Towarzystwo Obenautów Polskich

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Elli
2011-04-18, 09:56
WASZA TECHNIKA 4+1
Autor Wiadomość
sonnyy5
[Usunięty]

Wysłany: 2011-02-27, 21:33   WASZA TECHNIKA 4+1

Czesc wszystkim , mam do was pytanie dotyczące (chyba) najleprzej techniki na OOBE , w internece jak to w nim pełno opisów techniki 4+1 , wiadomo ze trzeba spac 4 h i 1 h sie rozbudzac a puzniej ... , no i tu co dalej , czytałem ze inni patrza w cemnosc, licza , i takie tam . Chciałbym dowiedzec sie co wy robice podczas tej oto techniki , moze akurat komus przypadnie do gustu , moze mnie :-D , wiec prosze o odpowiedzi z waszej strony >>slo
Ostatnio zmieniony przez sonnyy5 2011-02-27, 21:40, w całości zmieniany 1 raz  

sargonath
[Usunięty]

Wysłany: 2011-02-27, 21:38   

ja kładę się zawsze ok 24. śpię jakieś 4,5 godziny.. czasem 5.
idę do kuchni, piję ciepłą herbatę, czytam coś niezajmującego, albo idę przejść się z psem .
rozbudzenie trwa jakies 40 minut.

wracam do łóżka i patrzę się w ciemność pod powiekami.
kiedy nie czuję już nóg zaczynam wyobrażać sobie wielką księgę z pięknymi okuciami i stalowym napisem OOBE. zaczynam przekładać kartki na której są numery.
Powoli liczę.

w razie pomyłki zamykam księgę i zaczynam od nowa.

; )

Kamilo 19 

Wysłany: 2011-02-27, 21:47   

sargonath, ciekawa metoda :) Ja jeśli w ogóle stosuje technikę 4+1, to po rozbudzaniu liczę owcy albo stukam palcem :-)
sonnyy5, bez urazy, ale radziłbym popracować nad ortografią ;-)

sonnyy5
[Usunięty]

Wysłany: 2011-02-27, 21:49   

spoko kamilo ale jestem dyslektykiem ;)

Kamilo 19 

Wysłany: 2011-02-27, 21:51   

W takim wypadku spoko ;-)

sargonath
[Usunięty]

Wysłany: 2011-02-27, 21:52   

Kamilo 19 napisał/a:
[b]... albo stukam palcem :-)

to ciekawe, ja mam automatyczne, samoistne skurcze palca wskazującego kiedy jestem w medytacji. stukam nim o łóżko. ; )

sonnyy5
[Usunięty]

Wysłany: 2011-02-27, 21:55   

ja mam podobnię tylko w dużym odstepie czasowym te pykanie palcem :-D

xXkamilXX
[Usunięty]

Wysłany: 2011-02-27, 22:04   

mi np udało się tak kładę się o 24.00 spac wstaje o 4 00 robie przebudzenie wchodze na kopa zakładam słuchawki i słucham hemy sync kłade się na plecach jestem skupiony na ciele czuje czasem lekką coś jak w podobie energia przechodząca w ciele . raz mi się udało w ten sposób :)

sonnyy5
[Usunięty]

Wysłany: 2011-02-27, 22:07   

sargonath,
sargonath napisał/a:
kiedy nie czuję już nóg

Ale ty nie czujesz nóg z powodu długiego leżenia , wchodzenia w OOBE ?? bo niewiem do końca

sargonath
[Usunięty]

Wysłany: 2011-02-27, 22:14   

sonnyy5 napisał/a:

Ale ty nie czujesz nóg z powodu długiego leżenia , wchodzenia w OOBE ?? bo niewiem do końca

nie nie. wyobrażam sobie podczas medytacji, że cała energia z mojego ciała płynie do głowy. w tym samym czasie mięśnie się rozluźniają. powoli wyobrażam sobie patrząc z góry, jak energia odpływa ze stóp, łydek, ud.. nie czuję nóg, bo nie ma w nich energii, potem przenoszę ją do głowy i nogi " wyrywam z ciała" .

sonnyy5
[Usunięty]

Wysłany: 2011-02-27, 22:46   

no teraz juz jest jasne :)

Albisia
[Usunięty]

Wysłany: 2011-02-28, 20:07   

Też jestem dyslektykiem sonny, ale tutaj to nie problem bo podczas pisania program podkreśla ci błędy ;) Taką to nam pomoc przyniósł współczesny świat, warto korzystać. :-)

sonnyy5
[Usunięty]

Wysłany: 2011-03-01, 14:48   

hej Albisia, , masz racje z tym podkreśleniem na czerwono podczas pisania posta, nie zwracam na to uwagi ale zaczne :-) , fajnie ze jest tez osoba z tym co mam ja , ale najlepiej by było gdyby nikt tego niemiał >> :( !!!

Albisia
[Usunięty]

Wysłany: 2011-03-02, 20:25   

hmm, aż tak bardzo to nie przeszkadza, przynajmniej mnie :) Większość ważnych tekstów pisze się teraz na komputerze. Byłam kiedyś na takim spotkaniu dla osób z dysleksją, był pan z ośrodka zajmującego się prowadzeniem zajęć dla takich osób. Mówił, że różne wynikające trudności są przyczyną innego przesyłu informacji w mózgu, niż u osób "normalnych". Dzięki czemu większość dyslektyków to osoby bardzo zdolne, z ponadprzeciętną inteligencją, dobrze radzą sobie z zadaniami, ale wykonują je niekonwencjonalnymi sposobami. Sławni dyslektycy Leonardo da Vinci ,Albert Einstein, Thomas Alva Edison.

Takie tam gadanie, ale pokrzepiające >>hug1 .

piczasso
[Usunięty]

Wysłany: 2011-03-02, 20:57   

Albisia napisał/a:
dobrze radzą sobie z zadaniami, ale wykonują je niekonwencjonalnymi sposobami

Dziękuję :)

Odpowiedz do tematu