Towarzystwo Obenautów Polskich

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Elli
2011-04-18, 10:55
Niekontrolowane obe
Autor Wiadomość
morfina 

Wysłany: 2011-02-20, 21:44   Niekontrolowane obe

Chciałabym poruszyć ten temat z tego względu że wszystkie moje wyjścia są niekontrolowane,coś mnie wywala z ciała odkąd pamiętam.
Przed chwilką odbyłam Długą rozmowę na ten temat z moim Tatą co prawda on bardziej interesuje się Bilokacją Sensoryczną niż obe jednak ma jakieś tam pojęcie na ten temat
I powiedział mi że coś jest nie tak że dopuki mam kontrole nad danym doświadczeniem to wszystko jest w porządku ale w momencie kiedy ją tracę to trzeba się zastanowić dlaczego tak się dzieje,pytał czy czuję czyjąś obecność podczas obe czy czuje się kontrolowana przez jakieś istoty ale ja nic takiego nie czuję,fakt że ja mam to od wielu lat i zawsze są to wyjścia spontaniczne,i jeszcze jedno podczas wibracji nie mogę powstrzymać wyjścia cos mnie dosłownie wywala i kuniec trza odczekać trochę by móc wróćić.
Co wy Kochani o tym sądzicie?Czy to ktoś lub cos mi to robi czy to ja podświadomie sama to robię?Martwie się trochę.Czy wy też macie takie niekontrolowane wyjścia?

rugwa 

Wysłany: 2011-02-20, 22:40   

Powiem/napiszę tak - mnie od dziecka wyciągała(głównie za nogi) z ciała "tajemnicza siła", broniłam się jak mogłam, ale nie umiałam powstrzymać wyciągania i też nie umiałam od razu wrócić. Bardzo się bałam oobe, ale odkąd się bać przestałam i nauczyłam się wychodzić z ciała o własnych siłach - to wyciągania za nogi się skończyły.
Mam taką swoją teorię, że chęć "wychodzenia" miałam w sobie od zawsze, ale nie byłam jej świadoma, więc pomagali mi w tym moi niefizyczni przyjaciele, a odkąd stałam się świadoma swojej obemanii, to przyjaciele nie muszą mnie wyciągać:)
Poza tym: oobe jest zjawiskiem zupełnie normalnym i powszednim ty po prostu jesteś świadoma procesu, który każdego człowieka spotyka co noc. Najstraszniejszy jest sam strach, a gadki o istotach z zewnątrz, czy o tym, że jest coś nie tak jak spotyka cię coś normalnego mogą spowodować jeszcze większą panikę i wbrew pozorom jeszcze więcej niechcianych wyjść. Tak ja se myślę ;)

Abi 
Obemaniaczka

Wysłany: 2011-02-20, 23:30   

Jeżeli czegoś w życiu w jakimś stopniu nie kontrolujemy to to cos zyje własnym życiem. A potem jak wezmiemy to za rogi to nie dosc ze mamy z tego korzyści to jeszcze w pełni kontrolujemy.
Chodzi mi o to, ze fajne jest to ze masz oobe. Nie musisz sie juz tego uczyc skol Teraz tylko trzeba zapanować nad tym i latać :)hop
Może spróboj metody 4+1, wstań rano i poloz sie ponownie chcac wywowywac oobe. Tak, zeby to bylo Twoje działanie na wywolanie tego a nie samowolne oobe. Po jakis czasie napewno nauczysz sie to kontrolowac:*

morfina 

Wysłany: 2011-02-20, 23:41   

rugwa, Jak to dobrze wiedzieć że ktoś też tak miał a jeszcze fajniej że udało Ci się w końcu kontrolować wyjścia,od razu lepiej na duszy mi się zrobiło.
Abi, myślę że mogę spróbować metody 4+1 zobaczymy może jeszcze tej nocki spróbuję.
Super że trafiłam w końcu na to forum bo mój biedny mąż miał dosyć gadaniny o oobe zwłaszcza że go to w ogóle nie interesuje mimo że raz udało mu się wyjść to dla niego to nie jest zbyt fascynujące :-(

pato
[Usunięty]

Wysłany: 2011-02-21, 14:54   

To dziwne ze jakaś siła wbrew waszej woli wyciąga was z ciała . Miałem do czynienia z podobna siła ale jezeli sie na to nie zgadzam stawiam przeciw to ona ustaje" bez dyskusji" , spróbuj opanować jakaś technikę ( np, ta która przesłałem ci na pw) i wtedy odzyskasz panowanie .

Dreamcatcher
[Usunięty]

Wysłany: 2011-02-21, 16:13   

pato napisał/a:
To dziwne ze jakaś siła wbrew waszej woli wyciąga was z ciała .
szatan? :p
cóż są tacy co mają fajnie i bez proszenia im się to udaje i nie chcą tego a są tacy jak ja co prócz duuużego lenia mają wytworzone jakieś bariery lękowe i się nie udaję im. z tym iż akurat u mnie to brak pracy nad sobą i systematyczności.

morfina 

Wysłany: 2011-02-21, 16:16   

Z niedzieli na poniedziałek położyłam się o 4 nad ranem i próbowałam wyjść świadomie,zrelaksowałam się,wibracje przyszły niesłychanie szybko,czułam że powoli tracę świadomość więc zaczęłam stukać palcem w łóżko by zachować czujność,zobaczyłam pokój przez zamknięte oczy i zauważyłam że mogę poruszać łapami energetycznymi i cholerka cofnęło mnie bo spanikowałam ale będę próbować dalej,nie poddam się,muszę nauczyć się panować nad tym ;-)

-DJ- 

Wysłany: 2011-02-21, 17:31   

No właśnie ja mam tak że zawsze odpływam :-/ :-/ :-/ gdy się zrelaksuje i liczenie nie pomaga ani nic nawet liczenie kartek które se wyobrażam a wczoraj liczyłem tak:
1 będe śnić swiądomie
2 będe świadomy
3 będe swiadomy

i tak do 20 bo już się zgubiłem czyli dochodziłem koło 20 i zaraz prawie odpływałem i po chwili zaś liczyłem i leżałem tak nieruchomo przez jakieś 2 godziny i nic.

I teraz mam pytanie.

Czy jak będe se poruszać palcem to nie będzie to przeszkadzało w tym że bo ciało ma być całe śpiące a umysł nie tyle że umysł ucieka a jedynie ruszanie palcem by mnie przytrzymywało i czy to zadziała do tego stopnia że będe obserwatorem lub wyjdę z ciała?? By polatać se po mieście żobaczyć co u kolegi czy koleżanki gdzieś w innym miejscu miasta??

Kamilo 19 

Wysłany: 2011-02-21, 18:03   

-DJ- napisał/a:
Czy jak będe se poruszać palcem to nie będzie to przeszkadzało w tym że bo ciało ma być całe śpiące a umysł nie tyle że umysł ucieka a jedynie ruszanie palcem by mnie przytrzymywało
Poruszanie palcem to chyba najłatwiejsza technika ;-) Od samego poruszania, możesz po prostu od pewnego momentu ruszać już palcem niefizycznym lub od słuchania rytmu samo Cię wyciągnie ;-)

-DJ- 

Wysłany: 2011-02-21, 18:27   

Kamilo 19 napisał/a:
lub od słuchania rytmu samo Cię wyciągnie ;-)

Możesz rozszerzyć te zdanie na bardziej do zrozumienia o co chodzi??

Abi 
Obemaniaczka

Wysłany: 2011-02-21, 18:43   

morfina napisał/a:
Z niedzieli na poniedziałek położyłam się o 4 nad ranem i próbowałam wyjść świadomie,zrelaksowałam się,wibracje przyszły niesłychanie szybko,czułam że powoli tracę świadomość więc zaczęłam stukać palcem w łóżko by zachować czujność,zobaczyłam pokój przez zamknięte oczy i zauważyłam że mogę poruszać łapami energetycznymi i cholerka cofnęło mnie bo spanikowałam ale będę próbować dalej,nie poddam się,muszę nauczyć się panować nad tym ;-)

skol no i super!

Kamilo 19 

Wysłany: 2011-02-21, 18:51   

-DJ- napisał/a:
Możesz rozszerzyć te zdanie na bardziej do zrozumienia o co chodzi??
Sam dzięki temu prawię wyszedłem, lecz wtedy przeszkodziła mi żona ;-) No więc gdy wystukujesz jakiś rytm, zaczynasz się skupiać tylko na nim. Wtedy wchodzisz w taką fazę jakby reszta świata nie istniała. Po krótkim czasie zaczynasz wyginać się w łuk lub coś w tym stylu, no i gotowe :) Tylko uwaga! Przy tej technice musisz mieć IDEALNY spokój. Ja miałem oobe już gwarantowane, a tu żona wchodzi :)

-DJ- 

Wysłany: 2011-02-21, 19:00   

Czy stopery pomogą przy hałasie koło 15db ?? Mam takie co się lepi prawie jak gumy. W aptekach są takie.

Kamilo 19 

Wysłany: 2011-02-21, 19:07   

Zależy czy stopery nie będą Cię rozpraszać.

marmuch 

Wysłany: 2011-02-22, 19:31   

Raz próbowałem stukać palcem to skończyło się na tym że do rana nie zasnąłem i musiałem wstać do pracy :mrgreen: Mimo to spróbuję ponownie.

Mój obecny sposób którego efekty mnie zaskoczyły wygląda następująco: Kładę się około 1 w nocy. Gdzieś tak 3-4 wstaję i biorę książkę którą obecnie czytam (Carlos Castaneda"Wewnętrzny ogień") Po przeczytaniu powoli jednego rozdziału (30-40 min) kładę się i mówię do siebie słowa ŚWIADOMOŚĆ, KONTROLA, OSTROŚĆ lub normalnie proszę MTJ by mnie za chwilkę wyciągnął. Sposób ten stosuję od tygodnia i muszę powiedzieć że doświadczyłem jednego pełnego wyjścia (po brzęczeniu w uszach spadłem ciałem niefizycznym z łóżka :lol: )

Odpowiedz do tematu