Towarzystwo Obenautów Polskich

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
dopiero zaczynam OOBE
Autor Wiadomość
flamesmoney 

Wysłany: 2014-02-19, 18:39   dopiero zaczynam OOBE

Witam wsystkich Obemaniaków . Mam na imie Paweł . o OObe ld i innych podobnych sprawach slyszalem juz za szczeniaka ( teraz mam 22 lata) ostatnio bardziej zainteresowalem sie tematem. Chce zaczac to praktykowac. juz mialem pierwsze proby wejscia w trans , relaks i te sprawy ( tak w skrocie) .
a pytania mam dosyc powazne jesli chodzi o mnie , mianowicie

w zyciu nie uklada mi sie.. nic nie idzie po mojej mysli , czy powodem takiego rozwoju wydarzen moze byc np ( jak wy to mowicie) pijawka wampir astralny przyczepiony do mojego drugiego ciala ?

mialem tyle pytana a gdy zaczolem pisac temat to mi wylecialy z glowy ! :/ więc bede ewentualnie dopisywał w temacie. z góry dziekuję ; )

rugwa 

Wysłany: 2014-02-24, 20:39   

flamesmoney napisał/a:
w zyciu nie uklada mi sie.. nic nie idzie po mojej mysli , czy powodem takiego rozwoju wydarzen moze byc np ( jak wy to mowicie) pijawka wampir astralny przyczepiony do mojego drugiego ciala ?

Jeśli już jakiś wampir lub pijawka to raczej jest skutkiem, a nie przyczyną. Jakkolwiek by nie było w życiu źle niestety nie można na nikogo ani na nic zrzucić za nie odpowiedzialności. Piszesz, że nic nie idzie po twojej myśli,a może jest tak, że myśl nie idzie tam gdzie powinna - zastanawiałeś się nad tym? Czy to co uważasz za fajne jest naprawdę dla ciebie fajne czy tylko tak myśl ci mówi?

Blaz 
Moderator

Wysłany: 2014-02-25, 18:29   

rugwa napisał/a:
Jeśli już jakiś wampir lub pijawka to raczej jest skutkiem, a nie przyczyną.

Podobnie jest wydaje mi się z ciałem fizycznym. Większość populacji posiada bakterie gronkowca lub helicobacter pylori, ale tylko u niektórych powoduje to problemy zdrowotne. Co jest tego przyczyną?

Koncerny farmaceutyczne chciałyby utrzymać nas w przekonaniu, że to te wstrętne bakterie są przyczyną naszych chorób. Tymczasem likwidując skutecznie te bakterie nie pozbywamy się problemu, pojawiają się choroby przewlekłe, a w miejsce wytępionych bakterii pojawiają się bardziej zjadliwe.

Raven

Wysłany: 2014-03-14, 17:16   

Utarło się już takie podejście że jak coś nam nie wychodzi albo straszy (np. w OBE/LD) to jest NA PEWNO coś poza nami :-P Przyczyny negatywnych doświadczeń należy najpierw szukać w sobie.

Zmień podejście do życia a życie zmieni podejście do Ciebie :D (stosować w podanej kolejności :p )

Pozdro i powodzenia

draq 

Wysłany: 2014-03-29, 23:06   

flamesmoney napisał/a:
czy powodem takiego rozwoju wydarzen moze byc np ( jak wy to mowicie) pijawka wampir astralny przyczepiony do mojego drugiego ciala ?

Nie ma to znaczenia, ponieważ odkąd sprawisz, że wszystko zacznie Ci się układać to przyczyny te znikną (nie trzeba ich znać, szukać).
Jeżeli zaczniesz postrzegać siebie jako osobę która odnosi sukcesy, to tak się stanie. Ponadto często jest tak, że wydarzenia na zewnątrz nie wiele się zmieniają. Po prostu uświadamiasz sobie, że nie były one nie korzystne, lecz służył pewnemu celowi, którego nie dostrzegałeś.
Warto, byś kontemplował nad sytuacjami, które niby świadczą o niepowodzeniu. Wtedy je zrozumiesz i dostrzeżesz przyczynę.

Odpowiedz do tematu