Towarzystwo Obenautów Polskich

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Elli
2011-04-18, 10:55
Ile Mialeś OOBE ??
Autor Wiadomość
tamisa34 

Wysłany: 2011-03-12, 11:32   

Zjawisko OOBE to bardzo specyficzne zjawisko i stan, który wcale nie musi objawiać się uświadomieniem sobie, że właśnie ma się paraliż, wibracjami, dźwiękami... Pisałam o przypadku, kiedy przysnęło mi się w czasie oglądania reportażu na YT. Nawet nie załapałam, że moje ciało zasnęło, gdy ja nadal byłam świadoma. Chciałam po prostu kliknąć w dalszą część reportażu, klikam, klikam, a tu nic, podnoszę rękę, patrzę, a moja fizyczna ręka nadal spoczywa na myszce. Zdarzyło mi się to raz, bez odczucia paraliżu, bez jakichkolwiek wibracji itd. Nic mnie nie wyszarpywało, nie wywalało siłą, od po prostu zdarzyło się w bardzo nietypowy sposób.

NIEKONWENCJONALNE ROZMOWY, TO DOBRE ROZMOWY...

Zdjęcie avatara, za przyzwoleniem i z podziękowaniem z mojej strony: http://thias.flog.pl/

piczasso
[Usunięty]

Wysłany: 2011-03-12, 14:05   

Nie miałem żadnego OOBE, nie wiem czego się spodziewać, za dużo myślę nie potrafię się wyciszyć. Już w realu tyle nie gadam ale przez to zacząłem dużo myśleć.

tamisa34 

Wysłany: 2011-03-12, 14:23   

piczasso napisał/a:
Nie miałem żadnego OOBE, nie wiem czego się spodziewać, za dużo myślę nie potrafię się wyciszyć. Już w realu tyle nie gadam ale przez to zacząłem dużo myśleć.

Gdy zamierzasz czegoś się spodziewać, często przychodzi rozczarowanie. Może sróbuj nie spodziewać się czegokolwiek po prostu ;-)

NIEKONWENCJONALNE ROZMOWY, TO DOBRE ROZMOWY...

Zdjęcie avatara, za przyzwoleniem i z podziękowaniem z mojej strony: http://thias.flog.pl/

Abi 
Obemaniaczka

Wysłany: 2011-03-12, 14:56   

No właśnie, niczego nie oczekuj, nie czuj rozczarowań a oobe samo Cie zaskoczy :)

ARIUSZ
[Usunięty]

Wysłany: 2011-08-18, 22:36   

Ciekawe dla mnie jest czytanie jak staracie się o wyjście. Sam jeszcze nie miałem, chociaż fragmetarycznie oderwałem się od ciała fizycznego z tego co pamiętam nie raz. Pamiętam też że czasami podczas uniesienia duchowego (modlitwa, uwielbienie czy coś podobnego), startowałem w górę, jakby głowa sie unosiła. Bardzo przyjemne ale potem szybko schodziłem na ziemię ;-)
Osobiście nie interesuję mnie ile razy ale jakość. To co teraz moge robic podczas bioenergoterapii w ciele fizycznym pracując energią, widze tak, że w ciele niefizycznym będe mógł więcej i skuteczniej. Mam nadzieję ;-) Zobaczymy. Paraliż jest, czasami wibracje... tylko głowa nieco cięższa, stateczna ;-) Czasami tak mi sie rozgrzewa czakra korony podczas medytacji siedzacej, przy chęci wyjścia, że wręcz boli ale dzielnie sie trzyma wszystko głowy ;-)

piczasso
[Usunięty]

Wysłany: 2011-09-11, 07:57   

Nie potrafie sobie nic wyobrazić... myślałem że umiem ale nie... czasem może jakiś obrazek przez ciemność... Gdy słucham nagrań mam sobie wyobrazić morze, ptaki czy głupią palmę a ja leże i patrze w ciemność. Nie umiem sobie nic wyobrazić pomocy :(

Elli 
Administrator

Wysłany: 2011-09-11, 09:45   

O tak, Piczasso - Ty mozesz sobie wyobrazic :D

Moze nie widzisz tego wyobrazonego przed oczyma, ale potrafisz sobie wyobrazic :)

To moze byc tylko impuls, polechtanie serca, badz inne uczucie.

Abi 
Obemaniaczka

Wysłany: 2011-09-12, 21:44   

piczasso napisał/a:
Nie potrafie sobie nic wyobrazić... myślałem że umiem ale nie... czasem może jakiś obrazek przez ciemność... Gdy słucham nagrań mam sobie wyobrazić morze, ptaki czy głupią palmę a ja leże i patrze w ciemność. Nie umiem sobie nic wyobrazić pomocy :(

Piczasso a jak czytasz ksiązki to nie wyobrazasz sobie fabuly?
Jak przypominach sobie zdarzenia czy ostatnie wakacje tez nie potrafisz sobie przypomniec?
To wlasnie jest wyobraznia :)

JaCoOoOoS 

Wysłany: 2011-09-13, 18:26   

Abi napisał/a:

łoo, jak czytam książki to moja świadomość tak wsiąka w fabułę, że tracę kontakt z rzeczywistością ;) , nawet przestaje być świadomym tego, że w fotelu siedzę/leżę w łóżku.

Film "zlot kamion 2013" https://vimeo.com/68363250

Abi 
Obemaniaczka

Wysłany: 2011-09-13, 20:35   

JaCoOoOoS napisał/a:
Abi napisał/a:

łoo, jak czytam książki to moja świadomość tak wsiąka w fabułę, że tracę kontakt z rzeczywistością ;) , nawet przestaje być świadomym tego, że w fotelu siedzę/leżę w łóżku.

JaCo ja tez uwielbiam ten stan, kiedy ksiazka pochlania Cie w 100% >>ok
Ostatnio czytam, czytam...patrze a tu 2 w nocy juz :mrgreen:

piczasso
[Usunięty]

Wysłany: 2011-09-13, 21:30   

Ok, tak żeby było dokładnie. Gdy wstaje o 4 nad ranem czy o 5 (ostatnio) mam coś takiego jak realne myśli ( takie gdzie widzę coś, czuję zapach, dotyk i słyszę) Trwają one zwykle po 2-3 sekundy i jest ich tyleż samo (czyli 2-3 nad ranem) Dzięki tym oto myślom mogę wejść w sen.
Problem z wyobraźnią jest taki, że gdy zamknę oczy wszystko na amen jest czarne. Dostając zadanie np. przypomnij sobie twarz matki, nie zrobię tego ponieważ żeby widzieć losowe obrazy muszę pokonać ok półgodzinną barierę którą mam przed oczami. Jest czarno i to wszystko. Gdy mam sobie wyobrazić jadący samochód mogę zobaczyć go przez sekundę przez czarną mgłę ale nie dłużej. Jest to tak naprawdę obrazek a nie poruszajacy się przedmiot.
Co do książek, kurcze dziwnie to zabrzmi, ale moją wyobraźnią są doświadczenia. Nie wiem jak to ująć ale czytając np. Harry'ego pottera komnata w której siedzą główni bohaterowie nie jest widzialna dla mnie w umyśle lecz jako odczute wspomnienie. to tak jakbym był bohaterem ale nie zwracał uwagi na to że nic nie widać. w dzieciństwie nie było takich problemów to przez"dorastanie" i "kopa życiowego" który siedzi we mnie jak nic. Jestem pierwszą osobą która wzięła by broń i z chęcią oddała życie za kogoś po to by nie było niesptawiedliwości. Chciałbym działać, nie ważne jak i naprawde wierze w to że nawet zło może mieć racje i ma racje bytu gdyż jest takim samym pojęciem jak dobro.
Przeczytałem dziś o ludziach którzy mają otwarte 3 oko. Dla mnie oznaczało by to katastrofę. Klątwy na politykach, nerwice całopaństwowe no i własne cele :) Słuchając muzyki która poprawia koncentrację potrafię otworzyć dziurę w tym czarnym murze i wyjść do snu ale obrazy które widzę zanim się wydostanę nie zawsze przypominają najmilsze obrazy (zmarli, demony). Nie zrozumcie mnie źle, nie boję się tego, gdyż mocno mam zakotwiczoną drogę wojownika i pewnie już tak zostanie. Czuję ekscytację na myśl że mógłbym zmierzyć się z demonem, że tego nie rozumiem a się tam pcham. Jestem pewny że robię wszystko dobrze i NIE ŚPIESZĘ się.
poprostu... nie robię nikomu źle, ba wręcz gdy ludzie tego chcą wtrące swoje 3 groszee jednak nie wadzę, a i to zawsze mści się na mnie...
i każdy tutaj powie że ma najgorzej. Skoro ludzie chcą żyć w dobroci to PO CO SIĘ KŁÓCĄ? nie rozumiem tego wcale. Skoro chcemy żeby nie było głodu DLACZEGO JEST GŁÓD. Przecież wszystkie problemy jakie istnieją, wszystkie nawet nienawiść da się rozwiązać z miejsca. poprostu tego nie robimy. Chcemy wyjść żeby poradzić sobie z problemami które nie istnieją.

Mam pytanie. Czy wierzycie w spiski ? jesli tak to na jak wysokim poziomie?
jak zawsze wszystko pokićkałem i nie wiem czy napisałem na temat :P
Ostatnio zmieniony przez piczasso 2011-09-13, 21:36, w całości zmieniany 1 raz  

Odpowiedz do tematu