Towarzystwo Obenautów Polskich

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przeczucie.
Autor Wiadomość
Krzos
[Usunięty]

Wysłany: 2012-06-21, 23:37   Przeczucie.

Witam.
Postaram sie opowiedziec sytuacje cala jaka przytrafila mi sie dzis(chociaz dzis moglbym napisac 30 min temu.)
Pojechalem na dworzec by spotkac sie z moja dziewczyna aby oddac jej torebke ktora kupila dla babci na prezent a zostaiwla ja u mnie wczesniej . Z powodu , ze mieszka ona w okolicy mojego miasta musiala czekac na autobus podmiejski wiec zaczekalem z nia. Jak juz wsiadla i odjechala , ja wsiadlem w swoj autobus i pojechalem w strone domu. Podczas drogi myslalem o moich urodzinach (18nastych) , ktore odebeda sie w krotce i zastanwaialem sie nad goscmi. Do glowy mi przyszedl moj brat (mialem dylemat czy go zaproscic nie lubie tamtej czesci rodziny czyli jego rodzenstwa ;p ale jego akurat tak .)A wiec myslalem o tym ale szybko odbiegly moje mysli od imprezy i pomyslalem o tym , ze co by bylo gdyby on nacpany teraz wsiadl do autobusu z jakimis oprychami.. Jak bym zareagowal.. Natychmiast myslalem o tym , ze zabral bym go do kolegi i doprowadzil do ladu(takie planowanie ,ze masakra, chociaz znam go i wiem , ze jest wrogiem nr1 takich srodkow).Z głowy nie mogłem sobie tego wybic caly czas myslalem i tak ciagle az do przedostatniego przystanku(wysiadam na koncowym) patrze przez okno a to on idzie z dziewczyna chodnikiem. Gdyby nie szyba bym byl z nim twarza w twarz. Ogolnie uznal bym to za zbieg okolicznosci gdyby był to pierwszy raz.. Taka sytuacja pojawia sie nie pierwszy raz , ze mysle o kims i w przeciagu 15 minut spotykam tą osobe.
Opisałem szczegółowo cały dzien tylko dlatego , żeby przyblizyc wam moj dzien jak sie wtedy czulem i w ogole.

Co o tym sądzicie ?Zwróciłem na to uwage bo akurat czytam 2gą część książki Monroe i przypomniała mi sie jak Robert układał sekwensy z kart.

Wolfstein 

Wysłany: 2012-06-22, 02:46   

S.Trot i HNet :)

=================

To cos normalnego. Albo prawo przyciągania, albo intuicja... :)

Dzeyson
[Usunięty]

Wysłany: 2012-06-22, 10:47   

skoro on jest wrogiem środków to dlaczego ci sie wyobraziło że naćpany chodzi?

Krzos
[Usunięty]

Wysłany: 2012-06-23, 12:38   

nie mam pojecia... Tak było i wiem , ze chcialem go od tego zabrac.

Krzos
[Usunięty]

Wysłany: 2012-06-26, 19:12   Nie miałem czasu wczoraj tego napisać.

Witam ponownie ! :)
Chce ponownie opisać swoją "przeczucie?"czy nie wiem jak to nazwać.
Wczoraj umówiłem sie z dziewczyną po moich jazdach na miescie bo akurat musiała czekać na zumbe. w pewnym momencie dzwoni do mnie , czy bym nie mógł jej kupic jakoś lub przywiezc jakiejs koszulki w ktorej mogla by cwiczyc bo zapomniala a mieszka w okolicach radomia więc nie miala by jak szybko tam wrocic.Przez telefon zaproponowalem jej zeby cwiczyla w tej co jest a ja jej przywioze na zmiane jakas moja koszule po tej zumbie (w tym momencie rozmowy odbieglem myslami i widzialem ja w brazowej koszulce w biale serce z "kwiatkow"). Odpowiedziala mi , ze raczej nie bo ta koszulka sie nie nadaje na trening.Odrazu sobie przypomnialem zeby ufac przeczuciu i sie zapytalem jaka ma koszulke na sobie i odpowiedziala mi "tą w serce" . Nie bylo to dla mnie potwierdzeniem w 100% poniewaz ona ma od cholery ubran! sprzedaje na allegro i kupuje non stop wiec nie bylo to dla mnie calkowitym potwierdzeniem aż jej nie zobaczylem. Miala tą bluzke!!

SAVANA 
SAVANA

Wysłany: 2012-06-28, 22:09   

Krzos - spokojnie. Ja wczoraj wyjrzałam na parking, żeby zobaczyć, czy samochód koleżanki jeszcze stoi i czy ona jest jeszcze w pracy, a w 2 minuty potem patrzę, a ona wchodzi do mojego pokoju. Przychodzi do mnie średnio tak raz na tydzień, a więc taka zbieżność (ja o niej myślę, a ona wchodzi) zaraz mi przypomniała o Tym Twoim temacie i dylemacie. Ja sądzę, że to z jednej strony zbieg okoliczności, a z drugiej Twoja zwiększająca się wrażliwość i zdolności. Widocznie tego chciałeś, i właśnie to dostajesz. Zupełnie mnie to nie dziwi. Wszak rozwijamy się - czyż nie? Powodzenia i tak trzymaj - obserwuj to i ciesz się tym.

tamisa34 

Wysłany: 2012-07-02, 17:57   

Bo ludzie właśnie są tacy, że ich umysły i intuicja potrafią wiele, ale oni zawsze uparcie o tym, że to jakieś cuda :-P

Przyjmij to co masz i ciesz się tym ;-)

NIEKONWENCJONALNE ROZMOWY, TO DOBRE ROZMOWY...

Zdjęcie avatara, za przyzwoleniem i z podziękowaniem z mojej strony: http://thias.flog.pl/

Odpowiedz do tematu