Towarzystwo Obenautów Polskich

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Elli
2011-04-18, 10:55
OOBE przed snem?
Autor Wiadomość
chendler
[Usunięty]

Wysłany: 2011-02-22, 22:58   OOBE przed snem?

Hello,

Tak z ciekawości ilu osobom udało się wyjść tuż przed zaśnięciem (pora 22:00 - 01:00), 4+1 i wszelkie jej odmiany nie wchodzą w grę :)

Pytam bo chciałbym w końcu wyjść jednak na 4+1 jestem zbyt wielkim śpiochem, jeśli udało Ci się wyjść jaka metodę stosowałeś/aś ?

>>hug1

xXkamilXX
[Usunięty]

Wysłany: 2011-02-23, 00:00   

ja np medtuje przed zasnieciem i budze się w nocy w paraliżu / ale ostanio mam problemy z moim niefizycznym przyjacielem >> :( !!! >>oj

Blaz 
Moderator

Wysłany: 2011-02-23, 08:38   

Wg Lucidology masz bardzo nikłe szanse na OOBE przed snem. Spróbuj mojej metody, raz dzięki niej miałem bardzo realny LD, i kilka snów też mi się udało uchwycić. Mam "strefę zrzutu" między 22 a 23, tzn. myję zęby i coś tam robię, po czym kładę się spać w ubraniu na worku sako albo na sofie. U mnie to działa tak, że się prawie zawsze obudzę w środku nocy. Wtedy przebieram się i idę do łóżka. Już kilkakrotne spróbowanie tej metody ukazało mi małą użyteczność prób przed snem - kładąc się do łóżka np o 4 rano o WIELE łatwiej uzyskać paraliż, zrobić afirmację, zmotywować się bo jesteś naturalnie zrelaksowany po śnie.

Abi 
Obemaniaczka

Wysłany: 2011-02-23, 11:53   

A ja mialam oobe przed snem :-) Daję linka do mojej metody.
http://forum.obemania.pl/viewtopic.php?t=414

Cassiel 

Wysłany: 2011-02-23, 12:02   

Ja także miewam czasami obe przed zaśnięciem. Stosuję metodę podobną do Abi, z tą różnicą,
że odliczam wdechy (około 20-30) i po tych wdechach na moment otwieram oczy (5 sekund) i od nowa - wdychy i 5 sekund.
Nawet jeśli nie udało mi się mieć obe to prawie zawsze pojawiało się ld. Przed spaniem to jakieś 10% moich obe,
ale jeśli ktoś właśnie tak lubi to jest to możliwe :)

rugwa 

Wysłany: 2011-02-23, 13:42   

Hmm, u mnie większość oobe było przed snem, choć osobiście wolę wychodzić gdy jest już jasno. Często przed snem robię ćwiczenia energetyczne lub po prostu obserwuję swoje myśli, zachowując czujność i świadomość. W pewnym momencie słyszę piski między uszami - rzadziej czuję wibracje - od tego momentu nie mogę spokojnie zasnąć, bo moja świadomość jest zbyt duża. Zamiast zasypiać, słyszę "wyjściowe piski" i dopóki nie wyjdę z ciała, a potem do niego nie wrócę to wiem, że nie zasnę - czasami wychodzę dla świętego spokoju, bo naprawdę chcę spać, a wyjścia w nocy nie maja zbyt fajnego klimatu;/

marmuch 

Wysłany: 2011-02-23, 14:37   

rugwa napisał/a:
czasami wychodzę dla świętego spokoju, bo naprawdę chcę spać

Kurczę, ileż to pracy jescze przede mną żeby móc wychodzić dla świętego spokoju :mrgreen:

-DJ- 

Wysłany: 2011-02-23, 16:05   

Ja cheba wczoraj miałem oobe tyle ze widziałem fizycznymi oczami ze ciagle leże a pozatym mogłem tymi oczami rozglądać się gdzie chce oczywiście rzecz jasna byłem na wyru. Było tez tak ze miałem je zamknięte i byłem na pól świadomy czułem że wstaje próbuje wstać z wyra próbuje się unieść ale coś tam czułem tyle ze nie jestem pewien wiem tylko ze fizyczne ciało miałem sparaliżowane i nic nie widziałem podczas tych czynności. Zero ciemność. Jak patrzeć przez oobe oczami niefizycznymi?? Może trzeba otworzyć 3 oko ale jak??

Cassiel 

Wysłany: 2011-02-23, 16:27   

Trzeba wykonać gest woli, czyli po prostu chcieć widzieć :) Jeśli nic nie widać, a można się poruszać
to trzeba się dostroić i wtedy już łatwiej z widzeniem.

-DJ- 

Wysłany: 2011-02-23, 16:39   

Dostroić ?? Czyli co mam zrobić w MOIM PRZYPADKU.

Cassiel 

Wysłany: 2011-02-23, 16:44   

O dostrajaniu pisano na forum już kilkadziesiąt razy i przypadki są do siebie bardzo podobne :)
Kręcić się, dotykać przedmioty, przenikać i to, co na mnie działa najlepiej: "wymieniać energię z otoczeniem".

-DJ- 

Wysłany: 2011-02-23, 17:16   

No tak dotykać ale próbowałem dotykać ściany która jest od demnie z 2.5m. Nic nie czułem prucz łyżką tylko ze one wydawało się być bardzo sztywne. Próbowałem wstać itd już to pisałem. To jest to dostrajanie się ?? Czy jeszcze mam zrobić coś czego nie zrobiłem a nie wiem. Muszę teraz wiedzieć by to pamiętać bo w czasie trwania tego nie myśle tak intesywnie jak teraz czyli nie myśle. O zapomniałem o tym, a może spróbuje inaczej. Takie myśli przychodzą dopiero po obudzeniu się całkiem.

Zapraszam na palringo do naszej grupy naszego forum. Grupę w palrimgo można wyszukać po wpisaniu oobe i jest tam nasze logo. :lol:

Cassiel 

Wysłany: 2011-02-23, 17:24   

To, co opisujesz, wskazuje raczej na niski zasób energii w ogóle. Robisz jakieś ćwiczenia z energią?
Być może, tak jak ja, jesteś jedną z tych osób, które potrzebują dużo energii, żeby wystartować.
Ja od dawna medytuję i pracuję z energią. Ostatnio też Falun Dafa, bo bez tego moje obe wyglądały tak,
jak opisujesz - bez energii na to, by w ogóle wyjść z ciała, a co się dopiero poruszyć...
Dzięki ćwiczeniom od paru miesięcy udaje mi się w końcu wychodzić, a ponadto moje ld są dużo stabilniejsze.
Jeśli nie robisz nic z energią to koniecznie zapoznaj się z tym tematem, bo możliwe, że będziesz tego potrzebować.

-DJ- 

Wysłany: 2011-02-23, 17:51   

Medytować nie umiem bo dochodzi raczej do tego stanu czyli do snu lub paraliżu. Spróbuje tego co dziś i wczoraj było pisane tutaj na forum. Położe się i zrelaksuje się oraz co 20 oddechów będę otwierać oczy lub jak będę czuł ze zasypiam to otworze by nie zasnoć a ciałem nie rusze.może to jest to?? Tyle ze leżeć mam i czekać aż coś się będzie działa z ciałem czyli czakry czuć i takie delikatne mrowienie.

Blaz 
Moderator

Wysłany: 2011-02-23, 23:13   

Cassiel aniele mój właśnie mnie oświeciłeś, że miałem niedawno OOBE, tylko nic nie widziałem. Zatem trzeba wejść w Falun Dafa i będzie lepiej :) Powiedziałem dziękuję?

Odpowiedz do tematu