Towarzystwo Obenautów Polskich

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Elli
2011-04-18, 10:55
MEDYTACJA
Autor Wiadomość
moreno
[Usunięty]

Wysłany: 2010-08-01, 20:29   MEDYTACJA

Jakieś 2 godziny przed medytowaniem strzeliłem sobie browara. Przyszedł czas by zasiąść do medytacji.Jak to ja zawsze robię przed snem.Jak już posadziłem swój tyłek na łożu, oczyściłem swój umysł a dokładniej dwie moje szare komórki , których na codzień używam.Poczułem się strasznie dziwnie.Czułem jak bym latał ale wiedziałem , że siedzę.Takiej śruby dostałem , że myślałem , że zwymiotuję.Ten browar mnie nic a nic nie ruszył.W głowie mi się nie kręciło.To myślę , że napewno nie od tego.Co najfajniejsze skończyłem medytować.Nie wiem transowałem się z 20-30 minut, bo nie dałem rady dlużej (myślałem , że się przewrócę).Po położeniu sie na plecach zaraz po medytacji, dostałem silnych wibracji ale jeszcze takich nie miałem na całym ciele.Normalnie jak by ktoś mnie pieścił prądem.Pierwszy raz mi sie cosiu takiego trafiło.Kurde nie wiem co to było we łbie nadal śrubę miałem i usnołem.I pytanie :trafiło Wam się coś podobnego kiedyś?Czułem się tak jak bym miał mieć obe ale paraliżu brak zdążyłem sie położyć i miałem wibracje dosłownie po paru minutach.Czekam na odp

p.s zaznaczam , że w ciąży nie jestem
Ostatnio zmieniony przez moreno 2010-08-01, 20:42, w całości zmieniany 2 razy  

ravaeleven
[Usunięty]

Wysłany: 2010-08-05, 14:39   

Wydaję mi się, że wibrację które odczułeś były efektem dostrajania się mózgu do rzeczywistości astralnej (czy do OSPUO czy do Parku, nie ważne gdzie by cię rzuciło). Ja często mam tak gdy nawet nie zamierzam wychodzić budzę się w nocy np z czystej potrzeby wypróżnienia się, po czym gdy wracam do łóżka i układam się do dalszego snu, tak jak w twoim wypadku jak grom z nieba z sekundy na sekundę dopadają mnie wibrację (myślę, że dzieję się tak gdy nie dobudzone ciało po położeniu się po prostu błyskawicznie zasypia a umysł potrzebuje wtedy więcej czasu by odpłynąć) ale w tym wypadku są one tak silne, iż wywołują u mnie swojego rodzaju szok po którym się całkowicie budzę równie szybko i żałuję, że nie wykorzystałem okazji by być poza.
Ostatnio zmieniony przez ravaeleven 2010-08-05, 14:41, w całości zmieniany 1 raz  

moreno
[Usunięty]

Wysłany: 2010-08-05, 20:31   

Cytat:
Wydaję mi się, że wibrację które odczułeś były efektem dostrajania się mózgu do rzeczywistości astralnej

Bardzo możliwe :)

ravaeleven napisał/a:
po czym gdy wracam do łóżka i układam się do dalszego snu, tak jak w twoim wypadku jak grom z nieba z sekundy na sekundę dopadają mnie wibrację (myślę, że dzieję się tak gdy nie dobudzone ciało po położeniu się po prostu błyskawicznie zasypia a umysł potrzebuje wtedy więcej czasu by odpłynąć)

Brałem coś podobnego pod uwagę.Miałem różne dziwne rzeczy podczas medytacji ale to co się stało miałem pierwszy raz.Pozdrawiam ;-)

VVii 

Wysłany: 2010-08-06, 21:08   

Też kiedyś podobnie miewałam przy medytacji, ale chyba nieco mniej intensywne. Potem nie miałam medytacji ale za to LD jak malowane.
Co do wibracji. wibracje to przepływ energii przez kanały energetyczne, właściwie duże ciśnienie które powstaje. Jeśli ciśnienie jest mniejsze nie czuć wibracji. Często jest tak że początkowym wyjściom towarzyszą wibracje a później już nie ma ich, bo kanały się udrożniły.

moje obrazy na http://mandalaja.blogspot.com/

"- Czy to się dzieje naprawdę, czy tylko w mojej głowie?
- To jest w twojej głowie, ale czy to znaczy, że nie jest prawdziwe?"

Dreamcatcher
[Usunięty]

Wysłany: 2010-08-07, 08:39   

co się z nimi dzieje nie wiadomo. Monroe twierdził iż później wibracje są tak szybkie iż poczuć można tylko ciepło.

moreno
[Usunięty]

Wysłany: 2010-08-07, 14:32   

A pamietam był taki okres jak zastanawiałem się co to te wibracje jak się je odczówa a teraz .... :lol:

Wystarczy , że pomyślę o czymś lub poamfirmuję na jakiś miły temat dla mnie i jak pomyślę dostaję ich
Ostatnio zmieniony przez moreno 2010-08-07, 14:34, w całości zmieniany 1 raz  

VVii 

Wysłany: 2010-08-07, 14:50   

Dreamcatcher napisał/a:
co się z nimi dzieje nie wiadomo. Monroe twierdził iż później wibracje są tak szybkie iż poczuć można tylko ciepło.

Nie wiem czy miał jakieś pojęcie o czakrach i kanałach. W każdym razie nie miał takich info jak my w tych czasach internetowych.

moje obrazy na http://mandalaja.blogspot.com/

"- Czy to się dzieje naprawdę, czy tylko w mojej głowie?
- To jest w twojej głowie, ale czy to znaczy, że nie jest prawdziwe?"

Odpowiedz do tematu