Towarzystwo Obenautów Polskich

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Metoda z nie przespaną nocą
Autor Wiadomość
Tomskyobe
[Usunięty]

Wysłany: 2010-12-15, 20:06   

ja wyszedlem wlasnie przed snem, a sygnal obrotu u mnie jest mega ogromy i jeszcze ani razu go nie udalo mi sie zignorowac :P

Konrad
[Usunięty]

Wysłany: 2010-12-19, 13:22   

Probowałem właśnie tej metody i powiem Wam, że coś w niej jest ale nie udało mi się z nią wyjść. Wszystko wg planu robione z tym że nie było regeneracji sił w sobote(tych 2 godzin snu) i może to był błąd bo zasnąłem dzisiaj jak niemowle na boku. Czułem po ok 15 min z astral projection dźwiękiem ciepłe prądy i dreszcze przez chwile, nawet już myślami wizualizowałem projekcje skoku z samolotu jednak moje zmęczenie przejeło stery i obudziłem się o 12.30 dopiero. No nic będę dalej próbował z techniką 4+1 w tygodniu i medytacją w dzień a w następny weekend już nie popełnię tego błędu co teraz ;)

madxx75
[Usunięty]

Wysłany: 2010-12-19, 14:07   

Jeżeli mogę coś zasugerować ;-) Nie przywiązuj się za bardzo do słuchania nagrań bo później możesz (nie musisz) mieć małe problemy z wychodzeniem bez wspomagaczy.To tylka taka mała dygresyjka :mrgreen:

Makintosz
[Usunięty]

Wysłany: 2011-12-07, 16:08   

nic odkrywczego,jest to 1 z technik jako alternatywa dla normalnego pójścia spać
ja jej nie stosuję bo normalnie zasypiam,jednakże tak z kilkanaście razy ją zastosowałem z pozytywnym skutkiem
riszro najlepszą porą jest właśnie noc bo wtedy łatwo wyjść z ciała,generalnie zawsze kiedy zasypiamy mamy "OBI"
Ostatnio zmieniony przez Makintosz 2011-12-07, 16:10, w całości zmieniany 1 raz  

Odpowiedz do tematu