Towarzystwo Obenautów Polskich


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
HAARP, nasze ciało i kontrola umysłu.
Autor Wiadomość
Elli 
Administrator


Dołączyła: 10 Sty 2010
Posty: 2045
Skąd: Przyszłości
Wysłany: 2012-06-25, 02:37   HAARP, nasze ciało i kontrola umysłu.

Czarodziejski Śpiew

HAARP, nasze ciało i kontrola umysłu.

Część I.

W treści wykorzystałem fragmenty książki Grażyny Fosar i Franza Bludorf`a - "Czarodziejski Śpiew".

Grażyna Fosar i Franz Bludorf w swoich badaniach zajmują się m.in. wpływem fal elektromagnetycznych na środowisko naturalne, w szczególności biosferę. W swojej książce starają się odpowiedzieć na wiele pytań związanych ze modyfikacją klimatu, pogody, kontrolą umysłu czy "znikającymi narodami".

Publikuję to co w książce podkreśliłem i wydawało mi się najważniejsze. Książka zajmuje się spojrzeniem z różnych perspektym, ja jednak wybrałem sprawy udokumentowane i najbardziej życiowe.

„...Weather modification is possible by, for example, altering upper atmosphere wind patterns or altering solar absorption patterns by constructing one or more plumes of atmospheric particles which will act as a lens or focusing device. ..”

w skrócie: „manipulacja pogodą jest możliwa, np.: poprzez zmianę wzorca kierunku wiatrów lub zmianę modelu absorpcji słonecznej”.

US Patent: 4,686,605 - ciekawe, że ten patent zniknął z listy patentów.

(...) "... W obliczu tych doniesień pojawia się oczywiście pytanie, czy powódź stulecia nad Odrą latem 1997, kiedy tysiące ludzi we wschodnich Niemczech, Polsce i Czechach straciło dobytek a nawet życie, rzeczywiście była przypadkowa. ..."

Późnym latem, polska ekipa kręciła program telewizyjny na temat HAARP (wraz z autorami książki – tak to rozumiem). Dowiedzieli się wtedy, całkiem przypadkowo, o informacji z Polskiej Agencji Prasowej z lipca 1997 roku, która krążyła wśród polskich dziennikarzy a nie została opublikowana. Była w niej wypowiedź przewodniczącego komitetu geopolitycznej Dumy – Aleksieja Mitrofanowa, której fragment brzmiał tak: ”powodzie były „następstwem rozszerzenia NATO na wschód”.

Instalacji tego typu jest dużo więcej: np.: w Arceibo, Niżnym Nowogrodzie w Rosji, w Duszanbe w Tadżykistanie.

Częstotliwość Schumana 7,8 hz – podstawowa częstotliwość ziemi, może być również generowana przez mózg ludzki. Wskazuje to na fakt, że człowiek zwyczajnie może mieć wpływ na procesy atmosferyczne.

„..Eksperymenty przeprowadzone w USA i Rosji potwierdziły, że za pomocą magnetyzmu można wpływać na paranormalne zdolności człowieka. Także profesjonaliści w zakresie zdalnego postrzegania z Instytutu Badawczego Stanford i z CIA, którzy pracowali w charakterze szpiegów, dysponowali umiejętnościami wywodzącymi się raczej z szamanizmu niż naukowo kontrolowanej parapsychologii. Jako przykłady mogą służyć tak znane i popularne osoby jak Pat Price, Ingo Swan albo Joe McMoneagle...” (…)

„..Tego rodzaju związek między niezwykłymi zdolnościami człowieka a falami ELF w zakresie częstotliwości Schumana oznacza, że mózg ludzki nie tylko reaguje na częstotliwości pochodzące z zewnątrz(tym samym można na niego wpływać z zewnątrz), lecz także sam wysyła podobne częstotliwości do otaczającego nas świata (czyli może wywierać wpływ na swoje środowisko)....”

Fragmenty dotyczą powodzi w sierpni 2002, październiku 1998 oraz sierpniu 1997 roku w Europie.

Autorzy książki twierdzą, że z Alaski można oczekiwać tylko kłamstw w sprawie systemu Haarp.

Piszą, że Dr. Sentman w rozmowie z nimi twierdził, że HAARP nie jest w stanie aż tak podnieść intensywności fal Schumana a wydajność jest niższa od klasycznego nadajnika radiowego typu Radio Moskwa, Radio Pekin czy BBC.

Z kolei Nick Begich odkrył, że efektywna moc emisji HAARP leży pomiędzy 10 a 100 gigawatów. Nie jest to zatem moc porównywalna do nadajników radiowych w/w stacji.

Konfrontacja Dr. Sentman`a i Begicha:

„..HAARP wpływa na prąd strumieniowy, tworząc dziury w jonosferze. Powstają one za pomocą aparatury używanej do podgrzewania jonosfery. Może to spowodować, że warstwa atmosfery zostanie podniesiona nawet o kilkaset kilometrów na obszarze o średnicy około 40 km. To zmienia konfigurację ciśnienia systemu i może zawrócić prąd strumieniowy w innym kierunku ...”

„.. Silne sygnały występują wtedy, gdy wojsko zmienia dostrojenie. Energia przewyższa moc stacji radiowej. Jednakże ważna jest nie tyle koncentracja energii, co manipulacja w celu osiągnięcia efektu rezonansu..”

Begich w tekście książki odnosi się do informacji pozyskanej z agencji Interfax. Podano tam, że rosyjska DUMA jest mocno zaniepokojona rozwojem projekty HAARP w kontekście nowoczesnej technologii.

Rezolucja z 18 sierpnia 2002 roku.

Wyjaśnienie Dumy rosyjskiej - Interfax:

„.. Doniosłość tego jakościowego skoku można porównać z przejściem od broni białej do palnej. Ten nowy rodzaj broni różni się od poprzedniej tym, że wpływa na atmosferę Ziemi..”

W dalszej części jest mowa o testach w 2003 roku z użyciem trzech takich instalacji w: Norwegii, Grenlandii i na Alasce. W dalszej części rezolucji Dumy czytamy:

„.. Gdy te trzy instalacje jednocześnie (…) zaczną wysyłać w kosmos swoje impulsy, powstanie zamknięta linia o doprawdy fantastycznych możliwościach wpływania na przestrzeń nadziemną ..”

Rosyjski parlament ma wiele podejrzeń, że projekt HAARP jest tylko płaszczykiem do konstrukcji superbroni zdolnej zakłócać komunikację radiową oraz zniszczyć aparaturę elektroniczną na pokładach statków, rakiet, powodować szkody w inst. energetycznych, rurociągach i gazociągach. Podejrzewa również, że broń ta może wywierać istotny, negatywny wpływ na zdrowie psychiczne ludności całych obszarów. Żąda kontroli nad takimi eksperymentami na forum międzynarodowym.

Podpisaną przez 90 deputowanych Dumy rezolucję przekazano prezydentowi Putinowi w ONZ.
Do podobnych wniosków doszli deputowaniu w Parlamencie Europejskim w 1999 roku i zostało to poparte przez wszystkie partie w niemieckim Bundestagu. Zaproszono osoby odpowiedzialne za projekt HAARP w USA. Zaproszenie to zostało zignorowane.

Rezolucja Parlamentu Europejskiego A4-0005/99:

„.. HAARP może być użyty do wielu celów. Manipulowanie elektrycznymi właściwościami atmosfery daje do dyspozycji niesamowite siły. Jeśli będą one wykorzystywane jako broń, wówczas następstwa ich użycia przeciw wrogowi mogą okazać się katastrofalne. Za pomocą instalacji HAARP można wyznaczony obszar naładować energią miliony razy silniej niż za pomocą innych dostępnych metod. Można też strumień tej energii wysyłać w kierunku każdego ruchomego celu, m.in. przeciwko rakietom wroga. Projekt umożliwia lepszą komunikację z łodziami podwodnymi oraz pozwala manipulować pogodą na skalę globalną. ..” (…) „..HAARP z powodu wszechstronnych, daleko idących oddziaływań na środowisko człowieka jest sprawą międzynarodową i należy wątpić, czy korzyści płynące z tego systemu rzeczywiście zrównoważą ryzyko posługiwania się nim. Przed dalszymi pracami badawczymi trzeba zbadać skutki ekologiczne i etyczne. HAARP jest prawie nieznany opinii publicznej i ważne jest, aby ludzkość dowiedziała się o nim.. ”

W rezolucji zawarto również wypowiedzi potwierdzające, że HAARP może zostać użyty w celu sparaliżowania infrastruktur całych państw a nawet manipulowania całych grup ludności.

HAARP, nasze ciało i kontrola umysłu.

Część II.

Wnioski z badań Fritz`a Albert`a Poppa`a:

„..Fritz Albert Popp stwierdził doświadczalnie, że cząsteczki w komórkach reagują na pewne częstotliwości i że różny zakres drgań pochodzących od fotonów wywołuje różnorodne częstotliwości w cząsteczkach organizmu. Fale świetlne odpowiadały też na pytanie w jaki sposób organizm mógł natychmiast zarządzać skomplikowanymi zadaniami za pomocą różnych części ciała lub robić dwie lub trzy rzeczy na raz. Te "emisje biofotonów", jak zaczął to zjawisko nazywać mogą stanowić doskonały system komunikacyjny przekazujący informacje do wielu komórek w całym organizmie. Jednakże powstało pytanie - skąd brały się te emisje. Popp przy udziale swoich studentów przeprowadzał kolejne eksperymenty. Wiadomo, że jeśli podziałać na próbki DNA związkiem chemicznym o nazwie bromek etydyny to wciska się on między pary zasad podwójnej helisy i powoduje jej rozwinięcie. Po zastosowaniu tej substancji mierzono natężenie światła wydzielającego się z próbki. Popp odkrył,. że im większe było stężenie bromku etydyny, tym większe było natężenie świata , im mniej go dodawano tym światło było słabsze. Zaobserwował też,. że DNA mogło wysyłać światło o szerokim zakresie częstotliwości, a niektóre z nich wiązały się z konkretnymi czynnościami. Jeśli to DNA gromadziło światło , to naturalne było, że w chwili rozwijania helisy emitowało go więcej niż normalnie.To, a także inne badania przekonały Poppa, że jednym z najważniejszych magazynów światła i źródłem emisji biofotonów jest DNA ...”
„..Z pracy pt. „Biologia światła” znanego biofizyka teoretyka Fritza Alberta Poppa, jasno wynika, że w DNA działa laser biologiczny. Fakt ten w wielu laboratoriach i ośrodkach naukowych na świecie został udowodniony - dokładnie opisuje to Fritz Albert Popp cytując wyniki prac różnych wybitnych fizyków i biologów. Fritz Albert Popp w swojej książce pisze między innymi” Hipotezę istnienia lasera biologicznego jako pierwszy wysunął polski biolog teoretyk ks. prof. Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Włodzimierz Sedlak ..”

Trzy główne wnioski:

Ludzkie promieniowanie nie stanowi jednorodnego pola, lecz zawiera ważne informacje między innymi o stanie zdrowia.
Aura człowieka przynajmniej częściowo ma naturę elektromagnetyczną. Oznacza to, że musi reagować na zewnętrzne energie elektromagnetyczne
Człowiek poprzez koncentrację myśli może podnieść na wyższy poziom materię swojego ciała. W sensie chemicznym atomy pozostają takie same ale drgają z wyższą częstotliwością. Oznaką zewnętrzną jest wzmożone promieniowanie energii takiego człowieka.

Konsekwencje podwyższenia poziomu energetycznego wszystkich atomów ludzkiego ciała?
Chemiczne właściwości pozostają takie same a proces przemiany materii funkcjonowałby normalnie.Jedyną konsekwencją mogłoby być to, że takie ciało stałoby się niewidzialne?!

Powyższe zdanie dotyczy kontekstu znikania pewnych cywilizacji w historii odkryć archeologicznych.

Nasze DNA z którego składa się nasze ciało, jest w stanie ciągłej wymiany energii elektromagnetycznej z otoczeniem. Takie informacje są rezultatem wyżej opisanych badań.
Naukowiec wraz z zespołem wykazał w 1992 roku, że DNA, będące w sensie chemicznym aperiodycznym kryształem, emanuje fotony, a więc światło, w ilości 100 jedn./sek./cm2, w paśmie widzialnym dla człowieka, słabe lecz koherencji laserowej.

Naukowcy zajmują się jakimiś 10% białek zawartych w DNA. Resztę – czyli 90% uznali za „śmietnik”. Rosyjscy naukowcy postanowili jednak zająć się tą pozostałą częścią uznaną za śmietnik, ponieważ doszli do wniosku, że natura w swojej istocie nie mogła wytworzyć tylu „niepotrzebnych” kawałków. W naturze wszystko jest za coś odpowiedzialne.

Uczeni specyficznie połączyli siły, angażując do badań co ciekawe genetyków i lingwistów.
Grupa w takim składzie zajęła się owym śmietnikiem DNA, do którego zakwalifikowane nieszczęsne 90% kodu.

Rezultaty i konkluzje:

Naukowcy doszli do następujących wniosków:

DNA jest odpowiedzialne za konstrukcję ciała
służy jako baza danych do przechowywania informacji
służy do komunikacji

Lingwiści odkryli, że kod genetyczny DNA w szczególności owe 90% śmietnika, podlega tym samym prawom co wszystkie ludzkie języki.

Wnioski swoje wysnuli podczas porównania reguł (syntaks), semantyki i podstawowych zasad gramatyki. Odkryli oni, że zasady (alkalia) DNA posiadają ustalone reguły i oparte są o regularną gramatykę. Dokładnie tak samo jak w przypadku naszych języków. Wygląda więc na to, że języki nie pojawiły się przypadkowo tylko odzwierciedlają nasze wrodzone DNA.

Piotr Garjajew – biolog molekularny i biofizyk rosyjski wraz z kolegami badał wibracyjne zachowania DNA. Odkryli, że ludzkie DNA jest anteną nadawczo-odbiorczą. Zatem nie chodzi tutaj tylko o wymianę energii ale również informacji. Założenia badań: „żywe chromosomy funkcjonują podobnie do holograficznych komputerów. Używają one wrodzonego promieniowania laserowego DNA.”

Byli w stanie modulować pewne wzorce częstotliwości (np.: dźwięk) w formie podobnej do promienia laserowego. Częstotliwości te wpływały na częstotliwość DNA oraz na informację genetyczną.

Dowiedli oni eksperymentalnie, że podstawowa struktura par zasad DNA oraz języka jest tą samą strukturą – nie trzeba zatem w ogóle dekodować DNA. Można zwyczajnie używać słów i zdań ludzkiego języka. Tematyką tą w bardzo zaawansowany sposób zajmuje się Władysław Rybicki.

Substancja DNA znajdująca się w żywej tkance (nie w probówce) jest również żywa i zawsze będzie reagować na modulowane językiem promieniowanie laserowe, fale radiowe o określonej częstotliwości (np.: dźwięk). Zatem bardzo wiele kwestii jak dotąd szufladkowanych w kategoriach „ezoterycznych” lub klasyfikowanych jako „czary mary” ostatecznie zostało wyjaśnionych naukowo.

NATURALNĄ kwestią jest fakt, że DNA reaguje na język i to właśnie zostało udowodnione w badaniach rosyjskich naukowców.

Naukowcy zachodni wycinają pojedyncze fragmenty DNA i wstawiają je w inne miejsca. Rosyjscy naukowcy stworzyli rozwiązanie, które wpływa na metabolizm komórkowy poprzez modulowanie częstotliwości radiowych i świetlnych – reperując zaistniałe uszkodzenia.

Poza powyższym, udało im się również odkryć wzorce informacyjne DNA wraz z transmisją do DNA innej komórki. Taki zabieg powoduje reprogramowanie komórki do innego genu.
Udało im się transformować embriony żaby w embriony salamandry za pomocą transmisji wzorców informacyjnych. Zabieg taki powoduje pełną transmisję informacji bez efektów ubocznych i wprowadzania dysharmonii zdarzających się podczas cięcia i kombinowania z kawałkami DNA.

Russians Change DNA with Frequency Experiments:
Część II filmu: http://www.youtube.com/watch?v=5TtSUzxxRrY

Zastąpili cięcie i kombinowanie – częstotliwością i językiem.

Cały eksperyment wykazuje potężna znaczenie genetyki falowej, która w oczywisty sposób ma dużo większy wpływ na formowanie się organizmów, niż biochemiczne procesy sekwencji zasadowej.

Od wieków pewne grupy ludzi, nauczyciele duchowi czy niezarozumiali i nieakceptowani ezoterycy – doskonale wiedzieli, że ciało ludzkie podlega programowaniu za pomocą języka, słowa i myśli. Obecnie zostało to udowodnione i wyjaśnione naukowo.

Podczas badań odkryli też, że DNA człowieka może powodować kłopotliwe wzorce w próżni, tworząc w ten sposób magnetyzowane tunele czasoprzestrzenne.
Tunele te są mikroskopijnym ekwiwalentem t.z. Mostów Einsteina i Rosena w pobliżu czarnych dziur. (pozostawionych przez wypalone gwiazdy).Wszystko zależy od częstotliwości. Każdy z nas musi pracować nad procesami wewnętrznymi i własnym rozwojem. Potrzebna jest świadoma stabilizacja komunikacji z DNA.

Tunele te łączą odległe od siebie lokalizacje we wszechświecie. Można nimi transmitować informację z pominięciem czasu i przestrzeni. Samo DNA przyciąga te informacje i przekazuje dalej do naszej świadomości. Procesy te potocznie nazywa się telepatią i/lub channeling'iem.

Stres i zmartwienia lub nad-aktywny intelekt – ZAPOBIEGAJĄ skutecznej hiper-komunikacji. W naturze hiper-komunikacja istnieje od milionów lat. Współczesny człowiek zna tą komunikację tylko na bardziej subtelnym poziomie – jako intuicję, jednak całkowity powrót do takiej komunikacji – jest możliwy.

„... Jako przykład wzięty z natury, kiedy ‘królowa-matka” mrówek jest odseparowana od swej kolonii, pozostałe mrówki-robotnice będą ochoczo kontynuować budowle, zgodnie z planem. Jednakże, kiedy królowa zostanie zabita, cała praca w kolonii ustaje. Żadna z mrówek nie będzie wiedzieć, co dalej robić. W sposób oczywisty, królowa transmituje „plany budowy” – nawet gdy znajduje się daleko – poprzez grupową świadomość, łączącą ja z jej poddanymi. Może ona być tak daleko, jak się jej podoba, jak długo jest żywa. (R. Sheldrake + pole morfogenetyczne)....”

„...W sposób oczywisty, DNA jest również organicznym superprzewodnikiem, który jest w stanie działać przy normalnej temperaturze ciała, w przeciwieństwie do sztucznych superprzewodników, które wymagają nadzwyczaj niskich temperatur (pomiędzy 200 i 140AoC) aby funkcjonować. W dodatku, wszystkie superprzewodniki są w stanie przechowywać światło, a zatem i informację. To w dalszym ciągu wyjaśnia, w jaki sposób DNA może magazynować informację....”

Efekt fantomowy DNA

Naświetlanie próbek DNA światłem laserowym powoduje, że fotony zaczynają się ustawiać według struktury DNA w konsekwencji tworząc taki sam kształt. Okazuje się, że usunięcie DNA nie zmienia położenia fotonów. Pozostają one w kształcie DNA. (tu mowa o próżni z tego co wiem). Naukowcy uważają, że energia spoza czasu i przestrzeni ciągle przepływa poprzez zaktywizowany tunel czasoprzestrzenny, pomimo usunięcia próbki DNA.

„... Słabsze pole magnetyczne powinno zatem przedłużać życie dzięki spowolnieniu procesu podziału komórek ….”

„..Od pewnego czasu dysponujemy już niezaprzeczalnymi naukowymi dowodami, że każda żywa komórka (..) otoczona jest słabym polem magnetycznym. Gdy więc czujecie się przez kogoś „magnetycznie przyciągani”, ma to swoje uzasadnienie naukowe.”

Za pomocą magnetometru SQUID można obecnie mierzyć takie pola. W konsekwencji powstała dziedzina nauki taka jak: biomagnetyka. Wynikiem badań przeprowadzonych za pomocą urządzenia SQUID potwierdzono rezultaty badań Popp`a. Dzięki tym pomiarom teraz wiemy, że nie tyle całe ciało otoczone jest polem magnetycznym ale również każdy organ osobno ma swoje własne pole o specyficznym natężeniu. Najmocniejszym generatorem takiego pola jest serce, które posiada własny system przewodzenia bodźców elektromagnetycznych.

Serce jest jedynym organem naszego ciała, który generuje pole magnetyczne tego samego rzędu co ziemia.

DNA jest nadajnikiem i odbiornikiem fotonów, dźwięku rozprowadzanego w wodzie - do regulacji w głąb komórki. Obecne tam cząsteczki wody, tworzą piramidalną siłę, wokół spiralnych, energetyzujących włókien DNA. (Zobacz: Czy woda to zwyczajny płyn?)

Są to ważne informacje, ponieważ wynika z nich, że pole magnetyczne Ziemi wpływa na naszą świadomość, uczucia i gospodarkę hormonalną. Idąc dalej autorzy piszą, że ziemskie pole magnetyczne jest polem stałym, podczas gdy pola wytwarzane technicznie, poza paroma wyjątkami są polami wytwarzanymi przez prąd zmienny zatem z „natury są nienaturalne” i dlatego chorobotwórcze. Naturalne oddziaływanie ziemskiego pola magnetycznego jest bardzo istotne dla zdrowia fizycznego i psychicznego.

Dalej: „.. Wewnętrzną część pola magnetycznego, tworzoną przez jądro Ziemi, cechuje intensywność, której wartość na całej ziemi jest taka sama. W fizyce tę wartość nazywa się magnetycznym momentem dipolowym Ziemi. Ta wartość gwałtownie się zmniejsza i dąży do zera..”Na wykresie: Globalna tendencja wewnętrznego magnetycznego pola dipolowego w ciągu ostatnich 200 lat.
Syun-Ichi i Sydney Chapman – Solar Terrestrial Physics

Doc: http://www.geomag.bgs.ac..../reversals.html
Doc : http://www.ipgp.fr/~hagay/OA2006.pdf

Geofizyk doktor Armin Grafe z Niemegk potwierdza związki pomiędzy natężeniem ziemskiego pola magnetycznego i a przemianami społecznymi. Podczas studiów na uniwersytecie w Lipsku, słyszał, że wzmożona aktywność słoneczna zawsze wpływała na rewolucje ludzkości.
Rewolucja francuska 1789, niemiecka 1848 i październikowa w Rosji w 1917 wybuchły podczas maksymalnej aktywności słońca. Magnetyzm ziemski podlegał wtedy bardzo silnym wahaniom.

W 1995 roku Bill Clinton zezwolił na publikację tajnych dokumentów z których wynika, że CIA i Pentagon podczas realizacji projektu „Project Stargate” zajmowano się techniką zdalnego postrzegania – postrzegania na odległość.

Austriackiego lekarza Franz`a Anton`a Mesmer`a w XVIII wieku usunięto z Akademii Nauk w Paryżu z powodu leczenia ludzi za pomocą pól magnetycznych. Do pewnego stopnia jego terapie działały. Dzisiejsza nauka częściowo zrehabilitowała Mesmera. Badania magnetobiologiczne prowadzono w USA i byłym ZSRR.

Doktor Anton Grafe, uczony z Obserwatorium im. Adolfa Schmidta w Niemegk w Branderburgii, placówki „Geoforschungszentrum” w Poczdamie w 1997 roku dostarczył obszerne dane na ten temat, jednak ani w NRD a ni w późniejszym czasie nie doczekały się one publikacji.
W swoich eksperymentach odkrył, że pewne istoty żywe reagują na pole magnetyczne poprzez wzmożony podział komórek. Stwierdził również, że podział w środowisku bez pola magnetycznego w zasadzie ustaje.

Moje posumowanie:

Jako ludzkość w obliczu obecnej technologii, oddzieleni od natury, zwyczajnie zatraciliśmy się w industrialnym hałasie. Na około nas, setki tysięcy nadajników generuje wszelakie częstotliwości, zakłócając nasze wewnętrzne zmysły. Mało kto dzisiaj medytuje i dba o swój stan wewnętrzego spokoju w obliczu politycznych rozgrywek i prowadzonych wojen. Poprzez konsumpcyjne podejście do życia, wielu tak bardzo zatraciło się w "stanie posiadania", że mało ich obchodzi "bycie". Miejmy nadzieję, że nowoczesne badania naukowe, uzmysłowią ludziom ich prawdziwe przeznaczenie tutaj na ziemi i spowodują zmiany o których wszyscy marzą.
Zmiany na lepsze..

Uzupełnienie tematu:

Maciej Kuczyński to w przeszłości uczestnik Powstania Warszawskiego, potem architekt, grotołaz, speleolog, polarnik, alpinista i podróżnik, wreszcie badacz kultur, a od wielu lat pisarz.
http://spacernp.w.interia.pl/dna.htm

Antena radiowa w kształcie DNA:
http://jcoppens.com/ant/qfh/fotos_dna.en.php

Len Horowitz - DNA is a Torsion field antenna


W artykule wykorzystano wiedzę i cytaty z książki Czarodziejski Śpiew Grażyny Fosar i Franza Bludorf`a.
Inne artykuły i zbierane materiały z internetu.
Artykuł: Rosyjskie odkrycia na temat DNA wyjaśniają paranormalne wydarzenia - na podstawie książki Grażyny Fosar i Franza Bludorf`a - "Vernetzte Intelligenz"
Rense.com
DNA can be influenced and reprogrammed By Grazyna Fosar & Franz Bludorf
Reversals: Magnetic Flip
Franz Anton Mesmer
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,12 sekundy. Zapytań do SQL: 11