Towarzystwo Obenautów Polskich

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Dziwne zdarzenie
Autor Wiadomość
Evie
[Usunięty]

Wysłany: 2012-12-23, 13:07   Dziwne zdarzenie

Przy jednej z prób wyjścia z ciała przytrafiło mi się coś dziwnego.. Jestem pewna, że to nie był sen..
Połozyłam sie i próbowałam wyciszyć myśli oraz zrelaksować się. Gdzieś wyczytałam, że jedną z metod wyjścia jest wyobrażenie sobie miejsca, na które by się patrzyło gdyby sie miało otwarte oczy a dodatkowo te miejsce miało być pod kątem 45stopni (czy jakos tak). Dokładnie nie wiedziałam czy miejsce, które sobie wyobraziłam rzeczywiście było pod tym kątem.. No, ale.. Po paru chwilach zaczęłam odczuwać ciepło rozchodzące się całej mojej prawej ręce, po kark aż po również prawą część twarzy.. Oczy miałam zamknięte, ale widziałam tą część którą sobie wyobraziłam a dodatkowo czułam jak gałki oczne mrugały.. Mrugały szybko a ciepło było coraz bardziej dokuczliwe.. Czułam, że coś ciągnie mnie ku górze, chcąc wydostać się przez czoło.. Przeraziłam się, ale byłam ciekawa co zdarzy się dalej no i zdarzyło się.. Nie wyszłam z ciała, ale moim fizycznym ciałem (przynajmniej tak mi się wydaje, że fizycznym) wstrząsnęła drgawka - dokładnie w okolicy pępka aż po nogi.. Czekałam jeszcze chwile lecz ta drgawka jakby odebrała mi wszystkie siły.. Cały czas byłam na plecach, przewróciłam się na bok kończąc próbe wyjścia lecz uczucie już gorąca nie ustapiło, przynajmniej nie od razu.. I dopiero wtedy kiedy nakryłam głowe małą poduszką gorąco uciekło..

Co o tym sądzicie?
Przydarzyło Wam się coś podobnego?
Sama nie wiem co o tym myśleć..

ComfortablyNumb 

Wysłany: 2012-12-23, 14:07   

Każda próba jest dobra, te drgawki to były najprwodopodbniej wibracje, a są one jak wiemy już tylko furtką do wyjścia z ciała, mruganie powiek to afekt wejścia w trans.

Wydaje mi sie że nie ma co zajmowac sie "kątami" sprobuj 4+1 nad ranem podczas remu i sie uda.

Evie
[Usunięty]

Wysłany: 2012-12-23, 18:02   

Dziękuje za wyjaśnienie.. Troche się obawiałam kolejnej próby wyjścia, ale dziś juz spróbuje (bez obaw) i skorzystam z tej metody, którą doradziłeś :)

marcinoo 

Wysłany: 2012-12-23, 22:42   

Napiszę jak jest u mnie z wychodzeniem. Wyjście z ciała następuje kiedy przestroję się kompletnie z ciała fizycznego na astralne. Wtedy kiedy poczułaś ten impuls, to pewnie był czysto fizyczny impuls. Często tak się dzieje przy dłuższym leżeniu na plecach, takie skurcze, które przeszkadzają. Problem w tym, że moment przestrojenia na niefizyczne ciało łatwo przeoczyć, i będąc już dostrojonym do ciała astralnego dalej można myśleć, że jest się w fizycznym i to co się odczuwa pochodzi z ciała fizycznego, a nie astralnego. Uczucie gorąca to według mnie dobry znak na to, że dobrze idzie Ci relaksowanie się, a nie jest to wbrew pozorom takie łatwe. W dzisiejszych czasach mało kto umie dobrze się zrelaksować. Pozostaje mi życzyć dalszych sukcesów :)

child 

Wysłany: 2012-12-29, 16:10   

marcinoo ma rację, sama też to zauważyłam, że najważniejsze jest totalne przestrojenie się z fizyka na niefizyk ale z tym momentem przeoczenia to już kwestia osoby, mi na przykład nigdy nie sprawiało trudności odróżnienie tego, to wszystko kwestia nie skupiania się na odczuciach fizycznych a raczej na samej świadomości, bo i ona się znacznie zmienia gdy opuszczamy ciało, wtedy tego pomylić się nie da ;)

Przede wszystkim nie bój się wszelkich impulsów, uczucia gorąca, piszczenia w uszach, dziwnych dźwięków jakie mogą się pojawić czy mrowienia w ciele, to wszystko normalne, nic Ci się od tego nie stanie, po prostu to przyjmuj ale się na tym NIE SKUPIAJ bo wtedy Twoja uwaga zostaje w ciele a to nie ułatwia wyjścia z niego ;)

Odpowiedz do tematu