Towarzystwo Obenautów Polskich

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Technika przy zasypianiu!
Autor Wiadomość
Abi 
Obemaniaczka

Wysłany: 2010-10-29, 18:43   Technika przy zasypianiu!

Ostatnio stosuję te technike z powodzeniem!

Klade sie wieczorem spac, leze najwygodniej jak sie da (pozycja do zasniecia!) i zaczynam relaksacje ciala. Przewaznie bardzo szybko wtedy zasypiam. Ale...jezeli chce wyjsc z ciala i czuje juz ze powoli zasypiam (przechodzi przeze mnie taka specyficzna fala, wtedy wiem ze za pare minut zasne) to otwieram oczy (lezac bez ruchu) i dalej robie relaksacje z calkowicie otwartymi oczami (normalnie mrugajac).
Po jakims czasie w ciele zaczyna czuc sie dziwne rzeczy, poprostu cialo zasypia. Wtedy zamykam oczy i sie na tym koncentruję.

jabłoń
[Usunięty]

Wysłany: 2010-11-02, 21:08   

Cześć :-)
Chciałbym poznać dokładnie Twoją technikę.
Cytat:
Po jakims czasie w ciele zaczyna czuc sie dziwne rzeczy, poprostu cialo zasypia.

Czy mogłabyś napisać dokładniej o tych dziwnych rzeczach ?
Ostatnio zmieniony przez jabłoń 2010-11-02, 21:08, w całości zmieniany 1 raz  

jabłoń
[Usunięty]

Wysłany: 2010-11-04, 14:25   

Cześć
O jakich dziwnych doznaniach pisałaś w poście o przedsennym wychodzeniu z ciała ?

madxx75
[Usunięty]

Wysłany: 2010-11-04, 14:34   

Próbowałem coś takiego zrobić tzn. położyłem się na prawym boku, wypowiedziałem kilka mantr: moje ciało się odpręża itd. i poczułem jak ciało się rozluźnia ale nie wiadomo czemu straciłem świadomość i zasnąłem :-?
No ale trzeba poeksperymentować ;-)

bigplacek 

Wysłany: 2010-11-06, 13:28   

Spróbowałem opisanej techniki. Zrobiłem jak w opisie. Udało mi się "wpasować" w odpowiedni moment przed zaśnięciem. Kiedy otworzyłem oczy, nie mogłem już myśleć o relaksacji, ponieważ całą energię musiałem skierować na jedną tylko myśl: utrzymać otwarte oczy :-D Powieki ciążyły mi bardzo ale przez ok. 2 min. utrzymałem ten stan i rzeczywiście coś zaczęło się dziać. Ciało zaczęło pulsować, a w głowie poczułem ucisk i wtedy "popłynąłem". Świadomość odzyskałem po ok. 30 min. Znacie ten stan - ciało śpi, umysł zupełnie jasny. Szybka decyzja - wychodzę. "Wywaliło" mnie w pokoju syna i to od razu, zanim dokończyłem myśl. Wszystko jak w realu, takie rzeczywiste, że aż nieprawdopodobne. Robię test. Dłoń przenika przez szybę jak przez lustro wody. Cofam się o jeden krok, odbijam i szczupakiem skaczę przez okno. Zapomniałem o firance, dostrzegam ją w ostatniej chwili i zaplątuję się. Efekt jest taki, że połowa ciała jest na zewnątrz, druga jeszcze w pokoju. No pięknie - myślę, nawet nie mam się od czego odepchnąć, bo dłonie wchodzą w szybę, a do framugi nie sięgnę. Wtedy ktoś łapie mnie za kostki i mocno wypycha na zewnątrz. Dzięki :lol: zaczynam lot, ale nie o tym miało być.
Zastosowałem opisaną metodę i bardzo łatwo osiągnąłem OBE, choć nie bezpośrednio po zaśnięciu. Ponadto miałem dużo energii i było to bardzo wyraźne OBE (przez cały czas w pełni świadome i kontrolowane).

Dreamcatcher
[Usunięty]

Wysłany: 2010-11-06, 18:07   

bigplacek napisał/a:
Świadomość odzyskałem po ok. 30 min.
ciekawym skąd to wiesz.
gratuluję doświadczenia :)

madxx75
[Usunięty]

Wysłany: 2010-11-06, 19:04   

pewnie spojrzał na zegarek :mrgreen:

Dreamcatcher
[Usunięty]

Wysłany: 2010-11-06, 19:33   

cóż jeśli to było w Poza (i się zgadzało) to będzie to mocny dowód iż faktycznie z siebie wychodzimy :)

bigplacek 

Wysłany: 2010-11-06, 23:37   

Dreamcatcher napisał/a:
gratuluję doświadczenia :)

dzięki, tyle tylko, że pierwsze OBE miałem 30 lat temu, więc nie wiem za bardzo czego mi teraz gratulujesz >>???

moreno
[Usunięty]

Wysłany: 2010-11-06, 23:43   

bigplacek napisał/a:

dzięki, tyle tylko, że pierwsze OBE miałem 30 lat temu, więc nie wiem za bardzo czego mi teraz gratulujesz >>???

Liczą się intencje ;) ja też Ci gratuluję :)

kitixi 

Wysłany: 2010-11-07, 11:24   

>>:)) widzę, że ta metoda działa wspaniale dzisiaj też jej spróbuje

mateusso022
[Usunięty]

Wysłany: 2010-11-08, 17:37   

ja też:)

jabłoń
[Usunięty]

Wysłany: 2010-11-08, 22:01   

Poczytałem , próbowałem :-) .
Czy podczas zasypiania , relaksacji światło macie włączone ?

moreno
[Usunięty]

Wysłany: 2010-11-09, 00:20   

jabłoń napisał/a:
Czy podczas zasypiania , relaksacji światło macie włączone ?

Lubie przy zgaszonym relaksować się.Eliminuje czynniki zewnętrzne co by mogły przeszkadzać lub prubować zwracać moją uwage na coś typu światło pod powiekami itp :)

jabłoń
[Usunięty]

Wysłany: 2010-11-09, 15:28   

Dzisiaj doświadczyłem snu w którym podejmowałem decyzję i zastanawiałem się nad urlopem. Ogólnie "CZAD". Decyzja podjęta podczas snu okazała się słuszna w 100% w rzeczywistości. Też tak macie ?

Odpowiedz do tematu