Towarzystwo Obenautów Polskich


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: VVii
2010-04-06, 18:22
Projekcja astralna - drzwi do nowego wymiaru
Autor Wiadomość
VVii 


Dołączyła: 11 Sty 2010
Posty: 850
Skąd: Karpacz
Wysłany: 2010-03-21, 02:10   Projekcja astralna - drzwi do nowego wymiaru

Zjawisko projekcji astralnej jest znane na całym świecie od dłuższego czasu, ale do czasów obecnych było ono niedostępne dla większości ludzkości. Teraz, dzięki pomocy i poznaniu tego zjawiska pojawiły się nowe poziomy wiedzy oraz mocy pozwalającej nam poznać odpowiedzi na odwieczne pytania dotyczące życia człowieka w jego fizycznym ciele. Śmierć nabiera zupełnie nowego znaczenia, gdy zrozumiemy że to tylko przeniesienie się do innego wymiaru, miejsca, poziomu egzystencji. Ucząc się projekcji przy okazji możemy nauczyć się wielu rzeczy o nas samych i zrozumieć że nie wszystko czego się nauczyliśmy w naszym życiu jest prawdą. To prowadzi nas do tezy : nasze fizyczne ciała są tylko częścią naszych "całych nas" I że nasze oko nie widzi wszystkiego co nas otacza!

W naszej ograniczonej świadomości, świat w którym żyjemy i oddychamy, świat z pięknymi lądami, górami, rzekami, strumykami, zwierzętami i owadami, może być porównany z płatkami na kwiatach. To, co widzimy to nie jest cały kwiat, lecz tylko jego mała część. Tak się dzieje ponieważ człowiek stracił kontakt ze swoimi prawdziwymi mocami umysłu. Wnioskuje on, że świat w którym egzystuje jest jedynym realnym światem, wierzy, że życie jest indywidualną rzeczą na tej planecie, myśli że świat fizyczny jest taki solidny i realny, ponieważ jego zmysły mówią mu że ‘czuje’ prawdziwość tego świata. Umysł jednak ma zdolności przekraczające możliwości wszystkich pięciu zmysłów człowieka. Płatek na kwiecie, którym jesteśmy my w tej metaforze jest częścią materialnego świata czy fizycznego poziomu egzystencji. Rasa ludzka czuje przywiązanie do swojego gatunku i całego świata na tym samym poziomie co wszystkie inne stworzenia. Dzięki temu, człowiek, obojętnie gdzie znajdzie się na tym poziomie, wszystkie rzeczy i zjawiska, których doświadczy nie będą dla niego niczym specjalnym, tylko zwykłymi, materialnymi rzeczami. Tak jak kolory na tęczy obrazują efekty załamania światła czy dźwięki grane na pianinie tworzą nuty, tak samo cały wszechświat zawiera różne dźwięki czy kolory. Właśnie ta uniwersalna harmonia wszechświata obejmuje różne poziomy naszej egzystencji.

Więc świat, w którym żyjemy jest tylko jednym z wielu wymiarów. Istnieją również jeszcze inne sfery egzystencji, które znajdują się niżej lub wyżej od nas. Aktualnie, nie są one pod lub nad nami, ale na tej samej płaszczyźnie, otaczające nas i obejmujące wszystkie rzeczy. Projekcja astralna pozwala nam odkryć to, że ludzie oraz te rzeczy istnieją i należą również do innych światów i są tam tak samo naturalne jak tutaj, dla nas. Gdy zdarzy nam się kiedyś być na innym poziomie egzystencji spoglądając się na nasz świat fizyczny, wtedy zobaczymy, że nasze ziemskie otoczenie jest całkowicie inne niż je widzieliśmy dotychczas. Właśnie teraz, w tej chwili, w każdym aspekcie naszego życia koegzystujemy oraz przebywamy z ludźmi i rzeczami z innego wymiaru! Gdy jakaś osoba dokona projekcji astralnej będzie mogła ona ujrzeć to co nie mogła do tej pory, dla niej nie będzie już żadnych granic!

Kiedy urodziliśmy się w naszym fizycznym świecie, otrzymaliśmy fizyczne ciało by pomagało nam się przystosować. Astralna projekcja pozwala nam dosłownie ‘uwolnić’ się od ludzkiego ciała i dostać się do innego wymiaru, którym jest świat astralny. Kiedy już to zrobimy, dokonamy podróży astralnej, wtedy posiadamy inne ciało, ciało astralne. To ciało posiada każdy z nas, wszyscy ludzie czy zwierzęta, inne stworzenia znajdujące się w całym wszechświecie – każdy je ma!.

Ciało astralne ma pare niewiarygodnych właściwości. Nie działa na nie grawitacja w przeciwieństwie do ciała fizycznego, nasza postać astralna może przekroczyć te granice dowolnie!, jak tylko chce!. Kiedy znajdujemy się w astralu, nie tylko możemy poruszać się po naszym świecie fizycznym, ale również możemy latać ponad drzewami czy udać się nawet w przestrzeń kosmiczną!. Inną ciekawą właściwością naszego astralnego ciała jest niemożliwość jego zranienia. Jednymi z największych grożących nam na świecie strachów jest ból i zranienie… czego nie doświadczymy w astralu. W tej sferze ogień, ostre przedmioty, pistolety, spadanie z wielkich wysokości, porażenia prądem, choroby, dzikie zwierzęta czy wszystkie inne niebezpieczne rzeczy i zjawiska nie mogą nam zaszkodzić!. Tak samo jest we śnie – tam nic nas nie zrani. Możemy się jedynie bać, całkowicie nieuzasadnienie bać…

W tym następnym poziomie egzystencji, do którego dostęp ma każdy, znajduje się wiele znajomych rzeczy jak np. samochody, pociągi, samoloty czy autostrady. Wszystko to co jest na ziemi w tej chwili jest też na płaszczyźnie astralnej!. Wiele ludzi myśli odwrotnie. Uważają oni że świat astralny całkowicie się różni od świata ziemskiego. Prawda jest taka że to ziemia powstała z idei wykorzystanych już w świecie astralnym.

Kiedy jesteśmy poza ciałem, komunikacja odbywa się myślami. Innymi słowy – telepatią, czyli nie musimy w nim ruszać ustami i wysilać się by coś powiedzieć, by nasze słowa były usłyszane, po prostu możemy to zrobić na życzenie, wystarczy pomyśleć. Czasami, słyszymy nasze własne myśli, tak mniej więcej przebiega komunikacja między nami w świecie astralnym.

Zjawisko świadomego opuszczania ciała było badane wiele razy, przez wielkich filozofów I osoby świeckie z niepamiętnych czasów. Aż do teraz jednak nie wiedzieliśmy o tym zjawisku zbyt dużo. Nauczyliśmy się tego sami – indywidualiści patrzący w przyszłość nie zajmujący się przeszłością, którzy poprawiają i znają swoje niedoskonałości i którzy traktują innych tak jakby chcieliby być oni traktowani przez innych – to oni mają szeroki dostęp do OOBE.

Kiedy dostaniemy możliwość ekspoloracji tego wymiaru, musimy zapoznać się z objawami naszego strachu, który prezentuje się w różnych formach. Strach przed śmiercią, bólem, zranieniem, strach przed nieznanym, przed złem, demonami, piekłem czy Szatanem może się wzmóc i pojawić w naszym życiu. Musimy stawić czoło strachowi, a gdy już to zrobimy – wszystkie złe myśli przepadną.

Jesteśmy świadomymi stworzycielami "własnego ja", tutaj czy w innym wymiarze, możemy stworzyć wszystko o czym tylko pomyślimy, choćby tu, koło nas. Jeżeli jesteś przekonany że diabeł istnieje gdzieś po to, aby nas zwodzić i nas psuć, jeżeli masz już gotowy obraz jego podobieństwa w swojej głowie i jakie ma wobec człowieka zamiary – nie bądź zaskoczony kiedy to się potwierdzi. Demony, jakie tworzymy stają się realne – znajdują się one tylko w innym wymiarze, działa to na zasadzie myślokształtów.

Na planie astralnym możemy spotkać tych, których kochamy lub tych których się boimy. Jeżeli nie odczuwamy strachu, jesteśmy silnie przygotowani psychicznie – tam go nie znajdziemy. To jest bardzo proste – wystarczy zapamiętać jedną rzecz o której już pisałem : Nic nie może Nas skrzywdzić kiedy jesteśmy poza naszym ciałem!. Taki zwykły strach już nieraz wstrzymywał wiele osób przed dostąpieniem projekcji, musisz się go pozbyć!. Wiadomym jest to, że ludzie, którzy są uwięzieni w swoich przekonaniach i myślach – nie spotkają tam niczego innego, niż tego co się po prostu spodziewają. Musimy odrzucić strach, zdjąć jego ucisk na naszą psychikę i się od niego całkowicie wyzwolić.

W świecie astralnym możemy również odwiedzić osoby, które pożegnały się z życiem doczesnym, odeszli przed nami. Możemy się z nimi spotkać twarzą w twarz i porozmawiać bez zbędnych przeszkód. Oprócz tego możemy nawet odwiedzić szkołę, uniwersytet i zobaczyć bliskich, czy nawet samego siebie śpiącego w łóżku!

Astral jest również miejscem, gdzie możemy odkryć historię świata, przeszłość naszej cywilizacji. „Miejsce zapisu” (jeden z focusów opisanych przez Monroe’a) zawiera historię naszego życia, naszych przeszłych żyć. Zapisane są tam wszystkie nasze czyny, rozmowy, porażki czy życiowe wygrane. Możemy spotkać też naszych nauczycieli przewodników, na których kościół mówi „Anioły Stróże” – doradzą nam oni w różnych sprawach i pomogą w razie kłopotów.


źródło
www.schodamidonieba.pl
http://www.schodamidonieb...=article&id=288red. VVii

tagi
projekcja astralna, podróż astralna, astral
_________________
cokolwiek powiem w jakiejkolwiek sprawie, będzie to zawsze jedynie czubek góry lodowej

moje obrazy na http://mandalaja.blogspot.com/

"- Czy to się dzieje naprawdę, czy tylko w mojej głowie?
- To jest w twojej głowie, ale czy to znaczy, że nie jest prawdziwe?"
 
 
Zbyszek 
cialka.net

Dołączył: 19 Sty 2010
Posty: 345
Skąd: Norymberga
Wysłany: 2012-04-17, 08:39   

Sporo ludzi opowiada o pedzacej fali, majacej wszystko zmineic. Nawet Bruce Moen sie w to wciagnal. Nie mozna czegos takiego wykluczyc, jasne, iz jest to mozliwe. Czy sie to kiedys zdarzy? Gdzie znalezc takiego madrego.
Opisy przemian przypominaja wyjscie etreyczno -astralne, tyle , ze rozciagniete na pare dni, ze specialnymi efektami., no i czyba sie przechodzi z fizycznym cialem. Tak przynjamniej wynika z opisow. W tym momecie sie zastanawiam, co by to ludziom dalo. Pare razy mialem takie oobe, ze zniknalem w fizyku. Znaczy bylem jakos w tym samym miejscu, / przezroczysty) no pare metrow obok i mnie nie bylo widac. Innym razem przesunalem sie pare razy nawet do 500 metrow i pojawilem gdzies indziej, mogac znowu wejsc w fizyk , taki sam twardy, jakim bylem wczesniej. Niczym sie wlasciwie to nie roznilo od zwyklego oobe, gdyz po powrocie zylem sobie znowu w planie fizycznym.. Powrocilo mnie do ciala a raczej wskoczylem w fizyk cialem fizycznym, odzyskujac w nim wyrazistosc.. Ciekwaw bylo to, ze wlasciwie bylem ciagle w tej samym miejscu, skaczac troche na prawo lub lewo, chodzac na nogach lub plynac. Obserwowalem rzeczywistosc jak w oobe, pojawialy mi sie fragmenty architektury, w roznych miejscach przyciagajace moja uwage. Po tym rozpoznawalem gdzie sie wlasciwie powinienem znajdowac.. Tak poza tym, to nie widzialem szczegolnych korzysci z takiego znikanego oobe, zadnych szczegolnych wlasciwosci poza oobe-standart. Nawet mnie to troche rozczarowalo.
To znikanie z cialem fizycznym, jest bardzo frapujace i daje wiele do myslenia, gdyz mozliwy jest powrot do fizyka. Nie postrzegam jak narazie, zadnej dziwenj mocy, pedzacej juz fali, mogacej nasz wszystkich przefazowac. Mysle , ze to jakas lipa i nie ma co na nie liczyc, z tymi 2012-mi przemianami. heh i jeszcze te regenurujace sie plastyki, to juz dlot. Moim ciuchom sie nic nie stalo i odrobina elektroniki jaka ze soba ciagnalem tez sie nie rozpadla ,( tel. kom :) ))
Wewnetrznie sprzeczne jest to nakladanie sie wymiarow 3 z 4.
Trzebaby, to jakos inaczej wymyslec, no zmyslec. Hm, ale po co!!
_________________
jeje
 
 
pływak 

Dołączył: 20 Sty 2010
Posty: 159
Skąd: Siemianowice
Wysłany: 2012-04-17, 11:44   

a ja to mam wrażenie, że czasem już jestem w innym wymiarze a to co się dzieje tu, w życiu realnym to tylko sen. Poruszając się w rzeczywistości fizycznej doświadczam przeżyć z innego świata, np. deja vu, widzę coś co kiedyś śniłem (czyli najpierw wrażenie we śnie potem w realu, a na ogół jest odwrotnie), dochodzi do moich zmysłów więcej szczegółów z postrzeganej codzienności niż kiedyś, czuję wiatr, słyszę jak wszystko rośnie, widzę zmiany na niebie, jestem bardziej wrażliwy. Nawet w twarzach spotykanych przypadkowo ludzi dopatruję się podobieństw do tych widzianych w snach i zastanawiam się, czy oni też nie są z innego wymiaru.
 
 
Mescalito
[Usunięty]

Wysłany: 2012-05-15, 23:23   

Hmmmm.... nie chodzi o nakładanie się wymiarów 3z4, a raczej przechodzenie z niższej gęstości w wyższą, ale to najlepiej zgłębić tutaj: http://quantumfuture.net/pl/intro00.htm
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,21 sekundy. Zapytań do SQL: 13