Towarzystwo Obenautów Polskich

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Duchy i wampiry energetyczne
Autor Wiadomość
adas
[Usunięty]

Wysłany: 2012-11-28, 19:36   Duchy i wampiry energetyczne

Witam, szukam sposobów na duchy i wampiry energetyczne w astralu, podobno można stawiać jakieś pieczęcie, blokady itp np. po wyjściu z ciała można postawić jakąś barierę w pokoju żeby po wyjściu nie być atakowanym przez duchy lub inne byty? Czy ktoś może wie coś na ten temat?
Pozdrawiam!

Elli 
Administrator

Wysłany: 2012-11-28, 19:38   

Czy juz zaatakowal Cie jakis duch?

Witaj serdecznie na forum :D

VVii 

Wysłany: 2012-11-28, 20:17   

Masz na myśli pokój fizyczny, realny? jeśli tak to poszukaj na forach z magią jak zrobić takie zapory.
Jeśli zaś chodzi o pokój niefizyczny, to absolutnie to nie wyjdzie. Należy wtedy założyć stały "monitoring" i zapory na własne ciało drugie. Niestety aby było to skuteczne, proces ten musi być dość długotrwały, aby utrzymywał się nawet, kiedy nie jesteśmy świadomie w Poza.
Co bym polecała? Wpierw poprosić opiekunów niefizycznych o oczyszczenie się z ewentualnych pijawek. Potem można sobie wyobrazić cokolwiek, co będzie cię chronić przed tymi pijawami i tym podobnymi stworkami. Sęk w tym, że owe zabezpieczenie również wymaga energii. Wymaga podsycania owej wizji zabezpieczenia. Wiara czyni cuda.
Dużo by o tym pisać. A skuteczność tego nie jest udokumentowana "naukowo".

moje obrazy na http://mandalaja.blogspot.com/

"- Czy to się dzieje naprawdę, czy tylko w mojej głowie?
- To jest w twojej głowie, ale czy to znaczy, że nie jest prawdziwe?"

adas
[Usunięty]

Wysłany: 2012-11-28, 20:38   

Elli, ano tak właśnie było i to nie raz, od razu po wyjściu z ciała w obszarze przycielesnym, kilka razy pomogli mi opiekunowie. Zwykle były to duchy zmarłych, nie zawsze świadome tego co robią, zwabione energią.
VVii, dzięki za podpowiedzi, właśnie chodzi mi prawdopodobnie o to, o czym wspominasz:
VVii napisał/a:
Należy wtedy założyć stały "monitoring" i zapory na własne ciało drugie. Niestety aby było to skuteczne, proces ten musi być dość długotrwały, aby utrzymywał się nawet, kiedy nie jesteśmy świadomie w Poza.
Możesz napisać coś więcej o tych zaporach... Na czym polega ich stawianie, co trzeba robić, na czym się skupić itd. Czasu mi nie brakuje :)
Pozdrawiam Was! :)

VVii 

Wysłany: 2012-11-28, 22:50   

O, matko! Jak to zrobić? Ja osobiście posiadam postacie astralne, które zasilane przeze mnie energetycznie - tzn często o nich myślę, rozmawiam z nimi, wyobrażam je sobie i jestem z nimi związana emocjonalnie jak np z najlepszymi przyjaciółmi- są swoistą obstawą dla mnie. Proces ten u mnie trwał latami i zaczął się nieświadomi jeszcze na długo przed tym nim zaczęłam się interesować OBE, czyli generalnie w dzieciństwie lub powiedzmy w czasie jak stawałam się nastolatką. W dzieciństwie to było dość niewinne - za przyjaciela obrałam sobie smoka i napisałam o nim opowiadanie. Potem to były dwa potężne wilki, które do tej pory mi towarzyszą od czasu do czasu kojarzę je z dwoma aniołami stróżami, które nie wiedzieć czemu pojawiły się pewnego dnia w mojej głowie. Poza ową parką, ponieważ smok jakoś się rozmył w moim dziecinnym astralu, czy raczej przekształcił w coś innego, lub też zasilił postacie kolejne, istnieje jeszcze pewna postać, na którą bardzo silnie oddziaływuję emocjonalnie (w ten sposób przekazywana się energia do tej postaci) - jest to, o bogowie, wampir. Jest istotą tak silnie przez mnie wspomaganą, że czasem wyczuwam jego obecność w ciemności, kiedy tylko o nim pomyślę. Jego podstawowym zadaniem jest chronić mnie i towarzyszyć mi w złych stanach emocjonalnych, a wiadomo, że złe stany emocjonalne najbardziej przyciągają ciemne istoty. Dlaczego wampir - ano bo ten właśnie wampir, który ma nawet swoje imię (Samuel) jest istotą wystarczająco silną, by stawić czoła temu co nadprzyrodzone. Gdybym sobie wyobrażała np komandosa, nie miałabym zaufania do tego wytworu mojej wyobraźni jako do ochroniarza, który potrafi sobie poradzić z tym co nadprzyrodzone. I tak oto mam swoich własnych astralnych ochroniarzy, którzy jak mniemam wypełniają swoje obowiązki niepostrzeżenia dla mojej świadomości. Ale poza tym - przechodziłam okres (to był okres przejściowy między smokiem i wilkami), kiedy chciałam być czarodziejką. W tym czasie wpoiłam w swoją podświadomość fakt, iż potrafię ochronić się przed złymi istotami powiedzmy magią. I o dziwo owe wpojenie w podświadomość tego faktu zaskutkowało tym, iż dość łatwo odbijam wszelkie złe energie, które ktoś w Poza chce mi wysłać/strzelić. Skąd o tym wiem? Ano miałam taki jeden przypadek w LD, ale nie będę teraz opisywać.
Piszę troszkę chaotycznie, ale chciałam tylko pisać mój przypadek.
Co można zrobić jeszcze lub inaczej - można sobie wyobrażać/wizualizować osłonę taką jakby w kształcie kokonu, która nie przepuszcza niczego złego oraz odbija automatycznie złe energie - takie jakby pole siłowe jak na filmach s-f. Noo ale moim zdaniem takie pole jest bardzo trudno utrzymać tak, by istniało non-stop. Trudno bowiem połączyć się z takim polem emocjonalnie, a to właśnie energia emocji zasila postaci astralne, które sobie stworzymy. Dla mnie jako osoby, która od zawsze para się tworzeniem (taką mam artystyczną duszę - lubię pisać opowiadania, malować) dużo łatwiej jest utworzyć takie postaci jako ochroniarzy.
Dodam może jeszcze tak: aby postawić takie pole siłowe i zrobić to w sposób najbardziej efektywny należy opracować wygodny dla siebie rytuał, który należy powtarzać tak długo, aż uzna się, iż pole działa już prawidłowo.
Pamiętajmy, że wiara czyni cuda.

Nie wiem, czy to co napisałam w jakiś sposób pomogło. Jeśli coś jest nie jasne, to postaram się to objaśnić inaczej.

Ostatnio zmieniony przez VVii 2012-11-28, 22:58, w całości zmieniany 3 razy  

draq 

Wysłany: 2012-11-28, 23:23   

VVii, jak dobrze że znowu jesteś.

adas
[Usunięty]

Wysłany: 2012-11-29, 14:02   

VVii, dzięki za objaśnienia, wygląda na to że dużo trzeba pracować nad rozwinięciem mentalnych zmysłów a właściwie projekcją myśli... Faktycznie łatwo to zapewne nie przyjdzie

VVii 

Wysłany: 2012-11-29, 19:11   

znalazłam takie coś http://www.astraldynamics.pl/dzial-8,,,.html to może pomóc, ale nie pamiętam co tam jest napisane, ale R.Bruce miewa bardzo dobre rady

adas
[Usunięty]

Wysłany: 2012-11-29, 20:56   

VVii, dziękuję za odnośnik do info, przeczytam z uwagą. Pozdrawiam :)

ComfortablyNumb 

Wysłany: 2012-11-30, 17:15   

VVii napisał/a:
znalazłam takie coś http://www.astraldynamics.pl/dzial-8,,,.html to może pomóc, ale nie pamiętam co tam jest napisane, ale R.Bruce miewa bardzo dobre rady

Super strona, teraz ja zobaczyłem i zacząłem czytać o tym co pisze ów Robert Bruce
http://www.astraldynamics.pl/

rowniez wielkie dzieki

Odpowiedz do tematu