Towarzystwo Obenautów Polskich

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Elli
2010-08-10, 18:33
Odwiedzanie bliskich w OOBE
Autor Wiadomość
Abi 
Obemaniaczka

Wysłany: 2010-08-10, 14:08   Odwiedzanie bliskich w OOBE

Nie wiem czy temat w dobrym dziale zakladam :-D

Mam do Was pewne pytanie. Z ciala wychodze juz od dluzszego czasu. Najczesciej w nocy czy nad ranem. I z tego jestem zadowolona >>:))

Czesto czytam o ludziach, ktorzy za pomoca podrozy astralnych odiwedzaja swoich bliskich.
Jest wiele osob, ktore sa mi bliskie i mieszkaja daleko stad (np za granica). Wiele razy chcialam w ciagu dnia sprawdzić co porabiają, poprostu odwiedzić ich.
Nie wiem jak sie za to zabrać. Nie potrafię opuszczać ciała w ciągu dnia....

Ma ktoś podobnie? Jakies rady >>kus ?

grzecho
[Usunięty]

Wysłany: 2010-08-10, 19:49   

Podczas fazowania trzeba się skupiać na osobie, ale głównie na tym czym jest, nie na wyglądzie. Może ktoś pracuje w nocy? Ja też od czasu do czasu "widzę" się z przyjaciółką, z tym że zazwyczaj ona też jest wtedy poza fazą. Poza tym miałem szczęście kilka razy "spotkać" swoją zmarłą babcię i teściową. Co ciekawe zmarłych spotyka się raczej "świeżo" po śmierci. O wiele prościej jest spotkać się z osobą która też jest poza fazą niż z osobą fizycznie aktywną. Jak będą spać to zawędrujesz do ich sypialni, to też jakiś sukces ;-) Poza tym może Ci się udać porozumieć z ich nadświadomością (a raczej jej częścią) z tym że wtedy nie będą tego pamiętać.

Abi 
Obemaniaczka

Wysłany: 2010-08-10, 20:47   

Dzięki za odpowiedz :-)
Osoby zmarłe tez spotykałam. Wywierały na mnie te spotkania zawsze duze wrazenie.
Chodzilo mi raczej o dostrojenie sie do osob bliskich, zyjacych, nie wychodzacych nawet z ciał :-)

moreno
[Usunięty]

Wysłany: 2010-08-10, 20:48   

Kilka miesięcy temu ktoś mnie odwiedził.Będąc w łazience drzwi miałem otwarte (nie mam potrzeby ich zamykania na pięterku jestem sam) Zauważyłem postać kogoś sylwetkę człowieka jak by powłokę.Ten ktoś miał na tyle kultury w sobie, że zrobił tak zwaną cofkę tzn wycofał się z pola widzenia.Przy okazji zadam pytanie a brzmi. Czy ktoś z osób z forum mnie odwiedził? :) Pytam poważnie. Czasami udaje mi się zobaczyć różnie dziwne anomalie czasami aure ale nie jej kolor tyle , że poświatę.Może żal mi w dup.. nie sciska ale zazdroszcze trochę osobom które potrafią widzieć nawet kolor aury innych ludzi :)

Abi 
Obemaniaczka

Wysłany: 2010-08-10, 20:51   

Moreno nie strasz, ze w bialy dzien to widziałes? ooo!!!.

moreno
[Usunięty]

Wysłany: 2010-08-10, 20:58   

A dlaczego to nazywasz strachem? :) A jeśli czujesz obecność opiekuna to się boisz?To też przecież jest Byt czy NP też są Bytami.Ja tego typu rzeczy nie boję się duchów itp na cmentarz bym mógł w nocy o północy iść.Wiem co widziałem i to złudzenie nie było mam sokoli wzrok i omamów nie miałem.Jednak czułem , że ten kto mi się pokazał jest osobą żyjącą.Podejrzewam kogoś z tematyki oobe ktoś kto mnie na tyle znał , że mnie odnalazł..........
Ostatnio zmieniony przez moreno 2010-08-10, 21:08, w całości zmieniany 1 raz  

Abi 
Obemaniaczka

Wysłany: 2010-08-10, 21:00   

Ja uwielbiam podrozowac, ale mimo wszystko nie wiem czy chcialabym kogos zobaczyc (jako ducha np) w realu....chyba nie :-P
Ciekawe swoja droga kto to byl ;-)
Ostatnio zmieniony przez Abi 2010-08-10, 21:01, w całości zmieniany 1 raz  

Elli 
Administrator

Wysłany: 2010-08-10, 21:02   

A pewien jestes, ze to nie byla osoba fizyczna. Po co mialby sie cofac, gdyby byl astralnie? Moglo to tez byc odbicie osoby fizycznej.

moreno
[Usunięty]

Wysłany: 2010-08-10, 21:14   

Wyobraź sobie siedzisz sobie na pewnym miejscu i patrzysz w drzwi i nagle Elciu widzisz posturę człowieka głowa ramiona tułw nogi.Widzisz zarysy ciała jak by był z substancji wodnej.No i siedząc sobie widzisz postać która Cie zauważa i nagle cofa się za futrynę tyłem i znika.Kto to mógł być?Nikogo nie było.Jak pisałem na poddaszu byłem sam.Jak by ktoś wchodził bym słyszał to raz.Drzwi od wejścia na strych sie nie otworzyły to dwa.I trzy czujesz, że ten ktoś martwy nie jest dosłownie to czułem od razu to poczułem .Nie wiem nie potrafie tego wyjaśnić czułem i tyle tak jak Wy w oobe czujecie pewne rzeczy

Abi 
Obemaniaczka

Wysłany: 2010-08-10, 21:19   

Ja w oobe moge i UFO ogladac, ale w realu nie chce widziec :lol:
Elli jesteś podrozniczka:) Masz moze dla mnie jakas rade odnosnie pytania w temacie? :)hop
Ostatnio zmieniony przez Elli 2010-08-10, 21:48, w całości zmieniany 2 razy  

moreno
[Usunięty]

Wysłany: 2010-08-10, 21:24   

Rada od nie podróżnika ,który kilka książek poczytał i postów innch osób.Tak jak Grześ napisał chcąc kogoś odwiedzić w realu myśleć o cechach osobowości tej osoby :)

Abi 
Obemaniaczka

Wysłany: 2010-08-10, 21:28   

Tak to ja wiem :-) W ten sposob dostrajam sie np do zmarłych.
Chdzilo mi raczej o to, jak wychodzic w ciagu dnia :lol:
Kiedys zaczynajac wychodzic nauczylam sie robic to nad ranem i tak mi pozstalo do dzis >>oj Kompletnie nie wiem jak wyjsc kladac sie np o 19 do lo >>:)) zeczka

Elli 
Administrator

Wysłany: 2010-08-10, 22:24   

Ja tu niewiele moge pomoc :)

Mozesz poczytac ksiazki Edgar Cayce (spiacego proroka).

Był fenomenem o wyjątkowych zdolnościach. Wprowadzając się w szczególnego rodzaju trans mógł odczytywać historię człowieka i dziejów ludzkości zarówno z podświadomości jak i z tzw. kroniki akaszy.
Te nadzwyczajne zdolności Caycego zostały szczegółowo sprawdzone w ciągu 20 lat diagnozowania i leczenia osób oddalonych nawet o kilka tysięcy kilometrów przez robienie tzw. ridingów (readings).

On odwiedzal przyjaciol we snie.

Dreamcatcher
[Usunięty]

Wysłany: 2010-08-11, 06:15   

moreno napisał/a:
Czy ktoś z osób z forum mnie odwiedził? :) Pytam poważnie.
pewien nie jestem, ale faktem jest iż VVii lubi ... eee no może nie kończmy :P

Elli 
Administrator

Wysłany: 2010-08-11, 08:25   

wyobraz sobie jak ta osoba wyglada, miej ja przed oczami, dodaj do tego uczucia jakie sa z nia zwiazane, dodaj tesknote i nieprzeparta chec spotkania. Wyciagaj swoje niewidczne rece w kierunku tej osoby. Musisz stworzyc kanal :)

Odpowiedz do tematu