana w wewnętrzne konflikty, borykała się z błahostkami. Wyolbrzymiając ich znaczenie, trwoniła cala swoja energie na budowanie systemów ochronnych. Czy nie możesz zrobić coś dla niej, spytałem XXX-ducha. Znalazłem się wtedy naprzeciw jedynej istoty, słuchając ja posłusznie. Bez możliwości ruchu, stałem się jakoś z nią stopiony. Zdałem sobie sprawę , że była ona źródłem napływających we mnie informacji.
Była to ta sam osoba, która wspomagała mnie na co dzień źródłem intuicyjnej wiedzy- będąc odpowiadającym echem na moje codzienne pytania. Tym razem przelała mi to całkiem świadomie, ze szczegółami. Będąc w przedziwny sposób poza ciałem, w jakimś nieokreślonym miejscu, wyczuwałem jej klarowne i pewne myśli. Miały one niezwykle dźwięczny ciężar, bardzo radosny, drgający wewnętrznym pięknem. Wrażenie to wywoływał chyba sposób przekazu myśli. Choć bezsłowny to przekazujący wspaniałe informacje.
Rozmowa nasza, choć bez słów, były dla mnie niezwykle zrozumiała i oczywista. Treść przekazywanej myśli wsparta była ładunkiem emocjonalnym i zawierała mnóstwo dodatkowych wyjaśnień. Pomimo stopnia złożoności, nie zająłem w pełni swoich możliwości zrozumienia, mogąc nadal myszkować w umyśle i porównywać to co słyszę z tym co wiem.. Oh co za ulga, pomyślałem , by mieć tak zawsze?..
Gdy zdałem sobie sprawę, że każdy z nas musi sam rozwiązywać swoje problemy i to jest naszym zadaniem domowym, wycofałem swoja prośbę. I tu zostałem zaskoczony ? A czy ty myślisz, że ja chce tego nieszczęścia ? Klarowna myśl, przybierając formę zdania, przyjęła barwę glosy Staszka. A wiec nie jest to jej przeznaczone, a karma, ma taki charakter?
Ty możesz coś zrobić, by temu zapobiec. Jak? W jaki sposób mam na nią wpłynąć, przecież jest daleko, nie posłucha, zatka uszy?..
W tym momencie zrozumiałem, że pomimo wszelkim przekonaniom i wyczytanym historyjkom o przeznaczeniu, mogę zmienić los tego dziecka. Ja to mogę zrobić i będzie dla niego to lepsze niż samodzielne zmaganie się z trudnościami.
Ale jak? Ogarnęła mnie chwil zwątpienia. Przecież nie mam dostępu do jej wnętrza, pozostają mi tylko głuche słowa, docierające do niej za późno, słowa których ona nie przyjmie, bo będą dla niej puste, bez znaczenia. Ja to zrobię. Powiedz mamie, że załatwione.
To stało się rzeczywiście dwa dniu później, Staszek dotrzymał słowa.

Zbyszek pisze:
26/12/2008 o 00:31

Od dawna nie tkwiłem tak długo w bezruchu. Zapadłem sie w środku mszy i odzyskałem świadomość poza ciałem. Stałem nadal spokojnie w miejscu, obserwując ludzi, którzy za chwilkę mieli się witać uściskiem dłoni. Otworzyłem oczy, patrze mysloczuciem,- ludzie się zaczęli ruszać niefizycznie. Patrzyłem wokoło, mając chyba wszystkich w około na uwadze. Parę osób wyskoczyło astralnym do przodu a najbliższa osoba skierowała sie w moja stronę, trzymając na wprost rękę. Wtedy odwróciła się fizycznym w moim kierunku wysuwając ta fizyczna do przodu. Miałem spora przewagę w reagowaniu- (niefizyczna prędkość) i oceniałem w międzyczasie kto ma kogo na myśli,- kto do kogo pierwszy ja wysunie fizycznie . Przywitałem się z paroma osobami dwa razy, poza ciałem i w ciele fizycznym.
To chyba taka umiejętność ćwiczy się w walkach. Niech znajdzie się śmiałek co chce zaskoczyć takie osoby.)
Dziwna to jest percepcja. Moj atralniak kierował się niezależnie w stronę w która koncentrowałem uwagę
Samemu bylem w mentalnym, patrząc a raczej czując na okrągło.. Czułem się jak gruby balon, wciśnięty w takie same okrągłe formy. Każdy ruch jednego z nich, dawał się natychmiast rozpoznać, gdyż wywoływały delikatne falowanie nas wszystkich. Bylem chyba jedyna osoba , ktora towarzyszyla tym zmianom świadomie co dawało sie rozpoznać z zewnatrz, gdyz powstrzymywałem z łatwością wyobrażania sobie czegokolwiek.
Chcąc to dokładnie opisać to muszę stwierdzić ze ludzie reagują na 2 wstępne sposoby. Najpierw rozciągają szerokie oleiste ciągnące pole ( raczej mentalne)w miejsce koncentracji myśli , za nią gna energia, a dopiero za chwilkę wyskakuje astralniak. Gdy on rusza do boju to idea-myśl ruchu jest już przez człowieka podjęta i określa się tylko jego kierunek. Astr. był dla mnie widoczny już jako twardy ruch konkretnej astralnej formy. Jak sprawdzę dokładniej to opisze ze szczegółami. Musze zobaczyć czy za drugim razem ludzie jednocześnie wykonywali ten ruch dwoma ciałkami czy wszystkimi
pozdro
Ostatnio zmieniony przez Zbyszek 2012-10-09, 09:57, w całości zmieniany 1 raz  

tamisa34 

Wysłany: 2012-10-09, 13:23   

Sputnik napisał/a:
A to ci heca. Szybko się uwineliście choć wczoraj na czacie radia paranormalium dopiero proponowałeś jej nagranie audycji. Swoją drogą: stwierdziłem, że tamisa będzie dobrą kandydatką za co zostałem przez nią zjechany jak bura sucza.

BTW Druga część z Cassielem zapowiada się interesująco.
Pozdrawiam.

Eeee... Sputnik, nie przesadzaj :niemoge
Nie zjechałam cię, ale wyraziłam w typowy dla mnie sposób niezrozumienie wzajemnych intencji <<__ Wiesz... powróciłam z ufolowej rzeczywistości do naszej ludzkiej i bywa tak, że intencje ludzi wydają mi się być bardziej oczywiste niż w istocie są <zajety>

A swoją drogą... uwielbiam nasze forumowe emotikonki... :luzik

ComfortablyNumb napisał/a:
Zbyszek napisał/a:
Spedziła 2 tygodnie na innej planecie, jako ufolek(...)

Jedno pytanie "2 tygodnie" jak to sie imało do naszego życia, czy poszłaś spać, spędziłaś "tam" 2 tygodnie (w swoim odczuciu) i obudziłaś sie rano? Czy zaginełaś w eterze 2 tygodnie?? Jak to sie imało do ziemskiego czasu?

Audycja Cassiela jak najbardziej ciekawa, czekam na next z z opowiescią o wywaleniu negatywnego byty.

Pierwszą część audycji Cassiela słuchałam i czekam na drugą... Cassiel stał się moim hipnotyzerem :mrgreen: Bez żartów, ale pochłonęło mnie bez reszty.

Co do mojego pobytu gdzieś tam w przestworzach wszechświata... powróciłam do ciała i obudziłam się tak jak powinnam, minęła jedna noc, a tam... wydawało mi się nie mniej jak 2 tygodnie <oj>

NIEKONWENCJONALNE ROZMOWY, TO DOBRE ROZMOWY...

Zdjęcie avatara, za przyzwoleniem i z podziękowaniem z mojej strony: http://thias.flog.pl/
Ostatnio zmieniony przez tamisa34 2012-10-09, 13:39, w całości zmieniany 1 raz  

Zbyszek 
cialka.net

Wysłany: 2012-10-09, 19:11   

Hej Tamissia radio radiem a jak obiecalem kwiatki , tak wklejam

http://youtu.be/YDZtxZ-ji7A

WIECZNIE DARMOWE ARCHIWUM AUDYCJI
http://radio.paranormaliu...ycjaInfo&aud=12

SAMO RADIO:
http://radio.paranormaliu...k...Info&aud=12

NOBLE O OOBE. WEBINAR.

Opowiada Robert o swoim zainteresowaniu do oobe. Opowiada o swoich podrozach i rozwijaniu wlasnej techniki opuszczania ciala.

http://www.oobe.pl/kurs/Webinar001
Ostatnio zmieniony przez Zbyszek 2012-10-09, 19:53, w całości zmieniany 6 razy  

tamisa34 

Wysłany: 2012-10-09, 22:40   

Zbyszek napisał/a:
Hej Tamissia radio radiem a jak obiecalem kwiatki , tak wklejam
http://youtu.be/YDZtxZ-ji7A

Wiesz co Zbyszek, skromnie mówiąc... nie chcę ci cukrować ale te róże są... boskie! Czy można zakupić ten "malunek" :-P Tylko proszę, nie zabij mnie ceną... lepiej dogadajmy się na privie albo na innym gruncie, bo jak mi cenę siekniesz, to może nie dojdę do siebie... Pamiętaj, jam biedny i skromny człowiek tak na prawdę, ale te róże to choćby w kopii chciałabym posiadać :roll:

NIEKONWENCJONALNE ROZMOWY, TO DOBRE ROZMOWY...

Zdjęcie avatara, za przyzwoleniem i z podziękowaniem z mojej strony: http://thias.flog.pl/

Zbyszek 
cialka.net

Wysłany: 2012-10-14, 15:23   

Dzisiajesza audycja Casiela odbedzie sie o 19:25 .
Audycje portalu Infra
19:05 - 19:20
Prowadzi: Portal INFRA

http://radio.paranormaliu...ycjaInfo&aud=12

Rozmowy poza ciałem - LD, OOBE i inne zjawiska parapsychiczne
19:25 - 20:00
Cotygodniowa audycja cykliczna
Prowadzi: Zbyszek Mrugała

Czat INFRY - rozmowa z Januszem Zagórskim (na żywo)
20:00 - 22:00
Prowadzi: Portal INFRA
Chcesz wziąć udział w czacie? Wejdź tutaj:
http://spikeria.pl/room/infra_czat/
Można również zadawać pytania i komentować drogą SMS-ową pod nr 798 178 747

Ambientowy Wieczór - audycja muzyczna

ComfortablyNumb 

Wysłany: 2012-10-14, 18:59   

Super audycja wielkie dzięki Zbyszku. Jak dobrze słyszeć takich ludzi jak ty czy Cassiel.

pozdrawiam

Elli 
Administrator

Wysłany: 2012-10-14, 23:19   

Wspaniala audycja :)

Zbyszek 
cialka.net

Wysłany: 2012-11-10, 15:36   

Dla przypomnienia. dzidiaj o 20:30 Ewa opowiada i swoim pobycie na obcej planecie, urlop 2 tygodniowy u ufoli, A tutaj rysunek Ewy jednego z kolegow w pracy
http://cialka.net/wp-cont.../11/UFO-EWY.jpg

i cos mojej produkcji - wydrapany z pamieci reinkarnacyjnej bogater antyczny:)

http://youtu.be/6Q8i2r4lTJQ
Ostatnio zmieniony przez Elli 2012-11-10, 19:05, w całości zmieniany 2 razy  

ComfortablyNumb 

Wysłany: 2012-11-10, 16:02   

Audycja dziś? jutro chyba w niedziele ;)

ciekawe działo, z pamięci reinkarnacyjnej?

Zbyszek 
cialka.net

Wysłany: 2012-11-22, 09:10   

Przez kolejne 2 niedziele Jarek Bzoma opowiada o swojej technice opuszczania ciała i metodzie penetracji tajemnic świata w czasie zwykłych snów . Pełen dowcipu, ujawnia swoja metodę , opisując tajemne umysłu. Autor 6 książek, do ściągnięcia z chomika

http://chomikuj.pl/ibnbaya

Ps:

http://cialka.net/wp-cont...2/11/Matrix.jpg ufole sa juz na ziemi:)))

Szykuje od lat grafik wieloświata i staram się zrozumieć dlaczego większość podróżników nie zwraca na warstwy uwagi. Grafik ten będzie moim zdaniem przydatny w udowadnianiu niefiz. światów.
Jak dla mnie rozróżnianie warstw jest jedynym działaniem, którego się można uwiesić konkretnie i coś konstruktywnego wskórać. Tym bardziej, iż od znajomości tych planów zależeć może powodzenie w naszym życiu. Osobiście cisnę na te plany w świecie fizycznym, przypisując im cześć właściwości psychicznych naszego umysłu. Właśnie w umyśle znajdziemy ślady warstw wieloświata i w nim zawarte są subtelne dowody ich istnienia. Ale to za kiedyś……Ostatnio utraciłem ochotę na pisanie i zbieram jedynie wnioski w głowie.
-zerknij na Alien Hand Syndrome
W rożnych formach tej choroby dochodzi do zaburzeń wykonywania ruchów, rożnymi częściami ciała. Postrzeżono ich parę rodzajów: myślenie o ruchu i odczuwanie ruchu na parę sposobów, co oznaczy dla mnie, iż nasze ciała niefiz. w skrajnych sytuacjach, uniezależniają się. Właśnie w tych chorobach jest to postrzegalne. Mając jednocześnie wgląd w procesy neurologiczne, -tutaj jest właśnie ten punkt, który szlifuje i który moim zdaniem przyniesie łatwostrawne metaf. odkrycia.
Iz zaburzenia ordynacji ciała jest wielowymiarowym zjawiskiem, świadczą nasze wspólne eksperymenty. Udawało się nam tymi wirtualnymi ciałami dotykać nawzajem, plątając sobie niezwykle zabawne figle. Powtarzalność tych zjawisk jest warta uwagi czytelnika. Właśnie dlatego cisnę ten temat )
W najdalszych podróżach jak i fazie do środka, skrywa się grafik niefiz. światów. prosty i czytelny. Tutaj świat dal nam wytrych, umożliwiający włamania się w sceptyczne serca sąsiadów

Szkic wieloswiata
http://cialka.net/wp-cont.../Wieloswiat.jpg

ComfortablyNumb 

Wysłany: 2012-11-27, 18:31   

Fajna audycja. Mogłby ktos dać namiar linkowy na zapiski tego pana z chęcia bym poczytał.

Sputnik 

Wysłany: 2012-11-27, 20:45   

Chyba ktoś to podawał na audycji tydzień temu, bo wala mi się to po przeglądarce jakiś tydzień czy więcej.

Kod:
http://chomikuj.pl/ibnbaya/KSI*c4*84*c5*bbKI+DLA+WAS

Odpowiedz do tematu