Towarzystwo Obenautów Polskich

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Elli
2011-04-18, 10:11
Załamka!
Autor Wiadomość
jamba
[Usunięty]

Wysłany: 2010-12-25, 14:51   Załamka!

trenuje (tz. proboje wyjsc codziennie) ale zawsze jestem na takim etapie, że osiągam paraliż, czuje jak ktoś mnie wykręca na boki, dosłownie, jakby ktos mnie wykręcał na wszyskie sposoby, czuje jakis dotyk, itd, ale nic z wyjscia, i tak dzieje sie kazdego praktycznie wieczora .. :/ co robie źle, bo juz zaczynam wątpić..

3D
[Usunięty]

Wysłany: 2010-12-25, 16:03   

Niektórzy osiągają sukces po miesiącach...nawet wielu miesiącach. A jeszcze jedno - jeśli podchodzisz do tego zbyt emocjonalnie lub robisz coś na siłę lub ze zwątpieniem to raczej nic z tego nie wyjdzie. Tak naprawdę poza sobą samym nikt ci w tym nie pomoże, poza udzielaniem porad, sam musisz wypracować odpowiednie dla siebie warunki. Poza tym wiedz że jeśli nawet uda ci się osiągnąć obe to nie oznacza to że potem będzie się już to udawało rutynowo.

jamba
[Usunięty]

Wysłany: 2010-12-25, 16:11   

wiem ;) jestem po paru wyjsciach ... przerwa była długa, a na kolejne czekam nadal..

Crisse
[Usunięty]

Wysłany: 2010-12-25, 16:58   

Spokój, opanowanie, skupienie do końca.
Ten moment musisz poczuć sam, ze tak! to już! wychodzę!
To ze paraliż masz nie oznacza ze wychodzisz z ciała, tylko to już jest najlepsza droga do tego. W takiej sytuacji musisz pokombinować sam, rozbudzić wyobraźnie. Osobiście przy oobe nie doznaje paraliżu, tylko sporadycznie rano... nie wiem a jakiej porze ty to robisz.

jamba
[Usunięty]

Wysłany: 2010-12-25, 17:24   

przy metodzie 4+1 zawsze ;)

Konrad
[Usunięty]

Wysłany: 2010-12-25, 21:56   

Ja nie próbuję wyjść w ogole i wychodzę, tzn wiem że to jest i że może nastąpić w każdej chwili dlatego nie robię tego na siłe a samo się udaje. Nie próbuj w nocy możesz wyjść w najmniej spodziewanym momencie kiedy po prostu się relaksujesz ;) poczytaj o medytacji, nawet jest fajny film na forum o tym ;D

peace

Tomskyobe
[Usunięty]

Wysłany: 2010-12-25, 22:18   

Najlepsza metoda to 4+1 jak dla mnie, ja nie zadaje sobie pytania kiedy moge wyjsc, czy teraz czy za 2 sekudny, poprostu czekam i nic nie robie to samo mnie wywala, albo budze sie po 2 stronie robiac juz cos, badz budze sie w lozku, ogarniam widzenie i poprostu proboje wstac, tyle na ten temat. Caly opis jak wyjsc z ciala :D

Crisse
[Usunięty]

Wysłany: 2010-12-26, 00:29   

Metoda 4+1 nie przeczę ze jest skuteczna, ale ja jej nie stosuje już od dłuższego czasu, gdyż jestem po prostu z natury śmierdzącym leniem. Najczęściej robię to wieczorem, a nawet zaczęło mi się udawać osiągać ten stan popołudniem, co jak dla mnie jest bardzo pocieszające, bo miałem z tym jeszcze nie dawno problem.
U mnie wygląda podobnie jak wyżej opisują użytkownicy, to znaczy czekam spokojnie i najczęściej np. ręce mi same się podnoszą, albo nogi, lub po prostu czuje że już mogę się ruszyć. I takie typu jak paraliż, drgawki itd. nie odczuwam. A szkoda ;P może to się zmieni;D
Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony przez Crisse 2010-12-26, 00:30, w całości zmieniany 1 raz  

jamba
[Usunięty]

Wysłany: 2010-12-28, 11:24   

ok udało mi się :) drugdzi dzień pod rząd :D :)

Odpowiedz do tematu