Towarzystwo Obenautów Polskich

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
W Nocy
Autor Wiadomość
Abi 
Obemaniaczka

Wysłany: 2010-07-11, 12:45   W Nocy

Temat o 4+1 juz jest (a jest to moja ulubiona metoda) wiec przedstawie Wam inną ;-)
Dla tych którzy nie mogą wychodzic rano bo np wcześnie wstaja do pracy jest rownie prosta metoda wychodzenia w nocy:)
Idziemy sobie wieczorem spać i kiedy czujemy juz takie uczucie, ze zaraz mozemy zasnąc (ja przed zasnieciem czuje takie specyficzne cos) to nastawiamy sobie np tel komórkowy zeby dzwonil nam za godzine. Zasypiamy, za godzine tel nas budzi. Przez jakies 5 minut cos robimy, idziemy do wc czy poprostu wystawiamy głowe za okno by sie troche przewietrzyc i kladziemy znow do lozeczka:) Reszta wg uznania. Albo lezec i czekac na paraliz albo co kto woli:)
Ja poprostu zasypiam i paraliz sam mnie budzi:)

.................
edit: zrobilam maly blad;p
Ostatnio zmieniony przez Abi 2010-08-07, 10:18, w całości zmieniany 2 razy  

Elli 
Administrator

Wysłany: 2010-07-11, 13:24   

To mam juz nazwe dla tej metody "1+5" :D

grzecho
[Usunięty]

Wysłany: 2010-07-11, 16:42   

Stosowałem podobną technikę, też zasypiałem i budziłem się już w chwili samego opuszczania ciała.

moreno
[Usunięty]

Wysłany: 2010-07-11, 19:55   

Abi napisał/a:
Zasypiamy, za godzine tel nas budzi.

Ja mam taki problem.Śpie z telefonem w łóżku i mnie nie budzi nic a nic.Co mam zrobić? :roll:

Musze sie poobeować w końcu.Grzecho piszesz się za przewodnika by mnie wynieść PO ZA tamten PLAN jak się zmobilizuję? Nie bój żaby o czernie 3D pytać nie będę :) i inne drobiazgi

grzecho
[Usunięty]

Wysłany: 2010-07-11, 19:59   

jeśli naprawdę tego chcesz... >>

moreno
[Usunięty]

Wysłany: 2010-07-11, 20:00   

ło matko już się boję ;) Tyś doświadczony w różnych stanach skupienia jest ......... ;)

grzecho
[Usunięty]

Wysłany: 2010-07-11, 20:02   

nie no...może być ciekawie.

moreno
[Usunięty]

Wysłany: 2010-07-11, 20:08   

To jak znajdę chwile czasu by nie brykać będę musiał po czubkach chałup dam znać.Trza przypomnieć sobie pewne stany metoda 4+1 i jadą konie po betonie a żurawie po murawie.

Abi 
Obemaniaczka

Wysłany: 2010-07-11, 20:13   

moreno napisał/a:

Ja mam taki problem.Śpie z telefonem w łóżku i mnie nie budzi nic a nic.Co mam zrobić? :roll:

Nie upychac tlefonu gdzies w poduszki tylko polozyc sobie kolo ucha :mrgreen:

Dla mnie ta metoda o tyle jest fajna, ze na 4+1 nie zawsze mam czas. A tak to klade sie spac okolo 23 a juz po 24 wychodze:) Kiedy jestem bardzo zmeczona a rano musze byc wyspana, klade sie nawet przed 22 tak zeby po 23 byc juz "po podrozy";-)

moreno
[Usunięty]

Wysłany: 2010-07-11, 20:21   

Musze jej wybrubować z 4+1 są właśnie takie problemy, że ciężko wstać lub przysłowiowe jeszcze 5 minut i człowiek się budzi rano .Nie mogę sobie pozwolić na nietomność za dnia.Zobaczymy co z tego wyjdzie.Monroe pisał o drzemkach popołudniowych wiec ta metoda pod to podchodzi. :) skol

VVii 

Wysłany: 2010-08-06, 21:11   

to metoda podobna jak ja stosowałam tyle że ja wstawałam żeby spisać sen i kładłam się dalej, żeby mieć LD

moje obrazy na http://mandalaja.blogspot.com/

"- Czy to się dzieje naprawdę, czy tylko w mojej głowie?
- To jest w twojej głowie, ale czy to znaczy, że nie jest prawdziwe?"

Abi 
Obemaniaczka

Wysłany: 2010-08-07, 10:14   

Po 4+1 zdarza sie, ze jestem cały dzien potem niewyspana, dlatego jezeli musze rano wczesnie wstac to sposuje ta nocna. Najwazniejsze w niej to uchwycic monent, ze zaraz zasniemy i wtedy nastwic budzik za godzinke, zeby dzwonil :mrgreen:

marcmur
[Usunięty]

Wysłany: 2010-08-10, 09:32   

Ja zauważyłem że gdy sie położe około 21-22 to po godzinie relksacji jestem już nie śpiący. jak na 22-23. 4+1 próbowałem. Miałem po nim sen o OOBE więcej nie próbowałem bo rano muszę wstac i do pracy.

grzecho
[Usunięty]

Wysłany: 2010-08-10, 13:07   

Właśnie dlatego chcąc np. o 4 rano zabrać się za 4+1 powinno iść się od razu spać np. ok 24tej bez relaksacji. Z czasem można zmniejszać czas snu oraz czas rozbudzania z godziny nawet do kilku minut.

Abi 
Obemaniaczka

Wysłany: 2010-08-10, 18:41   

Marcmur kladziesz sie spac i nie musisz sie relaksowac. Wystarszy ze nastawisz sobie budzik by zadzwonil za godzine , poltorej.

Odpowiedz do tematu