Towarzystwo Obenautów Polskich

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Blaz
2011-05-05, 06:37
Sytuacje,rzeczy,wydarzenia które sprzyjają wystąpieniu oobe
Autor Wiadomość
tamisa34 

Wysłany: 2011-05-08, 12:31   

Janusz72 napisał/a:
Mam pytanko, czy jest na forum ktoś kto wychodzi z ciałka ot tak bez wysiłku na zawołanie >>oj

W prawdzie nie wołam ale tak o, to tak >>oj

NIEKONWENCJONALNE ROZMOWY, TO DOBRE ROZMOWY...

Zdjęcie avatara, za przyzwoleniem i z podziękowaniem z mojej strony: http://thias.flog.pl/

marmuch 

Wysłany: 2011-05-19, 19:46   

Ja też analizowałem swoje wyjścia i na razie wyszło mi mniej więcej tak:
- W 99% przypadków obecny był lekki stresik wywołany tym, iż musiałem rano wstać do pracy(być może chodzi tu o podświadome czuwanie by nie zaspać?)
- Dwa najbardziej wyraźne i stabilne wyjścia miałem podczas gorączki a właściwie w końcowej jej fazie.(niezapomniane Oobe :-D )
- Kiedy się "nakręcę", udaje mi się jedynie uzyskać krótką świadomość podczas snu, nigdy pełne Oobe.

Jeśli chodzi o tzw. wspomagacze i dietę to też mam pewne subiektywne obserwacje otóż:
- Zawsze kiedy wychodziłem, brałem mega dawki Magnezu, B6 lub B Complex
- Eksperymentowałem z ziołami z których wyróżniłbym jedynie piołun (brak wyjść w tamtym czasie jednak sny o wiele dłuższe i wyraźniejsze)
- alkoholu nie piję lecz testowałem krople walerianowe począwszy od małych dawek a skończywszy na całej buteleczce. Strata mojego czasu i kasy. Zero zapamiętanych snów nie mówiąc o Oobe.

Od paru dni "bawię się" z tryptofanem wcinając przed snem tony słonecznika. Mimo że nie miałem Oobe to muszę przyznać że sny zwalają z nóg! :mrgreen:

piczasso
[Usunięty]

Wysłany: 2011-09-11, 06:57   

chciałbym odnieść się do tego obrazka. Pieniądz jest rzeczą wymyśloną przez człowieka, tak samo jak czas i miejsce akcji :) ergo sprzedawanie obee nie jest niczym złym. Teraz pomyślcie o ludziach którzy tego potrzebują (np. inwalidzi którzy nie mogą chodzić o własnych siłach). nie będę wymieniał ale znalazła by się garstka ludzi którzy wykorzystali by to w zły sposób ale to już chyba nie nasza brocha. Należy skupić się na pomaganiu ludziom we własnym zakresie a najlepiej by było pomóc sobie a nie innym.

Odpowiedz do tematu