Towarzystwo Obenautów Polskich

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
OBE we śnie
Autor Wiadomość
tamisa34 

Wysłany: 2012-09-26, 13:30   

Mescalito napisał/a:
Wielkie dzięki tamisa, ten koncept z zegarem naprawdę do mnie przemawia! Poza tym zawsze zastanawiałem się jak ludzie potrafią zamienić LD w OBE i wyciąganie samego siebie jest, myślę, niezłym pomysłem. Pewnie w końcu dojdę do tego sam, ale może mogłabyś podpowiedzieć jakiś sposób na to, żeby być świadomym tego, że się jest w LD i wiedzieć, że teraz należy siebie samego wyciągnąć :)

W rzeczy samej, nie jestem w stanie podpowiedzieć nic konkretnego poza tym, że należy obserwować i rejestrować pewne prawidłowości w stanach, w których się znajdujemy (LD i OOBE). Sądzę, że dla każdego mogą być one różne, dlatego ja mogę wnioskować cokolwiek, tylko i wyłącznie na podstawie subiektywnych doświadczeń.
Nie podpowiem również jak ludzie potrafią zamieniać LD w oobe, wszakże ja nigdy tego nie próbowałam, aczkolwiek zdarza mi się to samoistnie... po co?, dlaczego?... niestety tego też nie wiem, a jedynie mogę powiedzieć jak to mniej więcej przebiega u mnie, ale nie jest to żadna technika, a po prostu proces.
Trudno mi również powiedzieć, jak powinieneś zauważyć, że jesteś w LD, ponieważ nie jestem tobą niestety, ale obserwuj pewne prawidłowości, być może brak zegara występuje także u ciebie i wtedy możesz próbować wyciągać siebie samego. Jeśli nie doznałeś nigdy oobe, a być może wkrótce doznasz, po prostu obserwuj prawidłowości za każdym razem, gdy znajdujesz się w odmiennym stanie rzeczywistości, być może w momencie, gdy poczujesz zegar i nie dasz rady się wyciągnąć będziesz wiedział, że właśnie doświadczyłeś oobe a nie LD. Obserwuj dokładnie to co odczuwasz, gdy znajdujesz się w odmiennym stanie rzeczywistości i może nawet sobie zapisuj, a być może dostrzeżesz prawidłowości lub jakieś anomalia, które dadzą ci jakiś grunt poznawczy.
U mnie w takich dziwnych stanach, gdzie nie można oprzeć się na testach rzeczywistości jest następująco: 1) brak zegara i możliwość wyciągania siebie = LD, 2) zegar i niemożność wyciągnięcia siebie = OOBE.
Ogólnie nie mam problemów z odróżnianiem stanu w jakim się znajduję, ale zdarzyło mi się podobnie jak tobie, że byłam zdezorientowana i do końca nie byłam pewna stanu (LD,OOBE), dlatego, gdy odczuwałam tą dezorientację obserwowałam prawidłowości, a następnie za którymś tam razem wykonkludowałam, że w jednym stanie dzieje się tak a nie inaczej, a w innym jeszcze inaczej >>oj ale obydwa stany mają swoje prawidłowości, które nie zdarzają się w innym... Mam nadzieję, że coś z tego (mojej paplaniny) rozumiesz :roll:

NIEKONWENCJONALNE ROZMOWY, TO DOBRE ROZMOWY...

Zdjęcie avatara, za przyzwoleniem i z podziękowaniem z mojej strony: http://thias.flog.pl/

Mescalito
[Usunięty]

Wysłany: 2012-09-26, 16:33   

Hmmm... :) gdyby wszystkich kobiet paplanina niosła ze sobą tyle sensu, myślę, ze moglibyśmy zapomnieć o tak zwanej 'walce płci' :mrgreen:
Zrozumiałem wszystko w 100% i naprawdę jest to dla mnie bardzo pomocne. Na pewno dam znać o rezultatach. Dzięki raz jeszcze :)

strahlnan 

Wysłany: 2012-10-25, 17:28   

Dzisiejszej nocy ponownie doświadczyłem oobe .Na poczndku był świadomy sen który przekształcił się w oobe.To znaczy zaczolem byś świadomy ze to jest oobe i lecieć w jakimś tunelu i przedemnom pojawiła się jakaś ściana w kotrom próbowałem wsadzić głowę ,i ona zaczęła w tom ścianę wchodzić było to bardzo dziwne uczucie trudne do opisania czułem jak wchodzi w tom ścianę jak w jakąś gompke .Nie próbowałem dalej wchodzić w ta ścianę i poleciałem dalej tym tunelem , po pewnym czasie tunel się skończył i wyszedłem z niego na dach jakiegoś wieżowca .A teraz najciekawsze z tunelu zaczęły wychodzić kopie mnie samego przynajmniej tak to odebrałem było nas około pięciu klonów próbowałem się ich pozbyć mówiąc do jednego z nich idź sobie z tont ale bez żadnego skutku .Czulem ze maja do mnie te byty bliżej nie określone zamiary postanowiłem odlecic dalej .stanolem więdz na krawędzi tego wieżowca i nie bez obawy rzuciłem się w przepaść .Nie spadłem jednak tylko odleciałem ,slyszonc jak te byty coś tam mamrotały ,oddaliłem się dalej i znalazłem się z powrotem w realu .To z grubsza było by na tyle .Napiszcie co myślicie o tym wyjściu .pozdrawiam was Bernard

[ Dodano: 2012-10-28, 13:34 ]
Dzisiejsza noc była bogata wydarzenia i po raz pierwszy wyszedłem z ciała świadomie tego pragnąc Nie wiem na ile moja metoda będzie się sprawdzać ,ale mam z nią związane wielkie nadzieje. A polega ona na afirmacjach aktywacji czakr podczas świadomych snów Można zacząć od czakry podstawy i iść poklei w górę lub ,obojętnienie której .Ja pracowałem nad czeka trzeciego oka i muszę powiedzieć ze już po pierwszej takiej sesji poczęły pojawiać pożądane rezultaty, za czołem postrzegać swoje stopy nie był to wyraźny obraz ale pojawił kilka razy za każdym razem gdy moja uwago była właśnie na nich skupiona Były tez odczuwalny lekkie wibracje ciała i ukucia u czakry podstawy. Bylo tej nocy również sporo świadomych snów które dobrze pamiętam nie będę ich tu opisywał bo było by za długo Masze się przyznać ze jestem bardzo szczęśliwy z tych moich pierwszych kroków wyżej wymienionym temacie

[ Dodano: 2012-12-02, 08:45 ]
Dzisiaj po południu miałem wypracowane oobe .Ale nie było one zbyt przyjemne .Zostałem zaatakowany prze jakiś byt nie bardzo ni przyjazdny ,przynajmniej tak to odczułem Wyglądało to mniej więcej tak jak by chciał on wejść w moje ciało którego ja zaciekle broniłem atak nastąpił kilka razy i za każdym razem udało mi się go odeprzeć .Ale po pewnym czasie mnie to znudziło i postanowiłem świadomie zakończyć to oobe wrócić do ciała .Nie odczuwałem żadnego strachu tylko to uczucie silnych wibracji przy każdym ataku .A możne jak bym się nie bronił było by zupełnie inaczej sam nie wiem Jeżeli jeszcze kiedyś mi się coś podobnego przytrafi spróbuję zachować się odwrotnie .
Koncze na tym pozdrawiam serdecznie Bernard !!

[ Dodano: 2012-12-16, 09:16 ]
strahlnan napisał/a:
Dzisiejszej nocy ponownie doświadczyłem oobe .Na poczndku był świadomy sen który przekształcił się w oobe.To znaczy zaczolem byś świadomy ze to jest oobe i lecieć w jakimś tunelu i przedemnom pojawiła się jakaś ściana w kotrom próbowałem wsadzić głowę ,i ona zaczęła w tom ścianę wchodzić było to bardzo dziwne uczucie trudne do opisania czułem jak wchodzi w tom ścianę jak w jakąś gompke .Nie próbowałem dalej wchodzić w ta ścianę i poleciałem dalej tym tunelem , po pewnym czasie tunel się skończył i wyszedłem z niego na dach jakiegoś wieżowca .A teraz najciekawsze z tunelu zaczęły wychodzić kopie mnie samego przynajmniej tak to odebrałem było nas około pięciu klonów próbowałem się ich pozbyć mówiąc do jednego z nich idź sobie z tont ale bez żadnego skutku .Czulem ze maja do mnie te byty bliżej nie określone zamiary postanowiłem odlecic dalej .stanolem więdz na krawędzi tego wieżowca i nie bez obawy rzuciłem się w przepaść .Nie spadłem jednak tylko odleciałem ,slyszonc jak te byty coś tam mamrotały ,oddaliłem się dalej i znalazłem się z powrotem w realu .To z grubsza było by na tyle .Napiszcie co myślicie o tym wyjściu .pozdrawiam was Bernard

[ Dodano: 2012-10-28, 13:34 ]
Dzisiejsza noc była bogata wydarzenia i po raz pierwszy wyszedłem z ciała świadomie tego pragnąc Nie wiem na ile moja metoda będzie się sprawdzać ,ale mam z nią związane wielkie nadzieje. A polega ona na afirmacjach aktywacji czakr podczas świadomych snów Można zacząć od czakry podstawy i iść poklei w górę lub ,obojętnienie której .Ja pracowałem nad czeka trzeciego oka i muszę powiedzieć ze już po pierwszej takiej sesji poczęły pojawiać pożądane rezultaty, za czołem postrzegać swoje stopy nie był to wyraźny obraz ale pojawił kilka razy za każdym razem gdy moja uwago była właśnie na nich skupiona Były tez odczuwalny lekkie wibracje ciała i ukucia u czakry podstawy. Bylo tej nocy również sporo świadomych snów które dobrze pamiętam nie będę ich tu opisywał bo było by za długo Masze się przyznać ze jestem bardzo szczęśliwy z tych moich pierwszych kroków wyżej wymienionym temacie

[ Dodano: 2012-12-02, 08:45 ]
Dzisiaj po południu miałem wypracowane oobe .Ale nie było one zbyt przyjemne .Zostałem zaatakowany prze jakiś byt nie bardzo ni przyjazdny ,przynajmniej tak to odczułem Wyglądało to mniej więcej tak jak by chciał on wejść w moje ciało którego ja zaciekle broniłem atak nastąpił kilka razy i za każdym razem udało mi się go odeprzeć .Ale po pewnym czasie mnie to znudziło i postanowiłem świadomie zakończyć to oobe wrócić do ciała .Nie odczuwałem żadnego strachu tylko to uczucie silnych wibracji przy każdym ataku .A możne jak bym się nie bronił było by zupełnie inaczej sam nie wiem Jeżeli jeszcze kiedyś mi się coś podobnego przytrafi spróbuję zachować się odwrotnie .
Koncze na tym pozdrawiam serdecznie Bernard !!

[ Dodano: 2012-12-16, 09:17 ]
Kolejne świadome oobe .Przebudzenie godzina 4 rano, powtórna próba uśnięcia ,początek spontanicznych wibracji .Wibracje się nasilają nie panikuje i uświadomiłem sobie żeby to wykorzystać do siwadomego wyjścia .Zaczynam Myślic ze wtapiam se w łózko ,a potem podłogę i tak coraz głębiej .Wyraźne odczuwane przechodzenie rzez te rożne warstwy materii.Zmiana decyzji pomyślałem ze lepiej będzie pójść w górę .No i wystrzeliłem znalazłem się na zewnoncz Bylo pięknie niebo było posiane cudownie pięknymi gwiazdami jeszcze takich nie jak żyje nie widziałem Zaczolem latać sobie po tym cudownym świecie aż wdali zobaczyłem jakiegoś człowieka .Postanowiłem z nim pogadać ,zbliżyłem się wiec do niego i zaczolem rozmowę ,pytając go czy mnie słyszy i widzi na co on odpowiedział twierdząco wtedy powiedziałem mu ze właśnie przezywam oobe ,a on na to ze słyszał o czymś takim .Potem postanowiłem odwiedzić brata,i znalazłem się w jakimś pokoju .Brat niby spal chwyciłem go za rękę i zaczolem go budzić co o dziwo przyszło mi lat-wij niż myślałem ,zaczęliśmy rozmawiać oobe i wielu rożnych rzeczach Widziałem tez w pokoju dwie inne osoby które nie powinny się tam znajdować .No cóż nie wiem kim one były nie starczyło i czasu oby się dowiedzieć więcej na ich temat musiałem wracać powodem było silna chęć załatwienie potrzeb fizycznego życia .Po prostu zachciało mi se sikać To by było na tyle co pamiętam z tego eksperymentu który uważam za ciekawy i przyjemny .Pozdrawiam

Odpowiedz do tematu